Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Regulace otáček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
cubonezz
Stálý Člen

Karma uživatele cubonezz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 45  

Regulace otáček Příspěvek č. 1

Zdravím,

půjde mi regulovat otáčky ventilátoru pomocí stmívače na světlo? Díky

Old Post 24-02-2016 v 15:09 PM
cubonezz je offline   Profil uživatele cubonezz   Find more posts by cubonezz   Foto galerie člena cubonezz   Click here to Send cubonezz a Private Message   Add cubonezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 2

jj melo by...

4. kolo SOG - 21 borovic pod 250w (moby Dick, Big bud, Critical+)
3. kolo 250w G13 - Hash Plant, Kandas, BB
2. kolo 150 w amnesia haze/jack herrer
1. kolo 150w vanilla luna, ak 47, orange bud

Old Post 24-02-2016 v 17:34 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 3

Zajímavej nápad, mám doma dvě stmívačky a jeden pohybový senzor

Napiš jak to dopadlo.

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 24-02-2016 v 17:54 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubonezz
Stálý Člen

Karma uživatele cubonezz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 4

Nasel jsem jeden za par slupek ale nevim jestli mi to bude neco platny, aby se mi tu pak nevalel ... rozumi tomu nekdo? tady je odkaz: http://aukro.cz/stmivac-osvetleni-d...6004195181.html

Old Post 24-02-2016 v 18:09 PM
cubonezz je offline   Profil uživatele cubonezz   Find more posts by cubonezz   Foto galerie člena cubonezz   Click here to Send cubonezz a Private Message   Add cubonezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 5

Koupil jsem lepší v bauhausu, stál 99,- i s vývodním kabelem ;-)
Jestli to bude fungovat netuším.

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 24-02-2016 v 18:24 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubonezz
Stálý Člen

Karma uživatele cubonezz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 6

Tam jsem dneska byl a pod 400 jsem zadnej neobjevil :/ muzes poslat foto?

Old Post 24-02-2016 v 18:32 PM
cubonezz je offline   Profil uživatele cubonezz   Find more posts by cubonezz   Foto galerie člena cubonezz   Click here to Send cubonezz a Private Message   Add cubonezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 7

Ahoj, zalezi na ventilatoru, ale pokud mas klasicky 12V, mel by stacit linearni potenciometr z gme.cz seriove pripojeny na ventilator osobne jsem to nezkousel, ale fungovat by to melo

Old Post 24-02-2016 v 19:15 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubonezz
Stálý Člen

Karma uživatele cubonezz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 8

Prave ze mam 220V VKO1 125mm a dela docela bordel, tak jsem ho chtel trochu ztlumit ...

Old Post 24-02-2016 v 19:35 PM
cubonezz je offline   Profil uživatele cubonezz   Find more posts by cubonezz   Foto galerie člena cubonezz   Click here to Send cubonezz a Private Message   Add cubonezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirkacflmic
Stálý Člen

Karma uživatele Jirkacflmic - 37% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 9

Jde to . mam to na vkocku ale bacha s tim nuzes to spalit

První micro indor.125cfl 40x40x80

Old Post 24-02-2016 v 20:27 PM
Jirkacflmic je offline   Profil uživatele Jirkacflmic   Find more posts by Jirkacflmic   Foto galerie člena Jirkacflmic   Click here to Send Jirkacflmic a Private Message   Add Jirkacflmic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Re: Regulace otáček Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od cubonezz
Zdravím,

půjde mi regulovat otáčky ventilátoru pomocí stmívače na světlo? Díky
neni to idealni... na motory se stmivac nema pouzivat... ma se pouzit triakovy regulator..
jinak a) vyleze brum b) zkracujes zivotnost c) vent se zacne hrat

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 24-02-2016 v 23:04 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 11

Mam pocit, ze treba tenhle triakovy regulator bude lepsi volba, prodejce podle popisu asi vi, co nabizi :]. Jen bude nutne to zavrit do nejake krabicky, chladic asi bude 'zivy', aby nedoslo k urazu ..
http://aukro.cz/show_item.php?item=6006392219

Old Post 24-02-2016 v 23:36 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubonezz
Stálý Člen

Karma uživatele cubonezz - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 12

To nevypadá špatně a pán asi opravdu rozumí tomu, co prodává už jsem s ním v kontaktu a budu objednávat. Dám pak vědět jak to dopadlo.

Old Post 25-02-2016 v 13:53 PM
cubonezz je offline   Profil uživatele cubonezz   Find more posts by cubonezz   Foto galerie člena cubonezz   Click here to Send cubonezz a Private Message   Add cubonezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 13

Hezky držím palce !

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 25-02-2016 v 21:27 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 14

hele nevím,ale takhle bych to neřešil. Riskuješ nejen odpálení venťáku,zkrat,zahřívání a v tom nejhorším případě požár a tudíš tvé odhalení. Nepřemýšlel jsi nad něčím takovým? : http://www.higarden.cz/regulatory-o...Q44gaAjQ88P8HAQ
sice to není za 99Kč, ale taky na za 400Kč jak samotný regulátor ktery budeš ještě zapojovat...

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 26-02-2016 v 11:49 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 15

Hmm kuci a nebývá obyčejný stmívač na světlo právě na principu triaku? Právě neúplná sinusovka, která vylézá z triaku způsobuje brum a zahřívání, což zkracuje životnost.
Reostat je taky použitelný, ale je možný, že se ventilátor nebude schopný rozběhnout, pokud bude ztlumený a taky že otáčky možná nebudou úplně stabilní.
Nejlepší volba je frekvenční měnič, ale to je zase pěkně drahá sranda.

Já osobně bych vyzkoušel ten stmívač a pokud nebude ani jedno moc hřát nebo hučet, bude to v pohodě.

a.

Old Post 26-02-2016 v 12:42 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirkacflmic
Stálý Člen

Karma uživatele Jirkacflmic - 37% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 16

Jak říkám mám to doma přez stmívač a funguje to dobře

První micro indor.125cfl 40x40x80

Old Post 28-02-2016 v 18:16 PM
Jirkacflmic je offline   Profil uživatele Jirkacflmic   Find more posts by Jirkacflmic   Foto galerie člena Jirkacflmic   Click here to Send Jirkacflmic a Private Message   Add Jirkacflmic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-12-2017 - Regulace otáček/teploty v boxu. - 14 odpovědí
04-05-2017 - Odtah regulace otáček + pacháč - 8 odpovědí
29-03-2003 - Regenerace matek ? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3730400 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív