Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » First grow schutzesan - 250w, dark street60, soil
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Obecné First grow schutzesan - 250w, dark street60, soil Příspěvek č. 1


Hojte vsem nadsencum!

Tak po dlouhe dobe se sem zase hlasim, uplne jsem vse zmenil a box mam novy kompletni a uz zbyva jen doladit detaily a hned zacnu s pestem! Puvodni box sel pryc!

Skrin:

Dark street rev2.5 60x60x170
Teplota uvnitr skrine bez setupu 22C
Teplota v pokoji 17-18C
Vlhkost v pokoji 65-70%

Svetlo:

Phillip 250w na rust
Dokoupim na kvet taky 250w
Digitalni predradnik lumatek 250w
Cooltube 125mm

Jeste mi doma lezi 120mm pc vetrak tak dokoupim jen 12v adapter a budu jim nejspis chladit cooltube...

Vzduch:

Odtah tt125 (220/280m2) necham ztim na nizsi vykon tj 220

Z growboxu vede 2m aluflex a na nej je napojeny ten odtah, prikladam prvni fotku zda mam vedeni vzduchu spravne nebo mi to bude delat podtlak? Jak by jste pripdne doporuculi vest ten aluflex?

Pritah pasivni 125mm dira u dark steeet? Muze to byt kus aluflexu abych pres nej tam mohl dat jeste filtr treba z silukonove ponozky? Aby tam nesel hmyz napr? Pouziva to nekdo z vas?

Vevnitr mam klipsnovy vetrak hurricane, akorat nevim jakym smerem bych ho mel nastavit aby foukal.. Primo na kytky jako simulaci vetru nebo spis do zdi aby jen vytvarel proudeni vzduchu v skrini?

Jeste mi doma lezi 120mm pc vetrak tak dokoupim jen 12v adapter a budu jim chladit cooltube... Mam nechat proudit vzduch z cooltube do prostoru skrine pomoc pc vetracku Nebo je lepsi napojit odtah rovnou na cooltube?

Osazenstvo:

4x 11l kvetinace
1x 7l kvetinac uprostred podlozeny necim..

Rezy budou od zdejsiho clena, zalezi co bude mit zrovna za modely Updatnu potom

Budu provadet metodu Scrog..

Hnojiva:

Biobizz hnojiva (fish mix, biogrow, biobloom, roottastic, topmax)

Zemina:

BioBizz LightMix
Keramzit na drenaz (tak 2cm na 11l kvetinace)

Fotka:

reseni odtahu (za tim tt bych mel mit jeste nejaky kousek aluflexu? Nebo to nevadi takhle ze to bude foukat do prostoru?)

Naposledy upravil schutzesan 12-03-2016 v 23:22 PM

Old Post 08-03-2016 v 23:08 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 2

Update:

Osazenstvo by melo byt:

2x super silver haze
2x O'haze red
1x GSC indica pheno.. Ktery bude uprostred v mensim kvetinaci a podlozeny

Old Post 10-03-2016 v 07:35 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 3


čágo. Mám stejnej box teda jen 140cm rozdíl ve výšce a mám ho teda takto já viz foto nebo Druhý kolo homebox ve skříni 9x Amnezia Haze A právě rozmýšlím teď na další kolo o cooltube...můžeš mi hodit foto vnitřku. Thank's

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Naposledy upravil zhulbong 12-03-2016 v 23:50 PM

Old Post 12-03-2016 v 22:25 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 4

No prave tu ted cely tyden hledam ruzne info jake zapojeni cooltube k odtahu zvolit.. Napadaji me dve varianty s tim ze odtahovy vetrak tt125 zatim necham bezet na slabsi vykon 220m/s (silnejsi vykon je 280m/s)...

1) nechat odtahovy vetrak s aluflexem zakoncenym tesne nad protipolem k svetlu u cooltube a z te strany s svetlem foukat vzduch do prostoru skrine pomoci 12v pc fan.. Tj pc vetrak odvadi svetlo z cooltube do skrine a vlastne ji trochu ohreje a z ni to jde pak pryc pomoci odtahu..

2) nechat do protipolu k svetlu u cooltube rovnou zavest aluflex napojeny na odtahovy vetrak a tim tahat vzduch ven z skrine.... A k tomu pridat k te strane s svetlem u cooltube 12v pc fan a pri sviceni bych mel pustene oba vetraky do odtahu a pri spanku bych mel pusteny jen pc vetrak, ktery by bral vlhkost z skrine a porad ji ovzdusdoval...


V mem pokoji je teplota 17C (brezen venku tak 5C), a vlhkost 70% kdyz mam zavreny pokoj a kdyz vetram tak 65%....

Jak by jste doporucili teda zapojit a vetrat cooltube a celkove skrin, ja se zatim priklanim k variante 1) kvuli me docela nizke teplote v pokoji, ale pak nevim jestli bych pres noc mel nechavat tam bezet odtah nebo kdyz ho vypnu tak vlastne by proudil vzduch jen pasivnim pritahem dovnitr a ven ze?

Old Post 12-03-2016 v 23:16 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 5

Zhulbong: jasne zitra to mas mit.. jeste to tam poupravim a ukazu to v stavu v jakem to je klidne se ptej na cokoliv, cely tydny tu studuju vsechno mozny a strasne me to bavi.. jen je tu trochu potiz ze si nekdy nazory protireci a nezbyva nez se tim potrapit sam pri pestu... zkusenosti jsou neprenosne! zatim

Old Post 12-03-2016 v 23:17 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 6


Přesně tak. No já právě plánuji to zapojit takto: pacháč - aluflex -cooltube -aluflex - odtah tt 125 - sonoflex a zněj už ven viz foto a právě má obava je v tomto zapojení zda-li do 60x60 se to vejde pač cooltube má cca nějakých 50cm... což zbývá 10cm neboli 5cm z každé strany na sonáč.... jinak jak pravíš já čtu a studuju názory,rady a zkušenosti ostatních poslední rok a přesně vždy se najdou rozdílné názory a není nad to si to zkusit a mít svou zkušenost

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 12-03-2016 v 23:39 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 7


Zde prikladam slibenou foku meho boxu zevnitr.. Zatim tam ten odtah a celkove proudeni mam vyresene takhle (jeste mi tam chybi ten pc vetrak ktery bude u te strany s objimkou u cooltube a taky uz mam strach zda kdyz tam pridam ten vetrak bude vubec nejaky prostor kdyz ta cooltube uz ho sama zabira jak rikas...)

Reseni by bylo: zkratit cooltube tj uriznout kus skla? Stejne mi prijde hodne dlouha na to svetlo, ktere tam zabira tak pulku delky toho tubusu...

Zatim pockam na adapter k tomu pc vetraku zapojim jak jsem psal vyse a otestuju jake tam mam teploty a podle toho pozmenim vedeni vzduchu...

Ted sem si vsiml ze pak budu mit tez problem s tim ze kdyz z pasivu pritahu davam vest alu aby to tahlo vzduch az dolu tak pak budu mit problem tam vecpat ty kvetinace... Zkusil bych poprosit svagra ktery pracuje s kominama zda by mi nevyrobil rouru ktera by mela drihy konec takovy zplostely jakoby obdelnik ktery z obou stran bude poustet vzduch dovnitr a nezabere to moc mista...

Old Post 13-03-2016 v 16:29 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 8

Takhle je ta CT k ničemu, to už je lepší obyčejný stínidlo.
Nebo něco takovýho
http://www.bioplants.cz/index.php?i...troller=product

http://grower.cz/forum/showthread....516#post1161516

Old Post 13-03-2016 v 17:13 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od murmur
Takhle je ta CT k ničemu, to už je lepší obyčejný stínidlo.
Nebo něco takovýho
http://www.bioplants.cz/index.php?i...troller=product


Taky moznost... Tu cooltube sem dostal zadarmo a vse se mi zmenilo tj staci jine svitidlo a uplne se na cooltube vyprdnout, bez ni mi to aspon prohreje trochu pokoj ..

Porad si nejsem jisty a myslim ze vic mi ukaze prvnich par dni jake tam budou teploty a podle toho to doresim....

Dik za postreh!

Old Post 13-03-2016 v 17:18 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 10


citace:
Původní příspěvek od schutzesan
Zde prikladam slibenou foku meho boxu zevnitr.. Zatim tam ten odtah a celkove proudeni mam vyresene takhle (jeste mi tam chybi ten pc vetrak ktery bude u te strany s objimkou u cooltube a taky uz mam strach zda kdyz tam pridam ten vetrak bude vubec nejaky prostor kdyz ta cooltube uz ho sama zabira jak rikas...)

Reseni by bylo: zkratit cooltube tj uriznout kus skla? Stejne mi prijde hodne dlouha na to svetlo, ktere tam zabira tak pulku delky toho tubusu...

Zatim pockam na adapter k tomu pc vetraku zapojim jak jsem psal vyse a otestuju jake tam mam teploty a podle toho pozmenim vedeni vzduchu...

Ted sem si vsiml ze pak budu mit tez problem s tim ze kdyz z pasivu pritahu davam vest alu aby to tahlo vzduch az dolu tak pak budu mit problem tam vecpat ty kvetinace... Zkusil bych poprosit svagra ktery pracuje s kominama zda by mi nevyrobil rouru ktera by mela drihy konec takovy zplostely jakoby obdelnik ktery z obou stran bude poustet vzduch dovnitr a nezabere to moc mista...


Heleď takže když na to koukám tak přesně by nastal problém kterého sem se obával. Není tam už prostor pro připojení aluflexu 125mm z každé strany na CT že? Jinak jestli mohu pár rad ze zkušeností s tímto boxem(rozměry) : ten přítah zkrať. Nech si tak 5cm do boxu. Další věc vyndej to TT a dej ho třeba na box do rohu dej pacháč( tak ho,dle mě využiješ nejlépe) ten napoj aluflexem na tt a vyřešeno Takhle to zabírá moc prostoru. Vem v potaz výšku květináčů,zavěšení lampy i když bude až nahoře tak to hodí stejně 10cm od zhora boxu a další cm potřebuješ mít mezi vrcholky a lampou,takže když budeš mít kytky 90-100cm nemáš šanci takhle Jinak mě to takto vyvádí do pokoje kde se žije a nic není cítit pokud box neotevřu. Mám to vlevo dole jako ty přítah,v pravo nahoře pacháč aluflexem napojen nahoru do tt a sonoflexem(kvůli hluku) odvádí ven pro představu házím foto zbytek si musíš svou představivostí domyslet jinak co se týče teploty tak bacha jako ta 250W dokáže udělat i přec 30°C v zimě... pokud to teda nemáš v místnosti kterou máš jen na grow tudíš tam nezatopíš a můžeš větrat stále ... ale zas na druhou stranu nepočítej že ti to nějak extra vyhřeje pokoj. Právě proto uvažuji nad CT pač teplota v tomhle boxu dokuď sem nepořídil samotný klipsňák pro chlazení výbojky byla i 31 v zimě ale u mě je to zas něco jiného tím že to mám ve skříni a teď v zimě se topí pač bydlíme v přizemí... Další věc pakliže chceš využít maximálně tento pěstební prostor tak pořiď 5,7l květníky a pod ně 20x20cm podtácky tudíš tam dáš 9 květníků a když budeš prostřihávat listy tak aby nestínili,tak ti dozrají i ty nejspodnější paličky. Samozdřejmě používám před tím menší pač by se mi tam pak nevešla zvlhčovačka. Jedu to od semena do 20cm v 3,4l pak přesadím do 5,7l a v 25cm max. přepínám prostor je naprosto zaplněn a bez problému osvícen celý.

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Naposledy upravil zhulbong 13-03-2016 v 21:59 PM

Old Post 13-03-2016 v 21:48 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 11


Jak rikas zkusil sem napojit odtah na cooltube a takhle to tam vypada viz foto tak myslim ze na 60x60 boxy je to moc dlouhe.. zatim to necham na prvni pest takhle bezet..

Diky za paradni rady, tak jak se divam na moji skrin tak ten tt dam nad box a napojim aluflex nad cooltube

Muj pokoj je jiny nez vetsina beznych pokoju, mam ho vedle skaly takze zed u ktere je box je studena a mam tam v zime 17C a v lete tak 20C.. jen se bojim ze v mem pokoji je vetsi riziko vzniku plisne... zkusil sem si tam zmerit vlhkost jeste pred pestem a cca 70%....

Pachac tam zatim nemam a poridim casem nebo to zkusim vyrobit... Snad to nebude takova hruza (bydlim sam, o navstevy si nedelam starosti proste na jejich nazor ohledne me zaliby kaslu ^^)

S tim vyplnenim prostoru ano taky jsem nazoru ze 9 ti kvetniky bych prostor vyplnil lepe jenze ja se teprve rozjizdim... ) dalsi kola uz si snad budu vic verit a vedet jak...

U pritahu me napadlo neco a v dalsim prispevku to napisu...

Old Post 13-03-2016 v 23:56 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 12


no a mam po piče. takže můj problém nevyřeším CT pač se tam nevejde,takže jedině nějaké silnější ufo coč už není otázka 750Kč jak CT ale 1700Kč minimálně .... Shit každopádně děkuji že jsi to zkusil a tím mi odpověděl na mou otázku jinak já mám přítah aktivní VKO 190m3/h a právě tam co ti vede přítahovej aluflex tak mě z té díry číhá jen tak 5cm venťáku kvůli kvetináčům a malým paličkám dole..

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 14-03-2016 v 00:14 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od murmur
Takhle je ta CT k ničemu, to už je lepší obyčejný stínidlo.
Nebo něco takovýho
http://www.bioplants.cz/index.php?i...troller=product

http://grower.cz/forum/showthread.p...516#post1161516


Podivej se na fotku prispevek vyse, myslis ze je to takhle bidne?

Prozatim abych do toho nemusel investovat dalsi penize tak bude snad stacit nechat to vest pres cooltube a jednu stranu stanu bych trochu necim ohnul a udela se tam trochu prostoru pro tahani vzduchu? Nebo myslis ze bude hned lepsi se na tu cooltube vykaslat s tim malym stanem a normalne investovat do stinitka?

Old Post 14-03-2016 v 00:28 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 14


Jinak zde prikladam ten muj napad..

Jen nevim jestli to nebude zbytecne moc brzdit prutok vzduchu.. samozrejme bych tam dopocital jak velke by oba obdelniky mely byt aby to tahalo vzduch do obou smeru... cilem je mit co nejmensi pritah do skrine s tim ze vzduch do skrine opravdu nejdriv ZDOLA...

Old Post 14-03-2016 v 00:29 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od zhulbong
no a mam po piče. takže můj problém nevyřeším CT pač se tam nevejde,takže jedině nějaké silnější ufo coč už není otázka 750Kč jak CT ale 1700Kč minimálně .... Shit každopádně děkuji že jsi to zkusil a tím mi odpověděl na mou otázku jinak já mám přítah aktivní VKO 190m3/h a právě tam co ti vede přítahovej aluflex tak mě z té díry číhá jen tak 5cm venťáku kvůli kvetináčům a malým paličkám dole..


Teda... to nasere no

S tim pritahem zatim ho chci mit pasivni (reason prachy).. a zatim je to tady u tech pritahu zde fakt ruznorode.. nekdo jede pritah pasiv jen diry, nekdo pritah pasiv malou rouru.. nekdo tam prida filtr (coz me taky zajima, zda to funguje na snizeni utoku breberek a vseho ostatniho a zda to moc nesnizuje prutok) a nekdo jako ty aktivni pritah... ACHJO kdo se v tom ma vyznat...

V mem pripade bude teda nejlepsi to cele alu u pritahu zuzit na 5 cm a nechat ho takhle foutak primo na kytky? K tomu jeste klipsnak profoukava prostor mezi vrsky a cooltube a taky vytvari proudeni vzduchu do kruhu.. Takhle myslim ze by to byl ideal...

Old Post 14-03-2016 v 00:41 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 16


UPDATE:

Rezy dorazili ke me domu (diky zdejsimu clenovi) a hned jsem je zahrnul svoji laskyplnou peci!

Jedna se o modely vyse napsane...

Prvni den sviceni 18/6..

GSC byla uz trochu odrostlejsi nez zbyvajici kytky, tak jsem ji dal rovnou do (snad 5L - vyhrabal jsem z zahrady) kvetinace, kde uz dospeje..

SSH a O'haze jsem dal do mensich 1L kvetinacu na prokoreneni a nechal jsem je vyvysit krabici od bot aby vrcholy dorovnaly tu GSC a svitilo se na ne rovnomerne... postupem casu to budu jeste vyrovnavat az sativy dorostou GSC atd....

Presazeni probehlo tak ze jsem klony s rw kostkou zakorenene v jogurtovych kelimcich jen presadil do kvetinacu kam sem dal na dno 1cm vrstvu keramzitu u 1L kvetinacu a 2cm u 5L kvetinace, pak jsem pridal lightmix od BioBizzu a cely obsah kelimku dal na to.. hezky zarovnal aby vrsek rw kostky byl v rovine s zbytkem kvetinace..

Zalil jsem to cistou vodou z kohoutku, ktera byla snad 4 hodiny odstata (ph mela 7.8 tak to nebyl ideal) a uz jsem nestihl tam pridat rootjuice tak snad mi to kytky prominou a pri dalsi zalivce to tam dam..

Teplota v skrini 22C a vlhkost 50%

Old Post 14-03-2016 v 01:09 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3431700 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív