Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kolik sklízíte z kytky pod jakou watáží
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Kolik G sklízíte z jedné kytky
20
25
30
35
40
45
50
více
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 17

1.grow
250w hps
Genetika - Larry Og Kush
4 rostliny = cca 75g = průměr 18,75 g/rostlina.
podle me slabota ale co už tak snad priste tomu dam vic

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 09-03-2016 v 23:19 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od kwb
1.grow
250w hps
Genetika - Larry Og Kush
4 rostliny = cca 75g = průměr 18,75 g/rostlina.
podle me slabota ale co už tak snad priste tomu dam vic


Tak tak žádnej učený z nebe nespadl

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 09-03-2016 v 23:27 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Madmax


když založíš téma jak neandrtálec tak se nediv.Tohle patří do kanálu a ne do té sekce kam jsi to dal. tak ok pro nechápavce jako ty, pokud budu držet jednu kytku na růstu dva měsíce a krásně si jí propletu do sítě a pak přepnu tak budu mít g jak svině, ale propálím elektriku jak na dva-tři growy. Takže díky za pobavení ty znalče


aha za to ty jsi chytrej jak rádio že? Tak proč mi admini toto téma nechali zde už skoro 24hod a nepřesunuli jak to dělají normálně a to do několila hodin? tak se zymysli decentně a pak někoho hlaš

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 09-03-2016 v 23:29 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amater haze
Nový Člen

Karma uživatele amater haze - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 20

zdarek groweři celou dobu se ridin kolik g sklidim na w ale premyslel jsem o tom jestly ste si pocitaly na kolik kč vás vyjde g kdyz budeme pocitat jen elektrinu ???

Old Post 10-03-2016 v 12:30 PM
amater haze je offline   Profil uživatele amater haze   Find more posts by amater haze   Foto galerie člena amater haze     Add amater haze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od amater haze
zdarek groweři celou dobu se ridin kolik g sklidim na w ale premyslel jsem o tom jestly ste si pocitaly na kolik kč vás vyjde g kdyz budeme pocitat jen elektrinu ???


Já ano. Když sem nepočítal hnojiva a nic kolem jen cenu elektrické energie tak kolem 8-10kč /g ....(počítáno při sklizení 180g a watmetr ukazoval spotřebu 1600Kč. Když sem připočítal hnojiva,vodu a cenu řízků(semen) byl sem cca na 35-40Kč/g maximálně.

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Naposledy upravil zhulbong 10-03-2016 v 15:53 PM

Old Post 10-03-2016 v 15:26 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 22

Mám pocit, že téma tu zůstalo, protože poslední dobou jde gr do řiti a všichni tu na to serou Ono se taky není čemu divit, když se tu modi vyhazujou/banujou jak na běžícím páse

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 10-03-2016 v 16:52 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od zhulbong


aha za to ty jsi chytrej jak rádio že? Tak proč mi admini toto téma nechali zde už skoro 24hod a nepřesunuli jak to dělají normálně a to do několila hodin? tak se zymysli decentně a pak někoho hlaš


1) nikoho nehlasim sazim na tvuj rozum
2) kdyz si chces povidat o picovinach tak si to dej alespon do kurarny, protoze v indoru je to informacne fakt k hovnu

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Mám pocit, že téma tu zůstalo, protože poslední dobou jde gr do řiti a všichni tu na to serou Ono se taky není čemu divit, když se tu modi vyhazujou/banujou jak na běžícím páse

jo pod to se podepise asi vetsina old clenu

Old Post 10-03-2016 v 19:07 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Re: Kolik sklízíte z kytky pod jakou watáží Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od zhulbong
Čágo Grower's

Tak sem tak přemýšlel a docela by mne zajímalo kolik sklízíte z jedné holky při použití jaké watáže výbojky? Předem díky za Vaše příspěvky. Chci si tak nějak udělat obraz jaký jsou mé výsledky a Vaše takže prostě jestli sem pěstitel na hovno nebo ne asi tak nic víc nic míň

Klid do duše a growu zdar!



Totálně nesmyslná otázka. Nevypoví absolutně nic... a ještě se tu hádá...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 12-03-2016 v 08:40 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
GE index je s prominutím kravina pro použití k porovnávání zručnosti pěstitelů. Proto taky naprostá většina lidí vyjadřuje výnos v g/w (tedy v jednotce která řekne kolik jsem schopen vypěstovat s určitou watáží). A proč je to kravina ? 1) nemužu započítat spotřebu celého boxu, protože to by pak ten kdo pěstí ve sklepě a tím pádem má jeho větrák nižší výkon ( a tedy i mín žere) měl vyšší GE index se stejnou sklizní než ten kdo pěstí bytě a tedy musí mýt k uchlazení výkonější větrák (víc žere ), 2) a to ta hlavní věc.. Jsou lidi kteří preferují sativu, tedy kytky které déle kvetou, tudíž jejich GE index bude zase nižší než GE index někoho kdo pěstí indiky (sklízí mnohem dřív) a tedy spotřebuje méně energie.


Ti, kteří jedou sativu, tak také klony přepínají klidně za 3 dny.
Ti, kteří jedou indici, klidně za 4 týdny. Při stejném stylu pěstu.

GE index je nejlepší a nejobjektivnější metoda propočtu G/W.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 12-03-2016 v 08:47 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 26

To možná ano, ale určitě ne pro porovnávání dovesnosti. Když já pojedu ze semen a ty z řízků, tak při stejné sklizni bude můj Ge index horší než tvůj. A tak podobně. Ge index mi řekne kolik watů jsem spotřeboval na výrobu jednoho g , ale kvuli vepcemco jsem psal se nedá použít pro porovnávání. K tomu je holt lepší tupé G/W .

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 12-03-2016 v 16:39 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8494900 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív