Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2nd NFT by Methy - 250w - 5x Master Kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 17

Ok diky za nazor! aspon se nekdo ozve. bohuzel souhlasim pouze s jedinym, a to s blbou distribuci svetla. 3 dny jsem tu ted nebyl a kdyz jsem skriv otevrel byli o pul metru vetsi. A driv prepnout? Prijde ti ze jsem prepinal pozde?))

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 02-04-2016 v 09:52 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 18

rikam, vsim se si ze ze semen az co jsem to napsal, tak je to jedno ,ty kytky jsou dospely po 4 tydnech cca ,driv to kvist nezacne ,souhlas si s cim chces vid,mluvim z vlastni praxe ,jen jsem napsal svuj nazor, jako jestli chces delat vlakno ze stonku to je pak jina, at se dari

Old Post 02-04-2016 v 11:23 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 19

Máš pravdu, tak já to teda zabalim.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 02-04-2016 v 12:20 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 20

Hoši hádáte se vo ho*ně. Neni každý kolo posvícení. Ale se svym prostorem si s tim mohl pocitat když to nijak nekrotíš

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 02-04-2016 v 13:20 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 21

Nic radši drzim hubu ,jen můj pohled ,psal jsem neber to jako rejpání. Každej to vidí holt jinak.
Ať to dobře dojedeš.

Old Post 02-04-2016 v 14:27 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 22

Hej kámo ale já to krotil, furt jsem ohýbal a je tam spousta kolínek, ale pak sem prostě odjel, přijel za 3 dny a bohužel je tam to, co je. A já se z toho prostě neposeru, větší skříň nemám a jen tak už to teď nezohýbám, tak co mám jako dělat.

Ale myslim si že to neni zas taková tragédie, holky nad lampu nepojedou. Ještě budete koukat. )

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 02-04-2016 v 17:10 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 23

Ahoj, ja taky zacinam s NFT a rek bych, ze jsi to opravdu prepinal pozde, ono to pak roste silene rychle Na druhou stranu, mas je nadherny, koreny zdravy, vypada to ze jim nic neschazi, takze parada. Sleduju a preju at to dotahnes do zdarneho konce

Old Post 03-04-2016 v 08:56 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 24




Vážení, masakr kolo. Už nikdy nejedu bez záštipu. :-D

Kořeny tak přerostlý, že mi lezou přes celý NFT do motůrku na začátku :-D

Holky jsem hodně krutě zohýbal, získal jsem cca 20 CM místa. - UŽ ZASTAVILI RŮST A VESELE KVETOU.

Smrad tak silnej že nemůžu otevřit ani balkon :-D

Říkejte si každej co chcete, já jsem fakt spokojenej, a pořád věřím v krásný výnos.

Hnojky Bio Green - X Bloom, BIO 2 Bloom, PK 13/14
Doplňky od AH - Enzymy, kořenový stimulátor

Vše plné dávky

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 12-04-2016 v 08:55 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 25

Spis bys mel asi rychleji prepnout nez tech 20dni. Drzim palce at ti to nerozerve stan

Kvalita predevsim!

Old Post 12-04-2016 v 10:10 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 26

Tak nevedel sem ze bude 20 dni takovej problem, je to 95% indica mensiho vzrustu, posledne sem jel 45% sativu a bylo to ok, a to jsem je prepinal pozdeji

Ale myslim ze uz to bude oukej )

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 12-04-2016 v 14:00 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 27


Nákvět, čo ti jebe.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 16-04-2016 v 08:26 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 28






39. Dní od prepnuti (cisty kvet je 25 dní)

Ani nevim, co si o tom mam myslet.. Nazory?

(Nažloutlé listy jsou od popálení od výbojky)

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Naposledy upravil MethodMan 24-04-2016 v 12:13 PM

Old Post 24-04-2016 v 11:44 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 29

[účet odstraněn]

Old Post 24-04-2016 v 19:54 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 30


Holčiny mají nový domov, trošku se mi v prostoru poohýbaly, ve staré skříni byly opřené o stěny tak neměly potřebu pracovat na stonkách.

Jsou tam první den, malinko jsem jim pomohl provázkama tak se snad daj do kupy.

Na skříni stále pracuji tudíž není ve finálním stavu, ale zatím ukážu na kukačku jak jsme na tom teď s prostorem

Jinak jsem dokoupil CALGEL do mé sbírky BIO GREEN hnojiv, dnes měněná voda, tak uvidíme co udělá lepší distrubuce světla s dalším doplňkem papání.

Holky krásně kynou mimochodem :P

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 30-04-2016 v 09:52 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 31

Větší skříň bylo asi v této situaci nejlepší řešení. Tvoje pěsty rozhodně nejsou nuda, už se těším na další a na výsledek tohoto. Pěstu zdar!

Old Post 08-05-2016 v 08:24 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 32



Ahoj! Pomalu se nam blizi konec pestu. Prinasim foto cca 2-3 tydny pred sklizni. Dnes byla naposledy menena voda, holky dostaly mirne nadprumerne davky hnojek. Vypada to celkem libove, ale cekal jsem od toho mnohem vic.

murmur: diky moc, jsem moc rad ze te me pesty bavi, hned se sem prispiva s vetsim elanem :-)

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 08-05-2016 v 20:20 PM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2012 - Homebox S- 400W - 9x Master Kush - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9083130 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív