Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Fanatikova galerie___600w & 400w Metrop + Coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 132  

Sklizeň je tady! Příspěvek č. 17Paličky se propláchly, trichomy už jsou mléčné, takže není důvod to protahovat.

Ph jsem udržoval kolem 6ti, nepotřeboval jsem se svou tekoucí vodou upravovat ph a u Metropu jsem hnojil podle tabulek, takže ec jsem neřešil(jednou za dva týdny ale přišel proplach, přece jenom je to těžší hnojivo ).

Při přepnutí byla výška okolo 30cm a ve finále mají okolo jednoho metru, takže s boomem po přepnutí o 200% by měl člověk počítat.
Zástřih přišel po prvním týdnu na růstu a potom jsem přešel na kolínka, po třiceti dnech na růstu jsem už potřeboval bambus( holky pěkně tloustnou)

Problém nastal kvůli malému prostoru (jenom 100x100x180cm) , slabému odtahu (na 600w se to nehodilo), někdy totálně nestíhal a v posledních třech týdnech byla teplota vždy okolo 31 stupňů . A dokonce ani světlo se nedočkalo vylepšení a je možné že jsem na to pálil použitou výbojkou( měl jsem v tom bordel! )

Ale i přes tohle si kytky zachovaly životní elán a opravdu jsou vděčné. Tohle kolo jsem kvůli odtahu a následné teplotě totálně vysral na pacháč, takže mě v pokoji vždy přivítala vůně jahod a smetany. Na dotek paličky voní citrusem, jméno Grape Puff asi není jenom tak

Naposledy upravil Fanatik 10-06-2018 v 23:46 PM

Old Post 10-06-2018 v 20:44 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8450020 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív