Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 65

Time:
Sem si řikal co to je to tahani na noze , jinak taky su zvědavý-loni sem sklízel asi druhej týden v říjnu a už to byl fakt poslední možný termín a měl sem naštěstí jen na listech nějakou houbu, takže doufam, že letos bude podzim eště lepší než loni.

Old Post 08-09-2003 v 19:53 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foxtrott
Nový Člen

Karma uživatele foxtrott - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 22 

už jenom doufat... Příspěvek č. 66

No mě kytky taky nic moc nekvetou....loni mi začli kvést přesně po povodních.....asi jim těch 14 dní deštů změnilo periodu.
Letos mi začal jeden skunk kvést před 14 dněma a druhej Jack Herrer, kterej byl loni nejlepší zatim vůbec. Naštěstí ho mam v květináči a tak ho dávám zítra jen tak do sklepa pod lampu...doufám, že to vyjde.

A snad se ještě udělá nějaké to babí léto...

Old Post 10-09-2003 v 10:43 AM
foxtrott je offline   Profil uživatele foxtrott   Find more posts by foxtrott   Foto galerie člena foxtrott   Click here to Send foxtrott a Private Message   Add foxtrott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 67

janda: a už je pořádně zakořeněný? pokud ano, tak to podlě mě bude v pohodě.

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 10-09-2003 v 11:34 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astahoe
Stálý Člen

Karma uživatele Astahoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 68

No,mám (bůh žehnej Vevejkovi) řízek PowPlantu a teda je docela hezoučkej na to že začal pořádně růst až před měsícem a půl.Košatý jak prase a teda kvetu ode dneška tak snad to stihnu.Docela bych nechtěl aby mi s tímhle ujel vlaku.........mám to na baloně a jinde to mít nemůžu..

Kuřte cíga a mějte rakovinu,
Chlastejte a bějte pupek jak magor,
Hulte a mějte vypracovaný břiho vod smíchu

Old Post 10-09-2003 v 19:49 PM
Astahoe je offline   Profil uživatele Astahoe   Find more posts by Astahoe   Foto galerie člena Astahoe   Click here to Send Astahoe a Private Message   Add Astahoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j3Na
Nový Člen

Karma uživatele j3Na - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 69

taky me teprve pred tydnem zacal kvest venku Hash Plant,docela pozde,mam strach z toho,ze me to nedokvete,jestli nebude jeste venku trosku vic svitit :-((

Old Post 10-09-2003 v 20:17 PM
j3Na je offline   Profil uživatele j3Na   Find more posts by j3Na   Foto galerie člena j3Na   Click here to Send j3Na a Private Message   Add j3Na to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 70

MNĚ SE LÍBÍ,JAK MÁTE VŠICHNI STRACH.
NA MNĚ SE MI NELÍBÍ,ŽE MÁM TAKÉ STRACH.

Old Post 11-09-2003 v 22:06 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 71

nebojtee niceho, bude pekny podzimek, kytky to snad citi narozdil od nas

keep
balkon 2002

Old Post 12-09-2003 v 07:44 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astahoe
Stálý Člen

Karma uživatele Astahoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 72

Tak už suším ty co mi dokvetly včas Hey,to je hustý jak to voní tak jsem z toho v rauši ........to je fakt hustý

Kuřte cíga a mějte rakovinu,
Chlastejte a bějte pupek jak magor,
Hulte a mějte vypracovaný břiho vod smíchu

Old Post 13-09-2003 v 21:39 PM
Astahoe je offline   Profil uživatele Astahoe   Find more posts by Astahoe   Foto galerie člena Astahoe   Click here to Send Astahoe a Private Message   Add Astahoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 73

ahoj - chci zatemňit kytičku na 24h dom ji nedonesu :-(

co mám přes ni přehodit nějaký pytel či co?

hë he snad to tady už nebylo..

Old Post 15-09-2003 v 08:31 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MALCON
Nový Člen

Karma uživatele MALCON - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 74

moje kytka začala plodit až ke konci prázdnin,moc už toho asi nestihne

Old Post 16-09-2003 v 21:27 PM
MALCON je offline   Profil uživatele MALCON   Find more posts by MALCON   Foto galerie člena MALCON   Click here to Send MALCON a Private Message   Add MALCON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YAHMAN
Stálý Člen

Karma uživatele YAHMAN - 79% PěstitelskáKarma uživatele YAHMAN - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 75

janda-
Ber to tak, ze ti to kvete tak 3-tim tydnem. Pocasi vypada nadejne a kdyz se to nepo, tak od cca 25. 10. to bude super hulco. Pak zalezi na tobe jak moc ,,do sracek,, to chces mit. GOOD LUCK

Old Post 18-09-2003 v 00:25 AM
YAHMAN je offline   Profil uživatele YAHMAN   Find more posts by YAHMAN   Foto galerie člena YAHMAN   Click here to Send YAHMAN a Private Message   Add YAHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brooklyn61
Nový Člen

Karma uživatele brooklyn61 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 76

me to taky zacalo teprve pred tydnem a nejak se tomu nechce,tak jsem zvedavy,jestli to ty kytky stihnou ponevadz ma od rijna zacit mrznout,je to na posrani,takove leto a palice nikde.......

brooklyn61

Old Post 24-09-2003 v 19:22 PM
brooklyn61 je offline   Profil uživatele brooklyn61   Find more posts by brooklyn61   Foto galerie člena brooklyn61   Click here to Send brooklyn61 a Private Message   Add brooklyn61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 77

JÁ BYCH NECHTĚL BÝT ŘÍZEK,CO NENÍ ZKOUŘENÝ,HE.

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 25-09-2003 v 22:32 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
srnec
Stálý Člen

Karma uživatele srnec - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 78

No taky uz jaks takz zacaly kvest WW poradne a JH min a k2 stredne... foto na W-W-W

Myslite ze se muze tvorit plisen jen z vetsi vlkosti vzduchu prestoze na ne neprsi?

Old Post 03-10-2003 v 15:03 PM
srnec je offline   Profil uživatele srnec   Find more posts by srnec   Foto galerie člena srnec   Click here to Send srnec a Private Message   Add srnec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele srnec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 79

WOE STEJNĚ JE DO 14DNŮ PO PRDELI A JESTLI ZAS ZACHČIJE,TAK I DŘÍVE.V KORUNKÁCH SE DRŽÍ VODA JAK O ZÁVOD.NAVÍC JSEM TEĎ PO TÝDNU PŘIŠEL A KOUKÁM MŠICÍ JAK NASRÁNO A VŠECHNY MĚLY ŘADNĚ USÁTO.
PLÍSEŇ SE TVOŘÍ VE VLHKOSTI V KOMBINACI S TMOU,ZIMOU,LZE TO JEŠTĚ OKOŘENIT ŠPATNÝM PŘÍSTUPEM VZDUCHU.

co se sluší,abys o svém životě prozradila
/MmARIJUANA
Že jo kluci

Old Post 05-10-2003 v 00:43 AM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 80

Oznamuji, že mě dokvetly, resp. sklidil sem o týden dřív-na rajských vedle byla plíseň-tak sem to nechtěl risknout

Jinak, jak píše yTUmama
14 dní nejdíl a za to číslo se nedá ručit-už teď je to na prd, já to radši před týdnem přemístil do skleníku (kdyby byly ranní mrazíky-tak to skleník pokreje)

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 12-10-2003 v 20:35 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4277820 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív