Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » First grow schutzesan - 250w, dark street60, soil
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od schutzesan


Teda... to nasere no

S tim pritahem zatim ho chci mit pasivni (reason prachy).. a zatim je to tady u tech pritahu zde fakt ruznorode.. nekdo jede pritah pasiv jen diry, nekdo pritah pasiv malou rouru.. nekdo tam prida filtr (coz me taky zajima, zda to funguje na snizeni utoku breberek a vseho ostatniho a zda to moc nesnizuje prutok) a nekdo jako ty aktivni pritah... ACHJO kdo se v tom ma vyznat...

V mem pripade bude teda nejlepsi to cele alu u pritahu zuzit na 5 cm a nechat ho takhle foutak primo na kytky? K tomu jeste klipsnak profoukava prostor mezi vrsky a cooltube a taky vytvari proudeni vzduchu do kruhu.. Takhle myslim ze by to byl ideal...


No on určitě pasivní přítah stačí o tom žádná,ale pakliže chceš přítahem v teplých dnech jako já chladit tak jedině aktivním no pakliže CT nejde napojit z obou stran na vzduchotechniku tak ztrácí na své podstatě a vysral bych se naní a koupil stínítko. A nemusí to být investice bůh ví jaká já mám http://www.hotchilli.cz/hammer/stin...ovrch-v-prolis/ a spokojenost naprostá. Měl,sem před tím A-wing a předraženost...

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 14-03-2016 v 10:12 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 18

Taky uvazuju o zmene toho stinidla.. Jinak jaky je rozdil v osviceni mezi tim prolisovany stinitkem a awingem ktery pokladas za predrazeny... Duvod proc ses ho zbavil?

Prolis hammer stinitko 300kc

Adjust a wing small od 1600kc taky mi prijde predrazeny zde v jednom foru pisou ze krasne osvetli celou plochu nez cooltube ci hammer, ktere jsou silnejsi v stredu prostoru ale na orkajich uz tak moc ne...

Dale moznost kterou sem vlozil murmur stinidlo powerlux za 950 kc a ma i odtah v sobe... Dalsi dilema...

Ted jsem v tom ztraceny a rikam si jako osvicenim plochy je skvely ten adjust wing ale je drahy, to druhe svetlo nevim jeste jsme nevidel reference, a ten hammer klasika usetrim penize ale otazkou je zda pak na vynosu neprodelam ty "penize"...

Jeste kouknu na nazory k tomu powerlux a kouknu co vsichni osattni 250kari jedou... A snad vyberu a cooltube pujde zpet k kamaradovi kterej mi ji daroval... Uvidime...

Old Post 15-03-2016 v 13:04 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 19

Momentálně jedu kolo pod 250 s hobby stínídlem a bez problémů, do budoucna chci ale pořídit ten A-wing, small se dělá jen bílý defender, tak ten. Kdysi jsem si objednal CT 125x400, ale poslali mi 495mm a i přes ochotu shopu to vyměnit jsem nechtěl utrácet za další poštovný.

Old Post 15-03-2016 v 13:59 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od schutzesan
Taky uvazuju o zmene toho stinidla.. Jinak jaky je rozdil v osviceni mezi tim prolisovany stinitkem a awingem ktery pokladas za predrazeny... Duvod proc ses ho zbavil?

Prolis hammer stinitko 300kc

Adjust a wing small od 1600kc taky mi prijde predrazeny zde v jednom foru pisou ze krasne osvetli celou plochu nez cooltube ci hammer, ktere jsou silnejsi v stredu prostoru ale na orkajich uz tak moc ne...

Dale moznost kterou sem vlozil murmur stinidlo powerlux za 950 kc a ma i odtah v sobe... Dalsi dilema...

Ted jsem v tom ztraceny a rikam si jako osvicenim plochy je skvely ten adjust wing ale je drahy, to druhe svetlo nevim jeste jsme nevidel reference, a ten hammer klasika usetrim penize ale otazkou je zda pak na vynosu neprodelam ty "penize"...

Jeste kouknu na nazory k tomu powerlux a kouknu co vsichni osattni 250kari jedou... A snad vyberu a cooltube pujde zpet k kamaradovi kterej mi ji daroval... Uvidime...


Heleď A winga sem měl toho bílého přesně a prodával sem ho komplet se skříňí.Jinak mě stálo asi 1000Kč od známého ale 1600za fungl... navíc při pořizování tohoto kompletu sem se snažil šetřit takže sem vzal to hamer s v prolisem pač má osvit 1m2 a do boxu 60x60 což je 0,6m2 sem to zkusil a nemůžu si stěžovat. Možná to neosvítí kraje úplně tak jak A wing ale určitě dostatečně a zatím měnit nebudu teda jo za to CT ale nad to dám ještě toto stínítko

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 15-03-2016 v 14:17 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 21

Tak sem se rozhodl pro ten hammer 3 stovky me nezabijou a myslim ze kdyz je to dimenzovane na vetsi prostor tak v nasi male skrince to pujde... A cooltubu dam pryc... Uvidime podle toho jake budu mit problemy s teplotou to budu kombinovat...

Zhulbongu jak ze tam das cooltube kdyz jsi rikal ze se ti to tam nevejde?

Ted se vracim domu po 2 dnech a tesim se na sve deti jak se jim bude darit... Pak dam vedet...

Old Post 15-03-2016 v 16:08 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 22

Ja jsem teda vul, ted jsem zjistil ze jsem vlastne zapomnel u casovace nastavit ze to ma jet na casovani a ne nepretrzite a vlastne mi tam jede svetlo od nedele vecer nonstop... Bude to tak 48 hodin nejak nez se tam zase dostanu... Co se stane? Doufam ze nic :/

Old Post 15-03-2016 v 16:30 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od schutzesan
Ja jsem teda vul, ted jsem zjistil ze jsem vlastne zapomnel u casovace nastavit ze to ma jet na casovani a ne nepretrzite a vlastne mi tam jede svetlo od nedele vecer nonstop... Bude to tak 48 hodin nejak nez se tam zase dostanu... Co se stane? Doufam ze nic :/


No tak to se nedivím po dvou dnech bych byl taky natěšenej jak malej kluk na Vánoce,ale každopádně ten nonstop nic milého. Hned to hoď jak to má být a bude to cajk. Nejspíš se teď zaseknou růstově,ale to se podá no jinak přesně jak pravíš tak sem to bral také je to na 1m2 a mám 0,6m2 tak ještě aby to nestačilo jinak díky místnímu členovi techemovi tímto velice díky za radu která by mě fakt nenapadla,mi bylo porazeno,že CT i s připojením na obou stranách se do 60x60 vejde na úhlopříčku!!! Změřeno a prostor od tyčky k tyčce 80cm takže tak

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 15-03-2016 v 22:40 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 24

Hehe tak to me nenapadlo 😄👍👍ale i tak pry s cooltube mam mensi odrazivost, tak myslim ze by tam mozna bylo lepsi pridat nejaky stinitko..

O kytky je postarano, proste takivou chybu uz jeste neudelam ! 😊

Old Post 15-03-2016 v 22:45 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 25


citace:
Původní příspěvek od schutzesan
Hehe tak to me nenapadlo 😄👍👍ale i tak pry s cooltube mam mensi odrazivost, tak myslim ze by tam mozna bylo lepsi pridat nejaky stinitko..

O kytky je postarano, proste takivou chybu uz jeste neudelam ! 😊


Jo jo prý je ale prý efektovně,max osvítí 80x80 což je stejně vnašem,připadě cajk ale stejně nad ní pude to stínítko co mám jinak posílám náčrt(nejsem dobrý kreslíř ale snažil sem se ) pro představu jak to zapojím

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 16-03-2016 v 00:33 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 26


citace:
Původní příspěvek od schutzesan
Hehe tak to me nenapadlo 😄👍👍ale i tak pry s cooltube mam mensi odrazivost, tak myslim ze by tam mozna bylo lepsi pridat nejaky stinitko..

O kytky je postarano, proste takivou chybu uz jeste neudelam ! 😊


a ještě celkově jak to bude vypadat v boxu

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 16-03-2016 v 00:35 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od murmur
Takhle je ta CT k ničemu, to už je lepší obyčejný stínidlo.
Nebo něco takovýho
http://www.bioplants.cz/index.php?i...troller=product

http://grower.cz/forum/showthread....516#post1161516


to stinitko powerlux s odtahem nedoporucuju... je maly (na muj 1x1 moooc maly) a teploty srazi minimalne (jestli vubec). Navic moc neumi svitit do kraju ani po "tuningu" toho stinitka. Wing na kterej sem dal klipsnak to dokaze uchladit lip nez tenhle zap... powerlux (myslim ze to bude prave tim jak svetlo a tim i teplo umi wing pekne rovnomerne sirit a nepali to na jednom miste zatimco jiny sou pomalu ve stinu jako u powerluxu), chlazeny stinitka ok, ale tohle je spatna volba.

Jinak na cooltubu samo musi bejt odtah napojenej. Sice me o neco mensi odrazivost, zato ti dovoli dat to bliz ke kytkam takze to vyjde nastejno... ja bych spis videl nevyhodu v tom ze nesviti do kraju tak dobre jako treba wing.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-03-2016 v 06:17 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 28

Kluci tak sem se postaral o kyti, hlina tak 3cm dovnitr byla sucha tak jsem zalil s rootjuice a pak postrikal vodu s fish mixem na kyti...

Zaujal me trnhle zvlhcovac
http://elektrocoleti.cz/zvlhcovace-...5022041794.html
Co myslite? Jsou jeste nejake levnejsi varianty? Pri sviceni tam mam ted vlhkost tak 45% ale kdyz sem udelal postrik tak se zvedla nschvili na 65%

Jinak bezpecnostni otazka kdyz koupim ten zvlhcovac a zvlhci mi bix tak nebude vadit ze mam draty do objimky u svetla zapojene bez "izolace"... Mate to taky tak nebo to nejak resite?

Cooltube jr ted zapojena nasikmo..

V dalsim prispevku se zamerim na detaily kytek

Naposledy upravil schutzesan 17-03-2016 v 02:11 AM

Old Post 17-03-2016 v 01:49 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od schutzesan
Kluci tak sem se postaral o kyti, hlina tak 3cm dovnitr byla sucha tak jsem zalil s rootjuice a pak postrikal vodu s fish mixem na kyti...

Zaujal me trnhle zvlhcovac
http://elektrocoleti.cz/zvlhcovace-...5022041794.html
Co myslite? Jsou jeste nejake levnejsi varianty? Pri sviceni tam mam ted vlhkost tak 45% ale kdyz sem udelal postrik tak se zvedla nschvili na 65%

Jinak bezpecnostni otazka kdyz koupim ten zvlhcovac a zvlhci mi bix tak nebude vadit ze mam draty do objimky u svetla zapojene bez "izolace"... Mate to taky tak nebo to nejak resite?

Cooltube jr ted zapojena nasikmo..

V dalsim prispevku se zamerim na detaily kytek


Já používám tuto http://www.profizahradnictvi.cz/kat...kovovym-krytem/ a naprosta spokojenost

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 17-03-2016 v 09:14 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 30


Kamaradi tak tady mam fotky kyti a nevim zdaji se mi listi moc zkroucene, barva je ok ale to zkrouceni teda ne... Nevite co s tim je?

Old Post 18-03-2016 v 00:01 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 31


Druha fotka kyti

Old Post 18-03-2016 v 00:02 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 32

http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=23

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 18-03-2016 v 16:30 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3650030 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív