Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Moje skromné chilli
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16

Proč jsem začal vyhledávat pikantní a ostré věci
This poll is closed.
Jsi hrozný kuchař 1 8.33%
Začíná ti menopauza 5 41.67%
Jsi těhotný 6 50.00%
Total: 12 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 241

caf! Vyzerá to na ďalšiu parádu, ako za predošlé roky!

Old Post 18-02-2021 v 21:17 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

26.den od výsevu Příspěvek č. 242






Čau odo, ještě tu býváš jo. Rád tě zase čtu

Nějaké fotky jak to tady probíhá..
1. 2. foto je z 19.dne po výsevu

3.foto je z dnes 26.den od zasazení.

4.foto udělal jsem si radost a podruhé si koupil omáčky od super výrobce Radovana Frona a jeho Gaston chilli,doporučuji všem! Není to žádný shit z mashů atp. jako tady předvádí někteří doktorové třeba.

Od zítřka půjdou do velkého stanu pod 250W MH a možná jim pustím i 400W MH 😁..na chvilku, než budu zásoben deštovkou a rozjedu kouř.

Celkově ale musím říct že na to celkem jebu, jsem věčně v práci kvůli Kundavirusu a už jsem si tím i prošel, takže není moc čas, ale víkend vše změní. I promise...

Edit: 5.foto pod 250W MH ve velkém stanu


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 06-03-2021 v 12:54 PM

Old Post 05-03-2021 v 19:54 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RCUI
Stálý Člen

Karma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% PěstitelskáKarma uživatele RCUI - 2% Pěstitelská

Registrován: Jul 2020
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 243

Ahoj, tak jak pokračuješ?
Teď jsem si s chutí přečetl těch 16 stran a jsem napjatý, jak to všechno pokračuje

Old Post 11-08-2021 v 20:29 PM
RCUI je offline   Profil uživatele RCUI   Find more posts by RCUI   Foto galerie člena RCUI   Click here to Send RCUI a Private Message   Add RCUI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 244

Ahoj, letos nijak 😁😁 všechny sazenice jsem už na jaře prodal.
Nepodařilo se mi sehnat bilou plachtu na foliovník a zásob mám ještě dost z let předešlých 😉


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 12-08-2021 v 07:17 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 245

Ahoj, co letosek?
Mozna nejake nove odrudy papricek?

Old Post 04-02-2022 v 13:54 PM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 246

Ahoj, teprve se na to chystám. Zatím ještě ale nevím co konkrétního. Semínka budu teprve objednávat.

Old Post 05-02-2022 v 14:11 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Hlína SEZÓNA 2022 Příspěvek č. 247






Tak tohle vše budu letos sadit.
Nechám si tak 10 sazenic většinou Jalapeno a 7Pot Apocalypse + Brown Bhutlah po 1ks z každé.
Bílá fólie na foliovník už je na cestě. Musím ještě zajet k babi pro kuřince a pořádně oživit a vyplét hlínu ve foliovníku.
Práce je fest.
Sadit se chystám tak v pùlce února.

1.foto Superhoty

2.foto Habanera a Aji Verdion

3.foto Jalapenos atd.

4.foto Obyč. papriky pro rodinku

5.foto Omáčky od Zach's pesto and chilli (Zach's BBQ a Uzené Cayenne + Habanero jsem již sežral)

Plánuju to tak do 100ks 0,5l kelímků abych se vešel. Některé sladké papriky půjdou po dvou kusech do kelímku.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Naposledy upravil Jamés 08-02-2022 v 18:38 PM

Old Post 08-02-2022 v 17:26 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Sázení a klíčení Příspěvek č. 248





Jedno světlo vládne všem
Jedno jim všem káže 😉
-Zasazeno 12.2.

-13.den v pařníku

No vešlo se to tak tak, už bych potřeboval místo ve velkém stanu. Jinak to budu muset na chvíli mrskat za okno 😀

Naposledy upravil Jamés 26-02-2022 v 10:41 AM

Old Post 25-02-2022 v 15:03 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 249

Ahoj jak je?

Old Post 02-05-2022 v 08:11 AM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 250






Ahoj, docela to jde..tohle je BŘEZEN

Old Post 13-05-2022 v 02:54 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 251






Tady DUBEN
V jednu dobu tam bylo 110ks kelímků, takže cca co 3 dny 2 hodinky v kleku při zalévání 😀

Naposledy upravil Jamés 13-05-2022 v 16:44 PM

Old Post 13-05-2022 v 16:28 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slunce83
Stálý Člen

Karma uživatele Slunce83 - 22% Pěstitelská

Registrován: Feb 2020
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 252

Slusny rozjezd
Tenle rok budou jenom papricky?
Salvej nic?

Old Post 14-05-2022 v 11:28 AM
Slunce83 je offline   Profil uživatele Slunce83   Find more posts by Slunce83   Foto galerie člena Slunce83   Click here to Send Slunce83 a Private Message   Add Slunce83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 253

Rajčata a papriky..šalvěj jsem nikdy nepěstoval...

Old Post 14-05-2022 v 15:52 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2013 - Moje První Chilly - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8291010 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív