Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » POMOC ! problém s osvětlením
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lošík
Nový Člen

Karma uživatele lošík - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 8  

POMOC ! problém s osvětlením Příspěvek č. 1

Peace všem zahradníkům, mám takový problém, mám regulovatelný předřadník 600w Vital Green Technologies ( s canafestu, bohužel nedostupný na internetu) a lampu GIB lighting 600w. Po zapojení jsem svítil asi měsíc a poté my vyskratoval kabel, závadu jsem hned vyřešil , dal silnější kabel, ale ne na dlouho lampa zase nesvítí . kabel je v pořádku neuším co by to mohlo být , jinak věe ostatní běží jak má :-) nevíte co by to mohlo být zaproblém ?
předem děkuju :-))))

Old Post 20-03-2016 v 17:31 PM
lošík je offline   Profil uživatele lošík   Find more posts by lošík   Foto galerie člena lošík     Add lošík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 2

Musíš používat 2.5 kabel od předřadníku k lampě. Doufej žes nespálil kondenzátor. Timhle kabelem se zajistí správna impedance. (Na spálenej kondik se záruka nevztahuje)

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 20-03-2016 v 18:45 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-01-2021 - problem s časovačem osvětlení - 17 odpovědí
02-12-2014 - Problémy s vetraním - 4 odpovědí
13-11-2008 - problem s klíčením - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3598150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív