Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Hnojiva GARDENiX
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Madmax
V pohodě , ty tomu rozumíš. Ale já jako uživatel jsem nedostal odpověd na: jak je možné ze nemusím rešit ph. pouze ze to chlapci testili na kohoutku a vždy se nejak "vešli" do 6.Jenže já chci 5,8, hm co teď. Co moje studna taky spadá do jejich testu? kdo ví?


No maj tam něco co pufruje změny, nějaké rozpuštěné uhličitanové nebo bikarbonátové sole. A ono to funguje docela univerzálně že to drží Ph. Horší je dosáhnout toho, aby hnojka po namíchání měla třeba 6.5, to už je kumšt a většinou se to řeší různými hnojkami dle uhličitanové tvrdosti vody. Obecně platí že tvrdá voda (studniční minerální) má Ph obvykle blíže k 7 než povrchová, která se zvýšení kyselosti na 6,5 brání méně. Když chceš 5,8 tak ti holt nezbyde než do toho přimíchat kyselinu dusičnou a tím to Ph ovlivnit dolu, směrem k větší kyselosti.


citace:
Původní příspěvek od Madmax
Pak ta věc s tou univerzálností.... nic pro nás. No a to PK? whau.


Ono se to dost přeceňuje. Kytka v indooru žije třeba 3 měsíce a tuto relativně krátkou dobu je hlína schopna pufrovat případný přebytek některých živin. Horší je to u matek, které chceš udržet u života roky, tam je vyváženost složek silně kritická. To jestli mají dobře namíchanou směs by šlo zjistit třeba u hydroponie, kdy by se nechalo hnojivo aby z něj kytky žily pár týdnů a pak se udělal rozbor zbytku, čeho je nadbytek.

Old Post 26-02-2016 v 07:52 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 18

Hey ombre! bandit:

Koukám, že se tu rozběhla odborná debata chemických inženýrů

Já nejsem tak zběhlý chemik jako vy, ale myslím si, že o pěstování něco vím. S klukama od GARDENiX se znám již dlouho. Zhruba rok a půl s nimi spolupracuji. Jsem jeden z těch, kteří testují jejich hnojiva. Musím říct, že jsem na ně byl vždy dost kritický a náročný. Na moji recenzi reagovali rychle a na příští kolo vždy přišli s něčím lepším. Od hnojiv které mi přinesli na začátku teď mají konkurence schopná. Já už jiná hnojiva nekupuji

Jinak samozřejmě máte pravdu, měli by zamakat na internetových stránkách a propagaci vůbec. Zatím se jen starali o vývoj produktu, ale už né o to, aby lidé znali pojem GARDENiX! Zachovejme jim přízeň a oni se určitě polepší, s prodejem teprve začínají.

Testoval jsem pro ně třísložková hnojiva, PK 13-14 a 10-10, ohledně vstřebávání rostlinami přišlo mi lepší 10-10. V současném kole zkouším i stimulační doplněk na polovině kytek...

Držím palce!
s pozdravem Lukyn

PS: Možná sem i dám fotky z testování...

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 26-02-2016 v 16:45 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 19

Od firmy gardenix používám Českou Hnojivku a nemůžu si na nic stěžovat..rostliny maji krásnou zdravou barvu, očividně jim nic nechybí ( ačkoli jsem dřív musel upravovat PH kohoutkové vody, což ted už nedělám) a přijde mi, že i lépe snášejí stres např. po zastříhnutí a tak podobně. Jedu toto hnojivo čistě na růst bez jakýchkoli jiných přípravků a mohu říct, že je tato firma konkurentem jiným velkým firmám které jsou dnes již komerční( dle mých zkušeností je toto firma lepší jak některé velké komerční firmy). Jediné co mě mrzí je malý sortiment přípravků, ale to kluci určitě rozšíří. Za mě palec nahoru za kvalitní práci, rozhodně vas řadím mezi kvalitu a ne komerční brak.

Žij a nechej žít

Old Post 28-02-2016 v 11:31 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 20

muzete mi prosim vysvetlit jak je možné že to nasavejtendym jede na rust a slozeni je NPK 3-6-6 ? díky

Old Post 28-02-2016 v 13:47 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GARDENiX
Nový Člen

Karma uživatele GARDENiX - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 21

Ano, můžeme.
Na základě platné legislativy se musí dusík udávat ve formě elementární. Na rozdíl od fosforu a draslíku, kde se hmotnostní procenta uvádí ve formě oxidů. Kdyby se elementární dusík uváděl ve formě dusičnanu (oxidu), byl by jeho hmotnostní podíl vyšší.
To znamená, že dusíku je v našem hnojivu dostatek.
http://www.smart-fertilizer.com/conversion-tables

webové stránky

facebook

KVALITNÍ ČESKÁ HNOJIVA

Old Post 28-02-2016 v 14:08 PM
GARDENiX je offline   Profil uživatele GARDENiX   Find more posts by GARDENiX   Foto galerie člena GARDENiX   Click here to Send GARDENiX a Private Message   Add GARDENiX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GARDENiX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 22


Zde jsou fotky rostlin hnojených Českou hnojivkou.. Jinak sestup boxu je 70*80*160 a jedu pod 400w, zatím je to růstová fáze. Pokud bude zájem, dam fotky i na běžném světle.

Žij a nechej žít

Old Post 05-03-2016 v 14:03 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GARDENiX
Nový Člen

Karma uživatele GARDENiX - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 23

Přátelé,
kromě obchodů Zempo, jsme nově v (online) prodeji přes našeho skvělého partnera:

GROWSHOP FRUIT OF THE ROOM
:-)


Dále doporučujeme sledovat dvě vlákna nestranných pěstitelů, kteří si naše hnojiva zakoupili:
nasavajtendym
a
crazyben





webové stránky

facebook

KVALITNÍ ČESKÁ HNOJIVA

Old Post 09-03-2016 v 19:57 PM
GARDENiX je offline   Profil uživatele GARDENiX   Find more posts by GARDENiX   Foto galerie člena GARDENiX   Click here to Send GARDENiX a Private Message   Add GARDENiX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GARDENiX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 24

Me tento pocinek velmi zaujal a rozhodne nechci nikoho napadat, jak se tady deje, tzv. klasickej Cechackovskej agresivni styl Drzim Vam palce, at Vam to jede kluci a uvazuji ze brzy vyzkousim! Videl jsem, prodavate taky skrze Nuselsky growshop, takze me kroky tam asi zamiri. Jinak jsem si nejdriv myslel, ze bude postacovat to jednoslozkovy hnojivo (jsem linej jak prase), ale pak jsem koukal, mate uz klasiku 3 slozkovy, takze asi nejlip koupit vse (krom PK, to mam). Good luck!

Old Post 06-12-2016 v 13:16 PM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2013 - Hoja zahradníci - 0 odpovědí
28-04-2009 - hojas groweri - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4991190 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív