Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Bubláček mix z cannafestu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Hydroponie Bubláček mix z cannafestu Příspěvek č. 1

tááákže jsem z5 a mam tu menší up

jedu si takhle svůj 2. pěst a zas mě napadlo že když mám chvilku přihodím sem těch pár foteček z mého potěšení

set-up:
hnojiva - atami AWA leaves, Max, pk-13,14
rootstim, bloom stimulator, blossom builder liquid

nová výbojka Osram NAV-T super 250w

Cooltube

45l kulatý kalfas bublák

Osazenstvo : co vzešlo z cannafestu - prostě mixík od každého kousek
osazeno zleva do prava:
raspberry cough
caramelo
chronic thunder
amnesia gold
special kush no1
critical kush

Old Post 28-02-2016 v 19:03 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 2




tak tady máme nějaké ty začátky
1. foto počátek klíčení
další foto - 3dny po přepnutí na květ

Klíčení všech semínek a zakořenění - cca 14dní - ph 5,8, vlhkost 60%, rootstim
Růst - necelé 3 týdny - ph 5,8, ec 0,8 na začátku,
postupně zvýseno na 1,4, vlhkost 60%, awa leaves, rootstim
Květ - od 10.2. doposud - ph 5,8, ec 1,8, awa max, bloom stimulator

Naposledy upravil moncakill 28-02-2016 v 19:16 PM

Old Post 28-02-2016 v 19:05 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 3




Aktuálně jsme na 17. dnu 12/12
A tady máme současný stav čerstvě proplétaného osazenstva
Kytičky rostou jako zběsilý pořád je co proplétat
- hoví si pěkně v ph 5,8, ec 1,9, vlhkost 55%
aktuálně papáme atami awa max, bloom stimulator, pk 13,14

Old Post 28-02-2016 v 19:19 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 4

Čágo, pěkně to vypadá budu sledovat... Prosimtě ten critical kush, od koho to máš?

Já měl teď od Barneys farm... jeden jakš takš roste, ale žádná hitparáda to neni. Pak sem měl dva strašný mrzáky (spravili se po hoodně dlouhý době, ale měl sem problém se sviluškama tak šli preventivně pryč) A dva to po vyklíčení nerozdejchali vůbec. Byl sem z toho strašně zklamanej, právě na ten CK sem se těšil asi nejvíc...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 28-02-2016 v 23:02 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 5

Tak tohle bude zajímavé, takový mix rozdílných odrůd, to máš všechny v jednom bubbleru? Pro bublák mám slabost a poslední pokus to jen posílil, ale ještě jsem na to docela nepřišel. Jinak to EC mi přijde dost vysoký, já si netroufnul nad 1,3 (JIDB) a tak tmavě zelený kytky jsem nikdy neviděl, ani na závěr po dvou týdnech o vodě moc nestrádaly. A v čem to klíčilo, to je hlína? Každopádně držím palce, ať rostou!

Old Post 29-02-2016 v 09:07 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 6

taaaak jooo zajímavé to bude hodně

ano vše je v 1 bubláčku uvídíme jak se s tím poperu

jinak nakličovala sem v hlíně jelikož tam mám nejlepší výsledky - poté pěkně umyto a nahozeno do keramzitu

jen tak pro info sem klíčila původně 2 caramela, obě sice vyklíčily ale jedno se najdnou úplně zaseklo a později uhnilo - nechápu - podmínky pro všechny stejné - proto je tam za něj kush no1

Jinak na kytičkách nevidím že by jim ty vyšší hnojky vadily - když dám od atami čistě jen Max A,B tak mám ec 1,3 po přidání bloom stim a PK 13,14 stoupne na 1,8 což je podle mě akorát - v instrukcich maj napsany ze do 2,1 by to mely kytky v klidu zvládat tak se podivame jak to je

A ten Critical - jak sem psala vše ze semínek - ten criti je napravo v rožku a rozrůstá se neuvěřitelně - zezačátku takovej dost mrzáček a na květu se nám začíná pěkně vybarvovat

Za nejslabší kus celého osazenstva označuji kush no1 - ale klady - na to že byl vysazen o týden později nevydím nějaký extra deficit - zaostává zhruba stejně jako je tomu u chronicu a amnesie

Už v předchozím pěstu sem měla takhle tmavý listy - pořád sem si říkala co to co to, ale kytičkám evidentně nic nechybělo a vykvetly nádherně takže to nějak neřeším

Naposledy upravil moncakill 06-03-2016 v 16:32 PM

Old Post 29-02-2016 v 09:23 AM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 7

ahoj. Vypadá to faine. A jak zvládá bubler všechny kousky no problem? Jinak budu sledovat,pač mám dva favoritiy do dalšího kola a to Liberty Haze a Critical Kush od Barney's ... a můj favorit byl právě Critical. Nicméňe po tom co Crazyben psal už před nedávnem o nich že nic moc(a nejsou nejlevnější) tak mě začali odrazovat... tak uvidíme no. Ať holky rostou jak mají přeju

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 29-02-2016 v 13:14 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 8

Ahoj,
Zajimalo by me kdy jsi presazovala do bubbleru posilam k+ a drzim palce
Sezam

Old Post 01-03-2016 v 06:26 AM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 9

DO bubláčku sem je všechny přesazovala po +- 3 týdnech od vyklíčení - jeliž mám stan ve špišce a hadice vyvedené ven tak mi teď jak byly nárazové mrazy, dneska sníh a pod. trošku haprovala teplota a v 2. týdnu sem se zaboha nemohla s růstovkou dostat nad 17° proto to zdržení - holky se prostě tak na týden zasekly kvůli té nízké teplotě. Takže sem je pak přesadila do bubleru s topeníčkem a teď si pěkně hoví - co koukám tak kytičky už si teď drží stálou teplotu vody celkem samy takže se spíná jen málokdy

Old Post 01-03-2016 v 08:06 AM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 10






tak jelikož teď mám chvíli času a trošku sem se nudila tak tady sou nejnovější fotky tech mých potvůrek

1,2. foto - celek - strašná džungle - přestávám ohýbat a už nechávám volně růst nad síť, přerůst by to snad moc nemělo

3. raspberry

4. critical kush

našla sem zajímavej prográmek fungující jako grow deníček - dá se v něm dokonce najít xXx hnojek atp v databázi - prográmek samozřejmě anglicky - jako sekundar má i appku do mobilu, tam skoro nic neupravíte ale dobře se s tím vede fotodeníček - jmenuje se to GROWBUDDY doporučuju vyzkoušet hlavně pokud jedete různě doby - vyplivne vám to i předběžné datum sklizně každého kousku

Naposledy upravil moncakill 02-03-2016 v 18:09 PM

Old Post 02-03-2016 v 16:45 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 11

Vypadají krásně. Držím palce ať roste. Budu sledovat.

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 04-03-2016 v 11:34 AM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 12




tak tu mám menší upík - holky papaj jak neuvázaný - v průměru 12l za 3 dny
aktuálně papáme na 12l atami max A,B - 30ml každý, bloom stim - 10ml, PK 13,14 - 10ml
výsledné ph - 5,8 ec 1,8
a tady už nějaké to menší foto holek jak odpočívají

Old Post 06-03-2016 v 16:35 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 13






tak a protože to už holky potřebovaly byl proveden menší zástřih - ze spodků odstraněny všechny rostoucí výhonky - ponechány pěkné zdravé listy, nahoře musely holt navštívit holiče - zastřihnuto dost větších listů pro zlepšení průchodnosti světla
na předposlední fotce je zatím nejhezčí počínající palice Critical Kushe a na poslední se fotí jedna z vedlejších větviček caramela

Old Post 06-03-2016 v 17:03 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 14

mmmm. Vypadají svěže a zdravě a jak mají. A to už jedeš 12/12 ? No musím řéct že sem na tohle moc zvědavý,protože bych rád Critical Kush do dalšího kola. Já za týden a půl max kosím Amnezia Haze. Tak sem zvědav ale na tohle popravdě víc

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 06-03-2016 v 18:09 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moncakill
Stálý Člen

Karma uživatele moncakill - 89% PěstitelskáKarma uživatele moncakill - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 15



jo jo holky sou na konci 3. týdnu na 12/12 a ten critical kush má už od stonku brutální rozvětvení asi ti to skočím i vyfotit - na začátku se nezdál a rozjel se krutě - měla sem ho ze semínka z cannafestu a vypadal jako takovej chcípáček

tak sem tam vážně skočila:
1. foto větvení Critical Kushe
2. foto větvení Caramela

Naposledy upravil moncakill 06-03-2016 v 19:15 PM

Old Post 06-03-2016 v 18:44 PM
moncakill je offline   Profil uživatele moncakill   Find more posts by moncakill   Foto galerie člena moncakill   Click here to Send moncakill a Private Message   Add moncakill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 16

Moncakill: no tak to jsi mě dostala. To jsem jako nečekal takové brutální větvení. No právě už několik lidí psalo že chcípáčci a že některý pichcípaly i no ale ty tvé vypadají skvěle. No a vzhledem k ceně semen od Barney's nějakých 950Kč za 5 semen a já mám v boxu 60x60 9kytek tak to sou dvě balení takže nerad bych byl nasranej a vyhodil necelý dva litry za semena no budu sledovat dále jinak děkuji za foto jako fakt sem čuměl

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 06-03-2016 v 21:37 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1173640 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív