Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w scrog, Lednicka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

400w scrog, Lednicka Příspěvek č. 1


Zdravim... No jede kouzelna skrin'ka a tady k ni zkusim pridat fotku pokud mi to nepujde tak dole... Ale snad to vyjde... Tak ze tady je konfigurace meho malinkateho kouzla:
-Lednicka stara demontovana 80*80*150 (zadarmo)
-Sodik Tesla 400W (1350,-)
-7x Ventilator ze zdroje pocitacu na ktere jde 12v od pocitacoveho zdroje; 5 odsava vzduch, 2 dodava prez tenkou latku (cisti vzduch od prachu a potvor co budou chtit do tepla a svetla) (2 jsem mel + 5 demontovanych se zdroju co chteli vyhodit)
-Casovac mechanicky; nastavuje se po 1/4hodine (89,- Carrefour)
-Uvnitr jedna Fialka , 2xPP,2xNebula ,2xWW ,2xBB, 3xBG
___________________________________
___________________________________

-Fialka mi mi roste delsi dobu od postaveni skrini, pokudsny kralik kterej mel umrit na okne u kamarada se dostal pod svetlo a co s nim udelat? Osekat mu listi aby nedavali stin na dolni listi a kouknou jak se vyvijou dolni vetve... Zatim nic zajimaveho a nemyslim si ze dozije se sklizni jelikoz zabira moc mista a neni to zrovna nejaka dobra kytka, asi se vrati casem ke kamaradovi na okno a tam si v klidu na podzim umre.

-PP Co mam rict: Dostal jsem je pred 5 dni v RW-kostkach od kamose jako darek k otevreni skrini, koreni sice meli vylezle ale nejak se moc nechytaji... Jedna ma podivne svetlou barvu listu, druha se nemuze chitnou a zloutnou ji spicki listu
-2xNebula ,2xWW ,2xBB, 3xBG: Velke podekovani NONAME (ale on vsak vi) dostal jsem je 1/4 hodiny useknute s kytki+RW kosticky+nejaky prasek na lepsi zakoreni...

____________________________________
Dale bude popis k fotkam

http://lizard.prodejce.cz/GSkrinka.jpg

Maxik

Old Post 24-07-2003 v 22:50 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

Pokracovani! Příspěvek č. 2

Tady je Fialka... Dnesk zase osekana... Za par dni al pekne se rozroste novyma listama a zastini mi dolni patra, vsak ji zase osekam... Tak ze uvidime kam az dospeje...

Maxik

Old Post 24-07-2003 v 22:55 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

Fialka den xxx Příspěvek č. 3

Tady je Fialka... Dnesk zase osekana... Za par dni al pekne se rozroste novyma listama a zastini mi dolni patra, vsak ji zase osekam... Tak ze uvidime kam az dospeje...

Maxik

Old Post 24-07-2003 v 22:58 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

hm tak zase nejak to nevyslo.. Příspěvek č. 4



No nejak mi to minule nevyslo....
Taky jsem vsim ted'ka ze na fotkach nejak ji vylezla jedna vetvicka z hacku ale hned byla tam dana z5, jen ze fotacek uz nebyl (

Maxik

Old Post 24-07-2003 v 22:59 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

2xPP 2xProblem Příspěvek č. 5



Den rustu 5ty od zakoreneni

No a co k tomu mam rict...
1. Co je s tim listama ani nevim, jak jsem je zasadil tak delsi dobu ani nemohla se zvednout, pak prej se zvedla ale do rustu nejde do ted'ka... Co s ni nevim.. Snad nekdo tady pomuze odpovedet mi na to... Proto ze fakt nevim...
2. Tady zrovna neco jineho ... Delal jsem seqvence kamerou a je videt ze roste... Ale ma tak svetlou barvu listu ze se bojim at' mi neodejde do jineho sveta...

Tak co to muze byt panove? Mate nekdo zkusenosti s podobnema problemama?

Ted'ka je min' zalivam, a nahrazuju zalevani zastrikovanim pro obe dve...
Jedu ted'ka 24/0 (kvuli cerstvym rizkum) uz tri dni a neni videt ze by jim bylo lepe... Hnojit jsem je nezacinal a nechci zacinat pokud mi z nich nevyroste par pater...

Predem dekuji tem lidem co maji k tomu odpoved'

Maxik

Old Post 24-07-2003 v 23:08 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

2xWW, 2xBB, 2x Nebula, 3xBG Příspěvek č. 6



naopak 1 fotka patri k 2., a 2ha k 1..... fakt se omlouvam, ale furt nejak nezvyknu na to jak to funguje posilani obrazku.... No to asi prijde...


No a 9 malinkatych nadhernych rizecku co jsou pod sodikem 400w (24/0)uz treti den, a zatim myslim ze vypadaji v poho i kdyz jsem pred tim nikdy rizky nemel tak fakt nevim.... Dneska jsem prave cetl prispevek o rizkovani, a hned vyhodil vodu kterou jsem mel vrstvou 1cm ... Ted'ka jenom aktivne zastrikavam podle toho jak mam suche listi... No a cekam na objeveni koreni...

Pokud neco k tomu nekdo prida jak to muzu zlepsit, rad radu prectu, zvazim a pripadne vyzkousim...

Jo vlastne nakryvam tu krabicku nehermetickym krytem. Ale snad tu clhkost udrzuje... No a zatim je to vse

Maxik

Old Post 24-07-2003 v 23:20 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Dotaz Příspěvek č. 7

nemáš je moc daleko od lampy = nedostatek světla, nebo je to tak foceno schválně,
jestli ti jedna kytka přerůstá přes ostatní, tak jí jednoduše zastříhni,
ostatní se s ní budou pomalu srovnávat

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 25-07-2003 v 10:52 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 8

No co se tyka teploty tak teplomer nemam, mozna kdyz ho podkam v nejakem kramku tak ho koupim (pokud budu mit prachy), vlhkost taky nevim jaka ale mam tam zavlaznovac vzduchu kterej se dava na topeni (fouka na ne vetrak a vypari mi denne tak litr vody)...
Co se tyka vzdalenosti, myslim si ze ji zmensim az se zakoreneji rizky....
Nic jineho vhodneho pro rizky nez sodik nemam, tak ze asi budu muset pockat trochu dele....
Delam co muzu, jen ze nejsouj $$$ (

Kolik muze stat nejaky vlhkomer? A jestli nevite co s tima litama?
Moc dekuji vsem Growerum za pomoc...

Maxik

Old Post 25-07-2003 v 13:21 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 9

zdravim zase
No nevim jestli hrvat nebo shanet dalsi hluk ve forme vetraku teplota venku 32, uvnitr skrini 37... aaaaaaaaaaa......snad o behem par dnu vyresim nejak, pridam vetraky aby pak foukali na kytky cerstvym vzduchem...
lituji toho ze jsem poridil ten teplomer Taky jsem poridil vlhkomer a ukazuje 65... kolik je idelani vlhkost?

Maxik

Old Post 25-07-2003 v 15:27 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 10

Nazdárek!
Ideální vlhkost je 70, i víc. Jinak si mylim, žes to trochu přepísk s tou 400W lampou. Na zakořeňující řízky těžkej kalibr podle mě. Zkusil bych někde sehnat aspoň 2x18W zářivky, než se to chytí a pak s tim pod sodík. A taky to větrání, čéče..... Jinak držim palce kámo.....
Good luck!

Old Post 26-07-2003 v 19:16 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 11

no vetrani jsem vyresil tim ze udelal tam jeste dve dury na posivni zasavani vzuchu a taky at' to rovnou fouka na kytki... Rizky se nejak vcera pomatly a vypadali ze odejdou ale jsou v poho.. akkorat jim se snizila vlhkost... den zastrikavani a vedle vetrani jim prospel... tezkej kalibr to je ale nemam momentalne ani kacku na zarovky... ( ale snad to daji... jak rizkum bylo blbe tak me prikvapelo ze nebula se drzela kouzelne ze vsech vypadala nejlip..
A tak co myslite ze s tema powerOlantama je? Jeden rizek pomalu oziva a ten druhej stejne neroste... (
Jinak frci to...
diky vsem Growerum za moralnui podporu...

Maxik

Old Post 26-07-2003 v 23:55 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

No a prvni rizecky se prestehovli do hliny! Příspěvek č. 12


No a prvni rizecky se prestehovali do hliny jelikoz meli uz 4cm koreni... a jsou to BubbleGum co je vpravo na fotce... Ve predu je fialka ta je stara, za fialkou jsou Nebyly, za Nebulou vzadu jsou PowerPlanty

Maxik

Old Post 01-08-2003 v 19:33 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

A svitim 18/6 Příspěvek č. 13


No a je to.... Nekdo prezil tezke chvili, nekdo ne.... Pohreb se nekonal ale stejne je skoda... Tak ze zustala mi jedna Fialka, 2xBubbleGum,1xWhiteWidow,2xPowerPlant (tomu se dari fakt vyborne, a zacinam ho hnojit),2xNebula (dala koreni jako prvni a to teda fakt silny)...
No a pripojuju fotku s prvniho dne kdy prestava, svitit 24*7 ale prepinam na 18/6.... Taky prosim o mensi radu a to o cas kdy muzu zacit hnojit? Na kolikaty den jim tam muzu trochu hnojiva dat aby jsem jim neuskodil?

Maxik

Old Post 05-08-2003 v 16:10 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

No jsem zase tady. Příspěvek č. 14

Tak ze pekny kiticky rostou.. jak byli vedra po presazeni tak rostli fakt blbe, ale rozjeli se... Uz hnojim a je videt ze jim to prospiva... Ozila blueberry tak ze ta je malinkata uprostred co nemela koreni ale dala je do hliny... Roste jako dabel, ne po dnech ale po hodinach.
Davam par foticek k prispevku kde je videt co se s nima stalo za 24 dni, kdyz venku furt bylo nad 30 pres den a ve skrini v tu samou dobu bylo 34-35... Nechteli rust... az posledni tyden jedou v poho.
Podal jsem zadost na zucastneni v souteze ale neni to hydroponie tak se uvidi jestli se ucastnim toho.
Vas Max

Maxik

Old Post 29-08-2003 v 21:16 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxik
Stálý Člen

Karma uživatele Maxik - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 15



dodatek fotki.. nedal jsem hacek na pripojeni obrazku

Maxik

Old Post 29-08-2003 v 21:18 PM
Maxik je offline   Profil uživatele Maxik   Find more posts by Maxik   Foto galerie člena Maxik   Click here to Send Maxik a Private Message   Add Maxik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 16

přeji ti ať ti to jede, konečně vypadají OK,
ale nevím jak ti to dopadne v tej hlíně,
moc zkušeností s ní nemam, ale z pozorování
vim, že to jde pomalejc, jak v hydru nebo cocosu

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 01-09-2003 v 13:39 PM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-06-2016 - 2x400w Ednik - 128 odpovědí
19-07-2013 - 400W ScrOG - 65 odpovědí
08-06-2012 - 400 W Sog a Klasika - 98 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9323980 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív