Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Hydroponie první runda, 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
bmw330d
Stálý Člen

Karma uživatele bmw330d - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 41  

Hydroponie první runda, 600w Příspěvek č. 1




Zdrvím rád bych se s vámi podělil o svůj první indoor pěst.
Vybavení: Stan Orca 120x120 bílá folie, předřadník digi Lumatek 600w, stínidlo A-wing, růst 400w květ 600w Gib lighting, odtah TT SILENT-M 555m3, ph metr a ec metr milwaukee, čerpadlo 1000l/h a další věci potřebné pro hydro kapilár.

Řezy od známého Jack herer momentálně 16ks, přišli mi dost marný tak uvidíme...
Hnojiva atami hydro, ata clean, inspirace uživatele MocnyOkurek tímto mu děkuji za pár informací.
Ph držím okolo 5,5 - 6 a ec okolo 1.0

Old Post 01-03-2016 v 15:42 PM
bmw330d je offline   Profil uživatele bmw330d   Find more posts by bmw330d   Foto galerie člena bmw330d   Click here to Send bmw330d a Private Message   Add bmw330d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bmw330d
Stálý Člen

Karma uživatele bmw330d - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 2

Tímto bych se ještě rád zeptal zda bude problém abych třeba v květu přesadil a vyřadil nějaký řezy co se mi nebudou zdát. Díky

Old Post 01-03-2016 v 15:47 PM
bmw330d je offline   Profil uživatele bmw330d   Find more posts by bmw330d   Foto galerie člena bmw330d   Click here to Send bmw330d a Private Message   Add bmw330d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 3

nevim jestli se mi to zdá, ale na první fotce svítíš spíš na stěny než na rostliny, já bych ten reflektor víc uzavřel. jinak to máš pěkný. čau KWB

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 01-03-2016 v 17:12 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bmw330d
Stálý Člen

Karma uživatele bmw330d - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 4

Jo asi máš pravdu, díky za upozornění poladim to...

Old Post 01-03-2016 v 18:06 PM
bmw330d je offline   Profil uživatele bmw330d   Find more posts by bmw330d   Foto galerie člena bmw330d   Click here to Send bmw330d a Private Message   Add bmw330d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 5

Zdar, jak je hlučný ten odtah? Ma regulátor otáček? Cena? Dík

Old Post 01-03-2016 v 20:36 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 6

Sem rad ze sem pro nekoho inspiraci tak at ti to pekne roste. JInak klony vyhazuj jen mrtvy to ze bude nejaky zebrak nevadi, vzdy na nem vyroste aspon neco, coz je lepsi nez nic. Chcipaka navic muzes vzdy podlozit a tim deficit vysky dorovnat.

Kvalita predevsim!

Old Post 02-03-2016 v 11:26 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bmw330d
Stálý Člen

Karma uživatele bmw330d - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 7

Odtah je tichý má 2 rychlosti jedu na jedničku a tahá jak bejk, mám to v místnosti vedle ložnice v bytovce kde jsou stěny snad 5 cm a v noci kdy je úplný ticho neslyším nic, regulátor otáček nemám... Díky za radu mocnyokurek, udělám to tak. Zatím to vypadá pěkně kořeny vyjeli byli totiž skoro neprorostle tak jsem se bál.. Jinak PH a EC se mi daří bez problémů držet teplota uvnitř 25 stupňů vlhkost 70℅ v noci to klesá na pokojovou teplotu 20 stupňů. Nevim jestli mám zaštipovat nebo se na to vykaslat přepnout bych chtěl o víkendu..

Old Post 02-03-2016 v 18:49 PM
bmw330d je offline   Profil uživatele bmw330d   Find more posts by bmw330d   Foto galerie člena bmw330d   Click here to Send bmw330d a Private Message   Add bmw330d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bmw330d
Stálý Člen

Karma uživatele bmw330d - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 8

Tak jsem zjistil, že se mi seká čerpadlo a spíná podle toho jak se mu chce pravděpodobně nějaké přidřené. Objednal jsem nové + 2 klipsnove vetraky a bloombastic a hned 2000 v prdeli momentálně jedu zálivku nonstop aby čerpadlo nemělo možnost se nezapnout...

Old Post 03-03-2016 v 06:55 AM
bmw330d je offline   Profil uživatele bmw330d   Find more posts by bmw330d   Foto galerie člena bmw330d   Click here to Send bmw330d a Private Message   Add bmw330d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 9

Radšej to spínaj/zalievaj ručne,2-3x za den stačí.. nonstop závlahou ich utopíš..


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 03-03-2016 v 07:55 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 10

v keramzitu nic utopit nejde ja takhle jedu kazde kolo a nic jsem jeste neutopil ) spis by mohl ubrat u vzrostlejsich kytek ale to je fuk..
Mas to fajn libi se mi ta trubka ja mam rozvodnice a je to oproti te tve variante dost neprakticke
a jak pise okurek, vyhazuj jen mrtvoly je to plevel treba se u tech mrzaku jeste budes hezky divit )
pic k

Květinář

Old Post 03-03-2016 v 13:42 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 11

sorry koukam ze mas taky ty rozvodnice na telefonu jsem to prehlid.

Květinář

Old Post 03-03-2016 v 13:45 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 12

Hádať sa nebudem, už sa to na G riešilo 100x, budem sledovať.


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 03-03-2016 v 14:34 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 13

Pozor nejde to sice uplne prelit ale jde to slusne pridusit. Tusim ze mi nekdo do threadu psal ze prcky zaliva 3x denne. To chci prave priste zkusit tez.

Kvalita predevsim!

Old Post 03-03-2016 v 15:20 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bmw330d
Stálý Člen

Karma uživatele bmw330d - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 14

Díky za rady chlapci raději jsem to ted vypnul... Možná bych to mohl přes noc nechat vypnuté ne? a pak ráno až půjdu do práce zase zapnu.. Nicméně psali z pošty že by zítra měl dorazit balíček tak snad to ty kopřivy vydržej

Old Post 03-03-2016 v 16:04 PM
bmw330d je offline   Profil uživatele bmw330d   Find more posts by bmw330d   Foto galerie člena bmw330d   Click here to Send bmw330d a Private Message   Add bmw330d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bmw330d
Stálý Člen

Karma uživatele bmw330d - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 15


Nevim jsem totální amatér ale kytky už jedou 7 den zdají se mi dost malé chtěl bych v sobotu přepnout je to reálný?

Old Post 03-03-2016 v 18:28 PM
bmw330d je offline   Profil uživatele bmw330d   Find more posts by bmw330d   Foto galerie člena bmw330d   Click here to Send bmw330d a Private Message   Add bmw330d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 16

Ec male dej tak 1,2 a musi stacit jedno max 2 dene ted je nech do rana bez.jam se nerozrostr bal tak minimalni zalivku ono to mic vody spis jak vzducu nepotrebuje.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 03-03-2016 v 18:34 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0751710 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív