Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Třetí Indoor / 400W HPS / All-Mix / 12x mix
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 17



44. den květu

Tenhle tejden jsem měl obavu z plísně, protože skoro celej tejden pršelo, nejvyšší vlhkost v pěstírně byla 77% a nejnižší 50%, tak snad tam žádná plíseň neni. Pro jistotu jsem koupil na GrowShopu klipsnovej větrák, dal jsem ho na místo toho prvního a ten první jsem dal ke květináčům aby foukal ze zdola. A ještě jsem koupil Biobizz Worm-Humus na další kolo. Paličkám začínají hnědnout pestíky a asi za 14 dní budu sklízet a tak začína flush.

Teplota:
Den 29°C / Noc 22°C

Vlhkost:
60%

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - palička Jack Herer

Old Post 05-06-2016 v 09:49 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 18



51. den květu

Za tejden by měla bejt sklizeň, ale sklidim jenom část a zbytek nechám ještě tejden, protože se mi zdá, že ještě hodně pestíků je bílích.

Teplota:
Den 29°C / Noc 22°C

Vlhkost:
60%

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - palička Kush Special

Old Post 12-06-2016 v 10:46 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 19



58. den květu
Tak jsem část sklidil a suší se na půdě a zbytek sklidim za tejden.

Teplota:
Den 29°C / Noc 21°C

Vlhkost:
60%

1.Fotka - pohled zepředu

2.Fotka - palička Kush Special

Old Post 19-06-2016 v 09:58 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 20



63. den květu
Dneska jsem sklidil Kushe Specialy, ale ten zbytek kytek nechám do příštího pátku žít, protože se mi zdá, že mají pořád hodně bílích pestíků. Píšu netradičně v pátek, protože celej výkend jsem pryč.


Teplota:
Den 29°C / Noc 21°C

Vlhkost:
60%

1.Fotka - palice Kush Special

2.Fotka - palička Kush Special

Old Post 24-06-2016 v 18:40 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 21

Tak včera jsem sklidil i Jacky Herery a a Indoor mix a už se suší na půdě. Ten Kush Special jsem už rozstříhal a je toho 90g +/- 5g. Dneska nebudou žádný fotky, protože jsme pryč.

Old Post 03-07-2016 v 12:31 PM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darwin
Stálý Člen

Karma uživatele Darwin - 82% PěstitelskáKarma uživatele Darwin - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 22





Všechno už je usušený a rozstříhaný. Výsledek je 90g +/- 5g Kushe Special, kterej chutná celkem dobře, pak 160g +/- 5g Jack Herera a Indoor Mix (je to dohromady, protože jsem bohužel neměl čas to roztřídit), kterej chutná hůř než Kush, ale zhuluje víc. Ještě byla jedna kytka Noname, ale tý moc neni a chutná a zhuluje jak venek. Celkově jsem teda sklidil kolom 250g celkem dobrýho hulení.

1.Fotka - kořenový bal

2.Fotka - Kush Special

3.Fotka - Jack Herer a Indoor Mix před rozstříháním

4.Fotka - Jack Herer a Indoor Mix po rozstříhání

Old Post 17-07-2016 v 11:27 AM
Darwin je offline   Profil uživatele Darwin   Find more posts by Darwin   Foto galerie člena Darwin   Click here to Send Darwin a Private Message   Add Darwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-04-2017 - Čtvrtý Indoor / 600W HPS / Worm-Humus / 6x Skunk #1 - 45 odpovědí
29-05-2016 - Druhý Indoor / 400W HPS / Light-Mix / 12x Blue Cheese - 67 odpovědí
10-01-2016 - Druhý Indoor / 400W HPS / Light-Mix / 12x Blue Cheese - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1800720 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív