Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » CK od Barneyho v Atami Wilma SW10 pod 600W GIB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 17

Prd tomu rozumim :], ale zeptam se: pri vysce boxu 200cm a 600W halogen nebylo to prepnuti z rustu na kvet prilis brzy? Slecny mi pripadaji hodne male (brano relativne) a prostor ne uplne zaplneny, neni to trochu skoda? :]

Old Post 14-03-2016 v 18:58 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Monte23
Nový Člen

Karma uživatele Monte23 - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 18

Normálně se přiznám, posral jsem to, že jsem to přepnul už ve skříni vedle, a pak teprv po tejdnu zasadil do 6,5L květníků, ale i tak - kořeny prorostly během tejdne, teď tohle první kolo v tý Wilmě, se soustředím vyloženě na to dělat všechno dobře, aby byli kyti zdravý atd... Na výnos si pohraju až další kolo, máš pravdu, mohli růst dýl klidně o dva tejdny...

Naposledy upravil Monte23 22-03-2016 v 08:23 AM

Old Post 15-03-2016 v 08:36 AM
Monte23 je offline   Profil uživatele Monte23   Find more posts by Monte23   Foto galerie člena Monte23   Click here to Send Monte23 a Private Message   Add Monte23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 19

Zdar,mam stejny stan ale tu wilmu tam mam dvakrat akorat mam wilmu8 s 11l kvetinacema ktery jsem po trech kolech vymenil za 6,5l a jsem maximalne spokonej.. ta jedna wilma se mi zda ze bude malo.. jak casto ti to zavlazuje a jak dlouho?

Old Post 15-03-2016 v 14:35 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Monte23
Nový Člen

Karma uživatele Monte23 - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od TommyGun
Zdar,mam stejny stan ale tu wilmu tam mam dvakrat akorat mam wilmu8 s 11l kvetinacema ktery jsem po trech kolech vymenil za 6,5l a jsem maximalne spokonej.. ta jedna wilma se mi zda ze bude malo.. jak casto ti to zavlazuje a jak dlouho?



No ze začátku jsem to zkoušel cca petkrat denne/noci, pak jsem zvysoval a zvysoval az jsem zapremejslel a nakonec jsem otevrel prutokovej ventil a nastavil to casteji - 15 min / hodinu (aby se mi michal roztok ve vane, tak rychle se neskazil, drzel ph atd, atd..).

Kamarád koupil wilmu 16 a to má taky 11L, zatim je rád že bude prostor pro kořeny, ale já už vím že to není důležitý, posledních 12ks jsem měl po 2L kokosu a jaký byli salámy..., já bych to nechtěl a je dobrý že to má stejnej motorek, tekže květník jenom vyměníš za menší, dokonce je prodávaj sólo, koukal jsem že celej systém se dá koupit po dílech, stejně jako např. amazon 116.

Teď mě spíš začalo zajímat aero, tak budu stavět svoje do jednoho boxu 120x120x200 s kalfasů atd, mělo by to vyjít do 1000,- no a pak mam ještě doma menší skříňku 60x40x180 na pokusy, kde hodlam vyrobit jedno pokusny aero z kulatýho kalfasu. Nejdražší částí je motorek... Ale to už bude na další thread...

Old Post 16-03-2016 v 07:48 AM
Monte23 je offline   Profil uživatele Monte23   Find more posts by Monte23   Foto galerie člena Monte23   Click here to Send Monte23 a Private Message   Add Monte23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 21

Ten prostor se nikdy nevyplni. Udela to takovou kapku korenu a pak ve spod na dne. Mam v otm uz tri kola. Taky prave budu prechazet na 6.5litrove kvetinace. Uz jen kvuli mnozstvi kulicek ktere clovek potrebuje. Co jsem si drive psal o wilme s bartem tak mi take psal o 6.5L kvetinacich. Takze si mylsim ze to je obecne dobre doporuceni.

Kvalita predevsim!

Old Post 16-03-2016 v 08:42 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Monte23
Nový Člen

Karma uživatele Monte23 - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 22

V průběhu doschnul Bullshark, z dvou kousků 110g, chuťově výborný teda.
V předchozím kole jsem měl teda z 12ks 435g + 2ks 110g, asi dobrý... =D

Old Post 21-03-2016 v 07:31 AM
Monte23 je offline   Profil uživatele Monte23   Find more posts by Monte23   Foto galerie člena Monte23   Click here to Send Monte23 a Private Message   Add Monte23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Monte23
Nový Člen

Karma uživatele Monte23 - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 23




Tak jsem tu dlouho nebyl... dodávám foto z konce pokusu... protože toho bylo cca 250g, no ale zase jen za dva měsíce, má to logiku, moc brzo přepnul na 12/12...

Old Post 27-04-2016 v 06:42 AM
Monte23 je offline   Profil uživatele Monte23   Find more posts by Monte23   Foto galerie člena Monte23   Click here to Send Monte23 a Private Message   Add Monte23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Monte23
Nový Člen

Karma uživatele Monte23 - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 24






...

Old Post 27-04-2016 v 07:10 AM
Monte23 je offline   Profil uživatele Monte23   Find more posts by Monte23   Foto galerie člena Monte23   Click here to Send Monte23 a Private Message   Add Monte23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0201590 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív