Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bubláček mix z cannafestu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 17

jednou sem ho zastřihla a vzešlo z toho takovyhle monstrum je to nadhera po tom pročesani z něj zkoušim chytit par řizku tak uvidime vim že je to femka ale nedalo mi to

Old Post 06-03-2016 v 21:42 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 18

moncakill: Heleď jak se říká o zkoušení to je a navíc za zkoušku hlavně nic nedáš krom tvého času A myslím že,jsou dvě možnosti: buď to bude hermáč a nebo to vyjde a každopádně přeji ať to vyjde

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 06-03-2016 v 23:34 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 19

přesněěě prostě stejně by člověk ty odřezky vyhodil takhle tak proč by ne, takže si myslim že pokud přežijou kořenění a budou vypadat na začatku květu normalně tak nebude problem snad v nejhoršim případě bych ji pak hodila na ven za ten měsíc už to půjde
a ted sem koukala a zrovna barneys farm ten critical kush nabízí jen fem takže jinak stejně smolík...

Naposledy upravil moncakill 07-03-2016 v 07:08 AM

Old Post 07-03-2016 v 06:57 AM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

5. týden 12/12 Příspěvek č. 20





Tak zase nějaký ten up tentokráte větší holky hezky rostou a bobtnají a bobtnají nad tou sítí se mi to už rozlezlo neskutečně

holkám teď pravidelně dolévám co 3 dny 12l roztoku papají mi pěkně atami max a,b - 2ml/l , pk13,14 - 1ml/l , bloom stim - 0,5ml/l , blossom builder - 0,5ml/l

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 14-03-2016 v 19:54 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 21






a tady pár dalších foteček - žhavení lampičky a nakonec ten spletenec zdravých kořenů

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 14-03-2016 v 20:00 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 22

čaudys
Heleď chci se zeptat máš box 60x60 jestli se neptelu takže máš CT bez napojení na vzduchotechniku pač to se tam nevejde(teď sem to řešil chtěl sem CT pořizovat). Tudíš se ptám: neztrácí to takto naprosto efektivitu a nebylo by lepší zůstat u stínítka?

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 15-03-2016 v 00:28 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 23

Ta cooltube se tam vejde ale na úhlopříčku, mám taky box 60x60 a mam to uhlopricne a napojené volně do ventilace

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 15-03-2016 v 07:05 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od techem
Ta cooltube se tam vejde ale na úhlopříčku, mám taky box 60x60 a mam to uhlopricne a napojené volně do ventilace


Hmmm. Bláho tak mne nenapdlo a ejhle změřeno a prostor uhlopříčně je 80cm což už napojím z obou stran CT myslím. Mohu tě požádat o foto prosím? Máš to CT normál napojené z jedné strany na pacháč a zdruhé odvod ven?

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Naposledy upravil zhulbong 15-03-2016 v 12:53 PM

Old Post 15-03-2016 v 12:19 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 25

hele ja cooltube volila z duvodu priblizeni 250w k rostlinkam ted muzu svitit 5cm nad rostlinkama a sou uplně v pohodě - vzduch vyháním jen obyč pc větrákem - mě teplo které vydává ta 250w naprosto vyhovuje pro vyhřátí celého boxu na 27°C takže těď sem uplně vysmátá

předtím mi při přiblížení - nechtěném -byla sem pryč na týden
na 5cm shořely uplně zbytečně 3 vrcholky

navíc díky tomu přiblížení i dost razantně vidím změnu v prosvíceném prostoru dolů - minule sem prosvítila pořádně tak 30cm od vrcholu rostlinek :P - teď je to prosvícení asi 50cm dolů pod vrcholky po prostříhání

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 15-03-2016 v 16:22 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 26

Hoj podívej se ke mě pod Nick na 3. Indoor tam mám tu cooltube... Pachac zatím nepripojen, Začal jsem teprve kvést a ještě není smrad... Ale bude tam určitě
To moncakill.. Meris teplotu u vršku rostlinek nebo jen pocitově?

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 15-03-2016 v 16:49 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 27

nn pěkně poctivě u vrcholků a pak na bubláčku vespodu
u vrcholků je 27-29°C
vespod 22-25°C
mám odtah s čidlem teploty takže to de samo - dokonce to de vidět i na fotkách kde mam čidla

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 15-03-2016 v 17:30 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od techem
Hoj podívej se ke mě pod Nick na 3. Indoor tam mám tu cooltube... Pachac zatím nepripojen, Začal jsem teprve kvést a ještě není smrad... Ale bude tam určitě
To moncakill.. Meris teplotu u vršku rostlinek nebo jen pocitově?


Moc díky za radu. Dneska jsem CT objednal u mého dodavatele grow sortimentu za příjemných 700Kč tak uvidím

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 15-03-2016 v 22:33 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 29

Tu CT si nemuzu vynachvalit :-) v tom mym malinkym boxiku je to proste idealka - ty rostlinky si pod ni hovi a hovi a hovi :-)

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 17-03-2016 v 12:47 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 30






Taaak zase nejaký ten uppík tentokráte už v 6. Týdnu květu :-) holky už pomalinku odmítají přebytek hnojiv - postupně tedy tento týden snižovano ec na 1.6 :-) ph stabilni 5.7-5.8 na holky začíná být radost pohledet :-)

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 21-03-2016 v 09:25 AM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

51. den 12/12 Příspěvek č. 31






Tak tu máme menší up - holky už moc hnojiv nepapaj - aktuálně je ec 1.0 ph 5.9 vlhkost 43% pěkně se mi tu cukrujou a kynou :-) už začínám kontorlovat pryskyřici zatím spousta čirého ale na criticalu už znatelně hnědnou pestíky stejně jako na raspberry která holka malá utlačovaná začala brzo aspoň dle mne na vrcholcích criticalu už je i spousta mléčných :-) už se mi to blíží

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 31-03-2016 v 18:29 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 32




A tady nějaké ty další fotečky :-)

1. grow 250w hlina 6x GSC
2. grow - bubláček mix

Old Post 31-03-2016 v 18:32 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5292400 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív