Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » First grow schutzesan - 250w, dark street60, soil
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 33

Diky za tip.. Taky jsem pidezrival ten dusik a ted jsem jim zalil novou zalivku ptze Hlina uz byla sucha a do zalivkx jsem pridal rootjuice a fish mix a postrikal fish mixem na listi.. Ted uz to bude tyden co je mam v skrii tak podle tabulky uz pristi zalivka bude s fishmixem a buogrowem tak uvidime zda to bude ok.. Ted budu resit nakup 250w red svetla a pachac.. Pokud mate tipy sem s nima, pak napisu jak jsem se rozhodl

kyti mi ted od pohledu prijdou lepsi ale z toho podezrivam jen moji psychiku jak se jim venuju 😁👍cest!

Old Post 20-03-2016 v 21:32 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 34


Ted jsem se podival na kyti vic poradne a na nekterych listech pozoruju takove dirky v listech a okolo nich odumrely list tak do zlutooranzova..podle faq to vypada na nedostatek manganu.. Myslite ze je to tak? Nebo je to normalni?

Prikladam fotku..

Old Post 21-03-2016 v 22:36 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
healingpath
Nový Člen

Karma uživatele healingpath - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 35

pasterizoval si predtim tu pudu?

Old Post 24-03-2016 v 00:04 AM
healingpath je offline   Profil uživatele healingpath   Find more posts by healingpath   Foto galerie člena healingpath   Click here to Send healingpath a Private Message   Add healingpath to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od healingpath
pasterizoval si predtim tu pudu?


Nepasterizoval a myslim ze u teh predhnojenych substratu se to ani nema delat... Ztratil bych tim ziviny obsazene v hline...

Podle me se jedna o problem prleivani... I kdyz mam na povrchu kvetniku uplne suchou hlinu tak sem zkusil jit jedte hloubeji do tak 5cm a tam to bylo vlhke... Jeste musim dopilovat to zalevani a pak uvidim..

Old Post 24-03-2016 v 10:32 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 37


13 den sviceni rust
Kytky uz docela povyrostly a sativy maj tak 30cm a gsc ma tak 40 cm.. Na fotce je videt vlevo u kytek ze zespodu jim zloutnou listi a delaji se nejake flicky tak nevim jestli nejsou prehnojene nebo prelite (hlina je docela sucha)..

Zatim jsem se drzel planku od biobizz tj prvni tyden rootjuice a fishmix postrik pak jsem dal jednou fishmix do zalivky tez a druhy tyden biogrow a fish mix postrik tak 3x denne na kyti..

Jinak je videt ze kdyz zavru otvor od stanu dark street tak je tam podtlak.. Odtah mam tt125 nastaveny na mensi vykon tj 220m3/h.. A pritah pasiv je ten dolni otvor kde je 15cm roura.. Nemam to spatne? Nemeli by to mit prave uz nejak vyresene s tim pritahem u dark street? Kdyz jsem zkousel najit na netu jejich manual tak se k me velikosti ds60 moc nedalo dozvedet :/

Old Post 26-03-2016 v 23:37 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 38

Ahoj taky mam ds60 a odtlak tam nemam - na pasivni pritah tam mam kousek alu roury abx to spravne tahalo a bez problemu - odtah mam automaticky regulovanou primaklimu a i kdyz dam plnej vykon tak nemam problem....

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 27-03-2016 v 08:19 AM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 39

Ahoj podľa farby stoniek/řapíkov a celkovej kondície mám podozrenie že majú problém s výživou. Skontroloval by som pH a výtok. Nedokŕmené pravdepodobne nebudú, lightmix je predhnojený. Uvidíš na výtoku.

Old Post 27-03-2016 v 08:53 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od moncakill
Ahoj taky mam ds60 a odtlak tam nemam - na pasivni pritah tam mam kousek alu roury abx to spravne tahalo a bez problemu - odtah mam automaticky regulovanou primaklimu a i kdyz dam plnej vykon tak nemam problem....


Jak vykonnou mas tu primaklimu? Tj zajimave no... Zkusim to jeste nejak poupravit... Jak dlouhou mas tu alu rouru u pasiv pritah?

Old Post 27-03-2016 v 10:39 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od krobak
Ahoj podľa farby stoniek/řapíkov a celkovej kondície mám podozrenie že majú problém s výživou. Skontroloval by som pH a výtok. Nedokŕmené pravdepodobne nebudú, lightmix je predhnojený. Uvidíš na výtoku.


Diky za postreh! Pokud je vytikem mysleno ten kousicek vody co se dostane do podmisky pri zalivani pres hlinu... Kdyz sem ho zmeril tak to melo 6.3ph... Ec metr nemam :/

A kdyz sme meril odstatou vodu ta mela ph skoro 8... Ph pristroj mam od cinanu tak nevim zda je tak dobry ale lakmusove papirky mi nereknou desetiny.. Tezko se to na nich pozna a u odstate vody mi hlasi stupen 6-7 nejak tak si myslim ze ten pristroj blbne nebo kalibrace u nej..

Problem s vyzivou? Pod tim se da rict mnoho pricin.. Ted jsme kytki zalil jen odstatou vodou bez hnojiv a uvidime...

Old Post 27-03-2016 v 10:45 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od schutzesan


Jak vykonnou mas tu primaklimu? Tj zajimave no... Zkusim to jeste nejak poupravit... Jak dlouhou mas tu alu rouru u pasiv pritah?


Hele ta primaklima ma asi 400m3 max myslim - ted doma nejsem :-) jinak tam mam zhruba 30cm dlouhej kus alu a uplne mi to staci :-)

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 27-03-2016 v 14:07 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 43


Prikladam zde fotku jedne kyti na normalnim svetle,tretina listi vypada uboze :/

Kdyz jsem meril odstatou vodu ta mela ph 8 a bezna zalivka kterou jsem daval mela ph 6-7 nejak a vcera kdyz jsem to otestoval: vytok po zaliti odstatou vodou (ph8) mel ph 6.3 nejak... Tj bylo mi receno ze puda je nejspis presolena tak se ted rozhoduju ze budu zlivat jen upravenou odstatou vodou...

Old Post 28-03-2016 v 14:33 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 44

Chceš změřit výtok a leješ tam PH8? uprav vodu na PH 6,2 a projel, pak změř výtok. Přesolená půda bych neřekl, spíš rozhozené PH a kytce schází nějaký prvek.

Je třeba si uvědomit základní rozdíl přesolená = kytka se pálí (schne zpočátku od špiček listů)
nedokrmená = listy přecházejí ze světle zelená, přes žlutou po uschnutí

Old Post 28-03-2016 v 14:44 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 45

Spodní (nejstarší žloutnoucí listy) otrhej nebo je nech prostě dojít a upadnout, novej růst vypadá zdravě. Není už čas na přesazení?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 28-03-2016 v 15:06 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 46


Tak vcera jsem kyti presadil do finalnich 11lkvetinacu a kdyz jsem je vytahoval z mensich kvetinaru byly krasne prokorenene... Vetsinu zlutych listu jsem otrhal a cele to zalil cistou vodou.. Dalsi zalivka uz bude zas s hnojivama normalne...

Pri presazovani sme si vsiml ze mi po pude chodej svine! Maji kridelka a podle faqu to vypada na trasnenky nebo smutnice... Otestuju to s platkem brabomrx na hline a uvidim jestli se na to lepi larvy a pak budu vedet vic..

Old Post 30-03-2016 v 07:15 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 47

Update:

23 den rustu za sebou, prepinam na kvet takze nasazeno svetlo Philips master son-t pia..

Gsc ae zda nejvice vitalni ze vsech kytek, a obe ssh taky maji krasne listi a vypadaji primo nadherne! Jen ty o hazky maji bud trosku oroblem s nedokrmenim nebot jim nektere listi vsude na kytce zloutnou a nektere maji flicky nektere zas neco jje ho ale tak 70% kytky je zelene tak je to porad ok...

Zalivam ted biogrow a biobloom kytkam, teplota je kolem 22 stupnu a vlhkost 60...

Pozdeji prilizim fotku... Dmrad zatim skkoro zadny ale to muze byt tez moji rymou 😄👍

Old Post 06-04-2016 v 07:18 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 48


Update:

8 den kvetu, kytky docela povyrostly a dve SSH vypadaji paradne, o'haze ma par zlutych listku nebo listky s hnedymi suchymi flicky obcas... Nic hrozneho... Gsc u te je videt ze je casto bud trosku prelita nebo sucha a kdyz naleju vodu tak brzy zacne unikat z spodu kvetinace tj zalevam trochu mene a casteji a jen cistou vodou... Zbytek hnojim podle biobizz tabulky...

Teplota je vetsinou kolem 24 pri sviceni a 20 pri tme , vlhkost je vysoka 70-80% takze to vypada ze v pozdejsi casti kvetu budu muset vyresit odvlhcovani... Smrad uzzacina byt intezivejsi a uvidime jak moc silne to bude a dyztak doplnim o ten pachac...

Old Post 14-04-2016 v 07:48 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5532350 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív