Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 33

smokerson: jiste ze ne!

keep
balkon 2002

Old Post 08-08-2003 v 07:03 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 34

skokerson: to sice neznamená, ale já raději volím ještě trochu nedozrálou kytku bez plisně, než zralou kytku s plísní. a moje plíce jsou se mnou za jedno .

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 08-08-2003 v 07:27 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prdow
Stálý Člen

Karma uživatele prdow - 13% PěstitelskáKarma uživatele prdow - 13% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 35

me uz zacina kvest model z lonska ale budou to asi hermousi....

keep
balkon 2002

Old Post 08-08-2003 v 07:34 AM
prdow je offline   Profil uživatele prdow   Find more posts by prdow   Foto galerie člena prdow   Click here to Send prdow a Private Message   Add prdow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vra_tekk
Stálý Člen

Karma uživatele vra_tekk - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 36

2 all:

takze jsem to tucky zkouknul, chtel bych se jen zeptat, jak vypadaa "jantarovaa" barva. Ja to sklizim (tedy pokud se do toho nedaa plisen) co nejpozdeji a koukam ze to tucky neni OK. Ale zase behat po poli s detskym mikroskopem je docela rachot :-)

Old Post 08-08-2003 v 08:38 AM
vra_tekk je offline   Profil uživatele vra_tekk   Find more posts by vra_tekk   Foto galerie člena vra_tekk   Click here to Send vra_tekk a Private Message   Add vra_tekk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vra_tekk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 37

vra_tekk: jantarova barva je podle mě oranžová barva (nebo barevné kombinace kolem oranžové barvy)

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 08-08-2003 v 08:46 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 38

je to tak, jantarová barva je průhledná oranžová barva. Doufám, že se mi na kyti taky letos objeví.

Old Post 08-08-2003 v 09:48 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalapu
Stálý Člen

Karma uživatele Kalapu - 84% PěstitelskáKarma uživatele Kalapu - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 103 

Palec dolů Me taky nekvete, jeste... Příspěvek č. 39

mno jo, me to tam taky jeste nekvete, mam KC 33 venku, z 8 bylo 5 samic, coz je celkem pohoda, jenom se ted uz pomalu fuckt zacinam bat, ze to holky nestihnou a bude pak hnusne a shnijou, coz bych nevidel moc rad.
Ale zas sem slysel, ze ty kytky si to vetsinou spocitaj v pohode, ze jakoby vedej, kolik casu potrebujou... Otazkou ale zustava, jestli neprijde treba v puli zari nejaka radikalni zmena, my vsichni bychom totiz urcite uvitali dlooooouhe a prijemne babi leto...
No uvidime, good luck a big up vsem kdo krasli krajinu konopim,
coz my rika, ze bysme mohli bejt takovej protipol kukluxklanu, taky KKK ale znamenalo by to Kraslime Krajinu Konopim, no nic, sem spalenej Tak sorry...

Old Post 08-08-2003 v 10:21 AM
Kalapu je offline   Profil uživatele Kalapu   Find more posts by Kalapu   Foto galerie člena Kalapu   Click here to Send Kalapu a Private Message   Add Kalapu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerson
Stálý Člen

Karma uživatele smokerson - 52% PěstitelskáKarma uživatele smokerson - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 77  

Pohodička Příspěvek č. 40

prdow:ja si taky myslim

piosOne:nejhorsi je ze muze bejt kytka plesniva i nedozrálá,ale to uz je fakt pechch

Old Post 08-08-2003 v 13:54 PM
smokerson je offline   Profil uživatele smokerson   Find more posts by smokerson   Foto galerie člena smokerson   Click here to Send smokerson a Private Message   Add smokerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 41

JÁ MÁM VENKU DURBAN POISON,NEW PUPPLE POWER A HOLLAND´S HOPE A TROŠINKU KVETE JEDEN PURPLE A OSTATNÍ JEN STOJEJ A ČUMĚJ A SEROU NA MĚ
ALE NORMÁLNĚ TEN PURPLE KVET Z KOULÍ JAKO U SAMCE TO JSEM JEŠTĚ NEVIDĚL CHTĚL JSEM TO VYRVAT A ONY Z TOHO ZAČALY LÉZT BLIZNY KSAKRU TAKŽE VŠE MÁ ČAS DEJME TOMU 14DNÍ TŘEBAS

Old Post 09-08-2003 v 22:54 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 42

smokerson: to máš vážně pravdu, to už nebývá nic jiného, než ji sklidit v takovém stavu, v jakém je a potom se modlit, aby to stálo alespoň za něco

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 11-08-2003 v 08:31 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brooklyn61
Nový Člen

Karma uživatele brooklyn61 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 9 

Re: Komu ještě nekvetou kytky? Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od janda
jsem z toho na nervy, kytky mam venku od poloviny dubna, maji 3 metry, jsou zdrave,pekne,kosate ale PORAD nekvetou!
Ma nekdo stejny "problem"? Vsem uz kytky kvetou, jenom me ne.
Mozna je este brzy ale uz by snad by mel byt nejaky naznak bliznickek nebo aspon neco, ale ono porad nic.

Je na tom nekdo stejne?
ja jsem na tom podobne.mam outdoor mix z amsterdamu,ma to asi 3,80 po dvojtem zastipnuti.minuly tyden jsem to zalil bez jakehokoliv naznaku palic kristalonem a teprve vcera se zacalo neco dit,tak nevim kdy to budu sklizet,pak poslu fotecku,takove kytky jsem jeste u nas nevidel,tak snad nam to vyjde......

brooklyn61

Old Post 15-08-2003 v 21:26 PM
brooklyn61 je offline   Profil uživatele brooklyn61   Find more posts by brooklyn61   Foto galerie člena brooklyn61   Click here to Send brooklyn61 a Private Message   Add brooklyn61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 44

VÍRU MĚJ JAK ZPÍVÁ MAGDA MALÁ A ASI KURVA VÍ O ČEM MLUVÍ
MNĚ JEŠTĚ SEDM STATEČNEJCH DURBANŮ POISONŮ NÁDHERNÝCH
VĚTVENÝCH ANI ŤUKANEC

Old Post 16-08-2003 v 17:28 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 45

Tak Beladonny eště nekvetou-ani chlup, dam jí potvoře eště tak 1týden a pak přes ní hodim plachtu a esli i pak nic, tak mam nový druh-Cannabis Nosmokeralis, ale s tim asi díru do světa neudělam (leda do plic), ale podle mě jí bude stačit pohrozit. No je to kříž s těma kytkama.

Old Post 16-08-2003 v 21:56 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yTUmama
Stálý Člen

Karma uživatele yTUmama - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 191 

Příspěvek č. 46

mně už to kvete páníčkové

Old Post 21-08-2003 v 22:51 PM
yTUmama je offline   Profil uživatele yTUmama   Find more posts by yTUmama   Foto galerie člena yTUmama   Click here to Send yTUmama a Private Message   Add yTUmama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vra_tekk
Stálý Člen

Karma uživatele vra_tekk - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 47

Takze to mastiii jaxvině a to jsem tam mel to krupobytiii (Již 2x). Ale huz to mam zajisteny pororostem a ted je to nadheraaaaa !!! Jesli bude takhle, tak to akorat budu jezdit hlidat az zacne skola detem, aby to necorovali nejaky svině...

Old Post 22-08-2003 v 08:01 AM
vra_tekk je offline   Profil uživatele vra_tekk   Find more posts by vra_tekk   Foto galerie člena vra_tekk   Click here to Send vra_tekk a Private Message   Add vra_tekk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vra_tekk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Dotaz Příspěvek č. 48

Mam letos Hindu Kush a Afghan venku. A kytky me zacali delat palice teprve tenhle tejden. Kdo mate zkusenosti s pestovanim tehle odrud, rekne te mi prosim, jestli neni dost pozde nebo je to normalni. Dikas za odpoved.

Old Post 22-08-2003 v 13:22 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6736720 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív