Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » First grow schutzesan - 250w, dark street60, soil
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 49


Dalsi vec: dokazete odhadnout hmyz na fotce.. Me to nepripada jako smutnice/trasnenka/sviluska... Jedine te smutnici se to blizi tim ze se to pohybuje hlavne na povrchu pudy... Kdyz jsme dal platky brambory k kazdemu kvetinaci tak zadne larvy...

Old Post 14-04-2016 v 08:13 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 50

Podle mě to bude ještě něco jinýho. Svilušky a třásněnky určitě ne. Smutnice možná, ale nějak se mi to nezdá...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 14-04-2016 v 12:15 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 51

Podle fotek smutnic je to podobné dost.. velikost mušek by měla být cca 1-3 mm

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 14-04-2016 v 12:42 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 52


Update:

Nyni je 17.den kvetu a uz se zcinaji rojit palicky ktere jsou krasne viditelne...

Vse zatim jede bez vetsich potizi, cooltubu postupne zvedam nahoru a kytky se za ni hezky tahnou...

Ssh jsou na tol nejlepe, vypada primo nadherne stavbou listu patrama a vsim proste dokonalost

O'haze jsou trochu kosate a maji obcas jine tvary listu nebo pocet listu ale taky maji kransou barvu a hodne mensich palic...

Gsc ta je krasne vzprimena ale vzhledem k tomu ze jsem vibec nezastrihaval tak se moc nerozvetvila a ma palicky vetsinou jen u vrchu, nejake listy ji ibcas zloutnou... Zalivam ji nekd yjen cistou vodu a nekdy s hnojkami...

Zatim cest, zachvili doplnim pachacem protoze ta vune uz je dost intenzivni a nechci spolubydlicicho mucit )

Old Post 24-04-2016 v 14:05 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 53

Ohledne smutnic nebo co to bylo za hmyz, uz tam neni tak moc jako na zacatku tak zatim to necham byt a uvidime... S teplotou to jde vzd ykolem 22 stupnu takze ideal ale vlhkost pres den 40-60 a vnoci klidne 70-90... Uvidime mozna budu muset ke konci resit snizeni vlhkosti...

Old Post 24-04-2016 v 14:08 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 54


Tak a dosli jsme k 26 dnu kvetu...

Ssh a ohaze jedou jak kaji jen jsem zjistil ze jsem jim daval podle tabulky mene hnojiva protoze jsem blbec nezapocital i ty tydny rustu do toho... Tak jsem jim ted dal uz vetsi davku kterou meli dostat spravne...

Jedina gsc dela horni listy hodne zlute, podle fora je to bud nedostatek manganu nebo prilis kysela voda... Tez ma paldy hodne mensi nez ostatni kyti...Uvidime jeste pockam par dni jak si zvykne na tu silnejsi zalivku... Snad jeste z ni neco bude ta genetika me dost zajima...

S hmyzem zadny problemy zatim, mam tam jednoho kamarada pavoucka ktery mi to hlida pred hmyzem tak v cajku

Svetlo mam tak 30cm nad vrcholky a teplota se drzi kolem 22-23 a vlhkost si jede jak chce nekdy 40 nekdy 60 a nekdy skoci i k 80 st...

Jeste tak 2-3 tydny pak uz jen tyden flushing, nechat vyschnout v tme a pak kosa... Jsem nateseny!!! Jrn doufam ze z te gsc bude taky neco

Old Post 02-05-2016 v 11:24 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od schutzesan
Jrn doufam ze z te gsc bude taky neco


Jestli má spodní listy taky do žluta, tak je to nedokrmením. To světlo sodíku zkresluje, ale i tak vypadá hladově. Nemyslím, že potřebuje extra velké dávky hnojiva, spíš dobré podmínky (pH) pro vstřebávání živin. Jaké máš pH na výstupu po zalití, když zálivka proteče květináčem? Dáváš stále i grow složku a kolik? U BioBizzu se růstová složka jede až do konce..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 02-05-2016 v 12:38 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 56

To ph nejprv musim koupit kalibracni roztok a taky ph minus a plus at to muzu regulovat.. Tuhle vec jsem zatim dost flakal ale ted s tim vedomim ze pak stejne budu potrebovat kontrolovat ph na flushing se do toho uz pustim... Zitra vecer az budu zpet u kytek dma vedet...

Grow slozku tam stale davam akorat je taky moznost ze jak se zvysuje podil toho hnojiva a ja jsem popletl tu tabulku ze jsem daval podil hnojiv tak o 2 tydny zpozdeny a ta gsc jak zraje rychleji nez sativy to poznala vic... Proto taky zkousim ted hnojit jak to melo byt a dam ji cas to vstrebat, myslim ze za ty 2dny poznam zda ji to pomohlo nebo spis je prosun zivin zablokovany tim vyssim ph.. Ale kdyz davam hnojiva tak ta to ph vyrovnaji ne?

Cest

Old Post 02-05-2016 v 12:43 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 57


Tak zmereny ruzne udaje ph:

-Odstata voda z kohoutku ma ph 7 podle lakmus.papirku a podle ph testeru noname cina 7.2

-Voda s hnojivy (BioGrow, BioBloom, TopMax vse 4ml - 8 tyden podle tabulky) ma ph 6 podle lakmus.papirku a podle ph testeru taky 6.0

-Vytok u GSC jsem meril tak ze jsem nalil namichanou vodu ktera postupne protekla pres hlinu do podmisky a tu jsem natocil na jednu stranu a strcil do ni ph tester ktery mi ukazal 5.5 a podle barvy papirku to bude nejak 5-6...

-Vytok u O'haze byl naopak pres 7.2 u ph testu a papirek taky 7

Kdyz se nad tim zamyslim, tak nejpravdepodobnejsi pricinou zloutnuti u GSC bude kysela neboli presolena puda od zivin, kterou jsem kdysi prolil prave odstatou vodou u ktere jsem neupravoval ph, tudiz se zablokoval prisun zivin a gsc mi zacina ukazovat bude nedostatek 1)Vapniku, 2)Manganu, 3)Drasliku nebo 4)siry...

Jak jsem jim ted nalil tu namichanou zalivku, tak budu muset pockat zas tak 2 dny a pak zkusim u GSC jen proplach cistou vodou kterou tentokrat snizim na tech 6 pomoci PH- na kvet...

Posilam fotku te gsc pro ty co by taky dokazali poradit co by s ni mohlo byt...

Old Post 04-05-2016 v 09:47 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 58

Dalsi zajimavosti:

Gsc ma ted na vysku tak 50cm a zbytek satuv zhruba 45 cm... Zas tka moc se netahly jak jsem si predstavoval... Svetlo je polozene dycky tak 30cm nad vrcholky...

Old Post 04-05-2016 v 09:53 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 59

Podle těch žlutých okrajů a tmavých žil v listech to vypadá na deficit K. Najdi si graf nebo tabulku vstřebávání prvků v hlíně a zkus pH nastavit podle toho (důraz na P a K). Ty žlutý listy bych odstranil, stejně už z nich moc nevysaje a akorát stíní

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 04-05-2016 v 10:11 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 60


Update:

43 den kvetu

Gsc uz zlepsila svuj stav, proplach cistou vodou pomohl (zrejme zasolena puda) ale vypada to ze na zacatku kvetu ty kytky neco zabrzdilo a gsc se teprv rozjizdi i kdyz uz by v 7 tydnu mela koncit... Dostal jsem radu abych pockal az uvidim ze se palice uz par dnu nezversuji a zacnu s flushem

Ohaze+ssh jedou porad krasne, palice se nafukuji paradne a uz je videt tiha u tech kytek.. Pocitam jeste s 3 tydny zhruba...

Teplota je pres den 23-25 a v noci 17-19... Vlhkost v dne 40-50 a vnoci kolem 70-80.. Snizeni vlhkosti Pomohl pachac a vetrani okna v jine mistnosti..


Prilozim fotky vsech 3 kytek v kazdem postu zvlast...

Old Post 19-05-2016 v 17:51 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 61


Óhaze

Old Post 19-05-2016 v 17:54 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 62


Ssh

Naposledy upravil schutzesan 19-05-2016 v 18:06 PM

Old Post 19-05-2016 v 17:55 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 63

Momentalne jsme na 54 dnu kvetu a vcera uz jsem GSC dal jen cistou vodu snizenou kyselinou fosforecnou na ph 6.2, protoze mam pocit ze uz se palice nenafukujou a kdyz se divam na trichomy mikroskopem tak na topovce vidim tak 1/3 trichomu trosku do hneda tak proto....

Sativy uz se zacinaji nahybat a vetve zacinaji padat ruznymi smery tak budu muset zase napnout sit a nechat je o ni opirat... holky budou potrebovat jeste taky 3 tydny (pocitam s 70-80 dny kvetu zhruba)

Take jsem si vsiml ze kdyz vyteka vytok po zaliti tak je v nem strasne moc tech smutnic nejspis... zatim s tim nic nedelam, nevypada to ze by se delo neco spatneho.. jen tim mozna prichazim o vynos, ze by se mozna palice rychleji zvetsovaly.. kdo vi...

Take mam pocit ze cooltubu tam mam asi zbytecne, pristi kolo vyzkousim jine stiniko a mozna to bude lepe nafukovat palice..

Zatim vsem cest a zdar :-)

Old Post 29-05-2016 v 13:56 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 64


Hola vespolek,

zkousel jsme svoji druhou skrin na obleceni zda tam pujde susit kyti tak ze jsem nektere listy vytrhl a polozil je na podlahu skrine a nechal je tam zavrene v tme s skviramy kterymi proudi vzduch aby se tam vymenoval a vysledkem je to co vidite na fotce...Teplota je tam 22 stupnu nejak... prijde mi to ze to tam zplesnivelo? Muzete mi to potvrdit?

Naposledy upravil schutzesan 31-05-2016 v 17:11 PM

Old Post 31-05-2016 v 16:20 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9815470 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív