Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Třetí Indoor / 400W HPS / All-Mix / 12x mix
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Nápad Třetí Indoor / 600W HPS / All-Mix / 12x mix Příspěvek č. 1


Druhý kolo je u konce a tak už jsem rozjel třetí. Rozhodl jsem se pro pěstování ze semínek, který jsem koupil na www.semena-marihuany.cz. Semínka jsem dal 18.3. na noc do vody a ráno jsem je dal do květináčů a svítil jsem na ně dvěma 20W trubicema. Dneska je 9.den růstu a osazenstvo bude: 3x Jack Herrer, 3x Indoor mix, 3x Kush special a abych měl 12 kytek, tak zbylí tři budou No-namy, který mám na outdoor. A protože minulí kola holky nebyly všechny stejně vysoký, tak zkusim SCROG. V průběhu kola by jsem chtěl koupit 600W světlo, Biobizz Top-Max a odrazovou folii. Fotky budu přidávat každý výkend (budu se snažit v neděli dopoledne), protože přes tejden jsem pryč.

Pěstírna:
malá podkrovní místnost (orientační rozměry - 125*200*175)

Světlo:
400W Osram Plantstar HPS, předřadník ETI 400W, stínidlo Classic 50*40 cm

Vzduchotechnika:
odtah - ventilátor z digestoře, 4 rychlosti
přítah - 120mm větráček z PC
ofuk - klipsnový ventilátor, průměr 15cm, 15W, 2 rychlosti

Genetika:
5x Jack Herer (Fair seeds)
5x Indoor mix (Fair seeds)
3x Kush Special (RQS)

Pěstovací médium:
BioBizz All-Mix
12x 11L květináče

Hnojiva:
BioBizz Bio-Grow
BioBizz Bio-Bloom
BioBizz Bio-Heaven

Naposledy upravil Darwin 03-09-2016 v 08:00 AM

Old Post 27-03-2016 v 20:08 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 2



16. den růstu

Tak všechny kytky přežili první týden pod 400W. Akorát jsem měl problém s vlhkostí, tak jsem zase použil vaničku s vodou a ručníkem a z 30% mám teď 50%. A taky jsem v pěstírně trochu uklidil.

Teplota:
Den 28°C / Noc 21°C

Vlhkost:
50%

1.Fotka - pohled do pěstírny

2.Fotka - celek

Old Post 03-04-2016 v 09:23 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 3



23. den růstu

Kytky povyrostli, tak jsem je přesadil do 11L květináčů a dal jsem pryč tu vaničku, protože se tam nevejde. Na květ budu přepínat asi za 14 dní. Zatim zalejvám pouze odstátou vodou bez hnojiv, a taky jsem zkoušel změřit PH a vyšlo mi +/- 6,8.

Teplota:
Den 28°C / Noc 21°C

Vlhkost:
45%

1.Fotka - pohled do pěstírny

2.Fotka - celek

Old Post 10-04-2016 v 08:48 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 4




30. den růstu

Kytky rostou nádherně, dneska dostanou poprví ochutnat hnojiva. Taky se ukázal jeden samec, ze semínka "venkovky", takže se to dalo čekat, už je pryč. A objednal jsem z Growshopu 600w světlo, síť na SCROG, Top-Max a diamantovou fólii, snad to budu příští týden mít. Za týden budu přepínat.

Teplota:
Den 28°C / Noc 21°C

Vlhkost:
45%

1.Fotka - pohled do pěstírny

2.Fotka - celek

3.Fotka - samec

Old Post 17-04-2016 v 09:59 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 5



2. den květu

Tak objednávka z Growshopu dorazila. Pěstírnu jsem jakštakš oblepil diamantovou folií, vyměnil jsem 400W HPS za 600W HPS a "nainstaloval" síť na SCROG. Včera jsem přepnul na květ. A protože už nechci bejt závislej na sestře která každou středu chodí zalejvat, tak jsem se rozhodl koupit Tropf Blumat, tenhle tejden to zkusim zatim použít u dvou kytek a když to přežijou, tak to použiju u všech.

Teplota:
Den 28°C / Noc 21°C

Vlhkost:
45%

1.Fotka - celek z jedný strany

2.Fotka - celek z druhý strany

Old Post 24-04-2016 v 07:47 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 6



9. den květu

Kytky začínají kvést, ale bohužel jsem našel ještě dva samce, jeden byl ze semínek "venkovky", takže to se dalo čekat, ale ten druhej byl ze semínek Indoor mix od Fair Seeds, což jsem nečekal. Tropf Blumat už je připojen na všech kytkách a v barelu je 25l živnýho roztoku (míchán podle tabulky BioBizz) a když to nebude stačit mám v záloze ještě 10l navíc. A každou neděli naleju do každýho květináče zhruba 1,5l čistý vody.

Teplota:
Den 28°C / Noc 20°C

Vlhkost:
40%

1.Fotka - pohled do pěstírny

2.Fotka - pohled ze strany

Old Post 01-05-2016 v 12:14 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 7



16. den květu

Už se začínají dělat paličky a začínají být cítit. Jinak Tropf Blumat zatim funguje luxusně, akorát jsem pro jistotu přidal jěště 10l barel navíc, protože když jsem v pátek přišel domů, tak z 25l zbyly asi 3l.

Teplota:
Den 27°C / Noc 20°C

Vlhkost:
45%

1.Fotka - pohled ze strany

2.Fotka - pohled zepředu

Old Post 08-05-2016 v 08:55 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerXXX
Stálý Člen

Karma uživatele smokerXXX - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 8

cau moc pekny akorat bych se osobme bal jet vic genu zaraz a navic ze seminek prosimte muzes mi rict neco k tomu Tropf Blumatu ?ještě sem se s tím nesetkal..

Old Post 12-05-2016 v 05:42 AM
smokerXXX je offline   Profil uživatele smokerXXX   Find more posts by smokerXXX   Foto galerie člena smokerXXX   Click here to Send smokerXXX a Private Message   Add smokerXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od smokerXXX
cau moc pekny akorat bych se osobme bal jet vic genu zaraz a navic ze seminek prosimte muzes mi rict neco k tomu Tropf Blumatu ?ještě sem se s tím nesetkal..


Hodně zjednodušeně napsáno: V každym květináči je píchlej sensor Tropfl Blumat, kterej je napojenej na hadici, která je napojená na 10l a 25l kanistr a průběžně to zalejvá. Stálo mně to +/- 1200 a zatim to funguje luxusně. http://www.synsy.cz/zavlaha/ - tady jsem to kupoval a je tam i dost informací o tom.

Old Post 13-05-2016 v 16:19 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 10




23. den květu

Paličky se zvětšují a kytky pořád rostou, takže je proplítám v síti, která už je fakt hustě propletená. A protože někoho zajímá moje zavlažování, tak jsem vyfotil Tropf Blumat zblízka a umístění barelů s živným roztokem.

Teplota:
Den 27°C / Noc 20°C

Vlhkost:
45%

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - Tropfl Blumat

2.Fotka - barely a odtah

Old Post 15-05-2016 v 07:40 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 11

Darwine je to pecka jen bych zapremejslel nad vetsim stinidlem ..(awing nebo waveflector) lepší rozložení světla na plochu

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 15-05-2016 v 08:46 AM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Kreator1993
Darwine je to pecka jen bych zapremejslel nad vetsim stinidlem ..(awing nebo waveflector) lepší rozložení světla na plochu


Já vim, moje pěstírna má ještě hodně nedostatků, ale postupně jí vylepšuju.

Old Post 15-05-2016 v 09:34 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 13



30. den květu

Kytky pořádně kvetou a už tolik nerostou. Hnojim už plnou dávku, jinak nic zajímavího.

Teplota:
Den 28°C / Noc 21°C

Vlhkost:
45%

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - palička Kush Special

Old Post 22-05-2016 v 20:01 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 14



37. den květu

Kytky kvetou, prostor je úplně zaplněnej a lampu už vejš dát nemůžu. A vyskytl se problém s Tropf Blumatem, protože je v zálivce už hodně hnojiv, tak se v některých hadičkách udělala "sraženina" a nic neteklo, naštěstí to nebylo na dlouho a žádná kytka neuschla.

Teplota:
Den 29°C / Noc 22°C

Vlhkost:
55%

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - palička Kush Special

Old Post 29-05-2016 v 08:55 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Darwin
vyskytl se problém s Tropf Blumatem, protože je v zálivce už hodně hnojiv, tak se v některých hadičkách udělala "sraženina" a nic neteklo, naštěstí to nebylo na dlouho a žádná kytka neuschla.


a mas pred tou hadici nejakej filtr kterej zachycuje bordel? nekdy v tech hnojivech plavou takovy hrudky a pak se ty hadicky ucpavaj... jinak zatim to vypada pekne, tak preju at to dotahnes do konce

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 29-05-2016 v 11:39 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od ten_hodnej


a mas pred tou hadici nejakej filtr kterej zachycuje bordel? nekdy v tech hnojivech plavou takovy hrudky a pak se ty hadicky ucpavaj...


Ne, žádnej filtr tam nemám.

Old Post 29-05-2016 v 13:08 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-04-2017 - Čtvrtý Indoor / 600W HPS / Worm-Humus / 6x Skunk #1 - 45 odpovědí
29-05-2016 - Druhý Indoor / 400W HPS / Light-Mix / 12x Blue Cheese - 67 odpovědí
10-01-2016 - Druhý Indoor / 400W HPS / Light-Mix / 12x Blue Cheese - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8434070 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív