Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Komu ještě nekvetou kytky? Pozdní nákvět.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 37 38 39
Autor
Téma 
chuckiez
Stálý Člen

Karma uživatele chuckiez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 609

Malý a zastíněný větve prostříhej tak jako tak. Zbytečně berou živiny větším palicím. Brzká sklizeň podle mě úplně existenční problém není, jen ta kytka prostě nebude tak dobrá, jako úplně dozrátá. Samozřejmě nesmíš kytku sundat, když jsou chloupky ještě úplně bílý.

Old Post 22-09-2016 v 09:14 AM
chuckiez je offline   Profil uživatele chuckiez   Find more posts by chuckiez   Foto galerie člena chuckiez   Click here to Send chuckiez a Private Message   Add chuckiez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 610

Díky moc kluci, dneska si s tím pohraju

Old Post 22-09-2016 v 09:51 AM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuckiez
Stálý Člen

Karma uživatele chuckiez - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 611

Jinak ty malý palice a další "bordel" se dá použít třeba na hash

Old Post 22-09-2016 v 10:22 AM
chuckiez je offline   Profil uživatele chuckiez   Find more posts by chuckiez   Foto galerie člena chuckiez   Click here to Send chuckiez a Private Message   Add chuckiez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Re: Re: kytky nekvetou Příspěvek č. 612

citace:
Původní příspěvek od teomax


mam taky Chocolope on NS a zatim kvet nic moc...ovsem oproti Chronicu od NS, kterej skoro ani ted nema pre-flowers, je to pohoda...nevim cim to je, ale tahle "kvetouci" sezona u me zacala strasne pozde...az po 1.9. Abych nekritizoval NS, tak celkem brzy me sel do kvetu jejich Mazar. Tenhle rok ho ovsem nemam...
Nekdy v zari jeste provedu inspekci mych Chocolope rizku u kamosu, tak jsem zvedavej jak na tom jsou ostatni...


Chocolope i Chronic se celkem srovnali, ovsem oproti kamaradovi jsou asi tak o 2-3 tydny pozadu, co se tyce kveteni, lepivosti, vyvoje kvetu...divny. No snad bude jeste peknej Rijen, takhle vidim sklizen nejdriv koncem Rijna.

Old Post 26-09-2016 v 07:50 AM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 613

citace:
Původní příspěvek od kralo7
Taky všechny zdravím, mám stejný problém jako většina, kytky mi začaly kvést až kolem 5.9, jedná se model white rhino, 90% indica a čas sklizně je uváděn na začátek října. A já si nemyslím že to vypadá na tak brzo. Proto prosím o radu, je to můj první grow tak díky za všechny rady


je jasny ze udaje jsou prece na podminky spanelska nebo holandskejch skleniku. Primorsky podnebi, placka a slunicko. Cechy vnitrozemi a casto vyssi polohy - vse se posouva.

Nemuzu zatim dat vlastni vystup, ale pujdu ted zkusit Ripen od GH - Ma podporit a urychlit dokveteni, k tomu zvysit odolnost proti plisnim

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=11709]

Old Post 26-09-2016 v 13:44 PM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralo7
Stálý Člen

Karma uživatele kralo7 - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 614

to nadrzajda: teď se na to dívám taky, přemýšlím, že to objednám, ale udávají tu "Ripen je kompletní hnojivo, navržené k samostatnému použití namísto běžné výživy v posledním týdnu nebo dvou před koncovou fází" to já bohužel nedokážu odhadnout ten týden nebo dva před koncovou fází, ale když bych to tam začal lít za necelej týden a lil to tam třeba do půlky října tak by se nemělo nic stát ne?

Old Post 26-09-2016 v 14:24 PM
kralo7 je offline   Profil uživatele kralo7   Find more posts by kralo7   Foto galerie člena kralo7   Click here to Send kralo7 a Private Message   Add kralo7 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 37 38 39  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0323730 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív