Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W, 120x120, SOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
osmistovka
Stálý Člen

Karma uživatele osmistovka - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Obecné 600W, 120x120, půda, 31ks: LA Cannalope, SOG Příspěvek č. 1

Všechny Vás moc zdravím,
tímto bych Vám rád představil svojí novou uzavřenou rodinku.
Tohle je moje první kolo, tak snad se vám bude líbit.
Za pomocí mého kamaráda,(matkáře, místního člena "pan.zzz") bych to určitě nezvládl.

Setup:
Homebox: 120x120x200 GrowLab
Světlo: GIB LIGHTING Flower Spectre Deluxe 600W růst/květ
Digitální předřadník: BAL 300/660W
Stínidlo: Waveflector extra large
Ventilátor: VK 200mm 790m3/h
Pachový filtr: ProActiv 200mm 800m3h, 100% COCONUT
Sonoflex: 3m 200mm
Ventilátor: dyras Tornado 12" 50HZ, 55W
Ventilátor s klipsnou: 2x ram 6" 50-60HZ, 15W
Půda: BioBizz Light mix, Plagron Bat mix- (na dosyp)
Hnojiva: komletní řada od GENERAL ORGANICS
(BioThrive Grow, BioThrive Bloom, BioRoot Plus, Bio Bud, Diamond Black, Bio Weed, Urtica, Bioponic Mix (Trichoderma Harzianum))
ATAMI- Bloombastic
Květináče: 6,7L
Rostlinky (řízky): LA Cannalope, 31 kousků

Naposledy upravil osmistovka 04-03-2016 v 14:02 PM

Old Post 18-02-2016 v 23:09 PM
osmistovka je offline   Profil uživatele osmistovka   Find more posts by osmistovka   Foto galerie člena osmistovka   Click here to Send osmistovka a Private Message   Add osmistovka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
osmistovka
Stálý Člen

Karma uživatele osmistovka - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 2




Bohužel jsem nezačal fotit od začátku a tak fotky začínají až od 17 dne- a to z toho 6 dní 12/12h 600W.

Old Post 18-02-2016 v 23:39 PM
osmistovka je offline   Profil uživatele osmistovka   Find more posts by osmistovka   Foto galerie člena osmistovka   Click here to Send osmistovka a Private Message   Add osmistovka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
osmistovka
Stálý Člen

Karma uživatele osmistovka - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 3



den 23: 11 dní růstu, 12 dní květu.

Old Post 19-02-2016 v 02:14 AM
osmistovka je offline   Profil uživatele osmistovka   Find more posts by osmistovka   Foto galerie člena osmistovka   Click here to Send osmistovka a Private Message   Add osmistovka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
osmistovka
Stálý Člen

Karma uživatele osmistovka - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 4

A teďka bych rád popsal moje malé/velké kroky.
Do třičtvrtě květináče si rostlinky hoví v půdě- BioBizz Light mix a na dně cca 3cm keramzitu, po patnáctém dnu z něho začaly koukat kořínky. Od prvního do sedmého dne svíceno 300W, osmý až jedenáctý den svíceno 450W, dvanáctý den přepnuto 12/12h 600W a patnáctý den jedu na plno 660W.
Kytky jsem obral o spodky v sedmnáctém dni než se začali dělat paličky a dosypal jsem pod okraje půdu- Plagron Bat mix. Jen si říkám, jestli jsem neměl na břitvu zatlačit víc, docela se mačkají. Každopádně jsem měl 12/12h přepnout dříve jak mi radil kamarád.
S hnojivy nemám vůbec žádný problém. Krásně se s ním pracuje, jedu podle tabulek. Kdyby měl někdo s touto značkou zkušenosti, budu rád když poradíte, ve fóru jsem nic o GENERAL ORGANICS nenašel.

Naposledy upravil osmistovka 20-02-2016 v 18:57 PM

Old Post 19-02-2016 v 02:58 AM
osmistovka je offline   Profil uživatele osmistovka   Find more posts by osmistovka   Foto galerie člena osmistovka   Click here to Send osmistovka a Private Message   Add osmistovka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 5

Já tuhle techniku nechápu, ale držím palce vypadají pěkně :-)
31 kousků na takový stan si myslím že je dost.

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 19-02-2016 v 10:22 AM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 6

No klasický sog, SEA OF GREEN keby niekto nevedel ) velky počet na malom priestore a hned prepínaš. Oholiť spodky a ideš hlavne na topovú palicu.
Príklad 30ks na každej 20g a máš 600 ala g/w , inak okrem jebačky so zálievkou nevidím problém.
Pekný growík ale mal si to prepnúť pár dní skorej, ale to už vlastne vieš


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 19-02-2016 v 11:00 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
osmistovka
Stálý Člen

Karma uživatele osmistovka - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 7

Foto z dneška přidám až budu na PC. Jinak děkuji za podporu.

Naposledy upravil osmistovka 20-02-2016 v 19:00 PM

Old Post 19-02-2016 v 13:50 PM
osmistovka je offline   Profil uživatele osmistovka   Find more posts by osmistovka   Foto galerie člena osmistovka   Click here to Send osmistovka a Private Message   Add osmistovka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 8

Tvl ja x let pestoval ve stanu 120x120 64 ks rovnou na květ zalejval ruco hadicí a taky kvuli tomu jsem od toho upustil
Vyhody jsou jasný můžeš tam dát kdykoliv cokoliv svítis jen 12 jel jsem to rozděleny na čtvrtiny ale nevýhody to převyšují jako preliti nedoliti stineni atd ale pokud investujes do sikmy vany s odtokem a do kloudnyho logickyho dripu misto chujovin s omezovaci odvdeci se ti sog dobrou sklizní rozmanitosti můžeš za běhu testovat dalsi klony atd zvladnutej sog je parada nesrat me ty kvanta hliny kvetniku a tak nedam na to dopustit at to valí zajimal by me ten kros la confidentalu a mandariny jestli dobře chapu název

Old Post 19-02-2016 v 14:11 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 9

Kvůli tomu jsem si koupil Váhu, květináče s zeminou jdou navážit a zalíváš všechny stejně :-) I když věřím že to bude problém. Zkusím to taky s 36 nebo 64, čtu si něco o Sogu a ideální a true SOG jsou 4 kusy na čvereční stopu(30cm2), takže to dělá 64 kousků...
15x15x20 3,4l ,Sativu řezy mají tendenci růst do špičky a uvidíme.

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 19-02-2016 v 14:44 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
osmistovka
Stálý Člen

Karma uživatele osmistovka - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 10

Vemenex:
To já přesně nevím, ale psal jsem kámošovi ať Ti to vysvětlí.

Jarmilskorepic:
Jak to myslíš? Zvážíš zeminu i s květináčem? Před zalitím nebo po zalití? Mysli na to, že každá rostlinka bude pít jinak a představa že dávám 64 kousků na váhu po každém zalití mě děsí.

Old Post 19-02-2016 v 15:05 PM
osmistovka je offline   Profil uživatele osmistovka   Find more posts by osmistovka   Foto galerie člena osmistovka   Click here to Send osmistovka a Private Message   Add osmistovka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 11

navážíš to i s kytkou nazačátku přece né ? Pak už to vážit nemusíš a všude budeš mít zhruba stejně zeminy a i schnutí by mělo být poměrně stejné ... Jen mě to napadlo ještě to nemám odzkoušeno

Po každém zalití to vážit DDDDD To už dát pod celý stan váhu a měřit to takhle 64x3,4=218kg +20kg vybavení a stan = 238kg a zbytek je automaticky voda A víš kolik mají vody a kdy už voda dochází
To by šlo ne ?

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 19-02-2016 v 15:32 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
osmistovka
Stálý Člen

Karma uživatele osmistovka - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 12

Vím, ale stejně mi to příjde zbytečné. jde o to jaký dostaneš řízky. Nebudou 100% všechny stejně dlouhé, takže jednu budeš muset zasadit výše, druhou níže, aby byli v květináčich stejně velké. Takže stejně nebudeš dávat úplně stejné množství půdy.
Do teďka, tj. 27 den jsem zaléval ob 6 dní poslední dvě zálivky jsem měl přeschlou půdu, takže teďka od čtvrtého dne po zálevu budu kontrolovat, popřípadě zalévat.
Mám jinak velké květináče, takže se podle mě neřiď. co mi kamarád poradil: Vem kytku zasazenou v květináči a strč jí na chvilku do vody. Půda pořádně nasaje a ty budeš podle ruky vědět, kolik váží dobře prolitej květináč.

Old Post 19-02-2016 v 15:57 PM
osmistovka je offline   Profil uživatele osmistovka   Find more posts by osmistovka   Foto galerie člena osmistovka   Click here to Send osmistovka a Private Message   Add osmistovka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
osmistovka
Stálý Člen

Karma uživatele osmistovka - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 13

Kecám do vody s hnojivama. A jinak stejně každá kytka pije jinak. Třeba pět jich zaleju až další den, páč máj ještě hodně vlchkou půdu a jsou těžší.

Old Post 19-02-2016 v 16:02 PM
osmistovka je offline   Profil uživatele osmistovka   Find more posts by osmistovka   Foto galerie člena osmistovka   Click here to Send osmistovka a Private Message   Add osmistovka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 14

Já jedu čistej kokos ;-) Sleduju kytí každý den zhruba 3x jestli jsou v pohodě, teprv se to učím Osmistovko tak je možné že vymýšlím už kraviny Ale stan mám slušně nabitej

Zhruba za 10dní přesazuju do 3,4l květináčů a dokupuju řezy na full HDsog + dokoupím drip systém a uvidíme jak to bude vypadat Každopádně mít 64kytek je pecka

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 19-02-2016 v 16:40 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
osmistovka
Stálý Člen

Karma uživatele osmistovka - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 15

Den 27: 11 dní růstu, 16 dní květu. 600W
teplota: 25°C den / 19°C noc
vlchkost: 60%-75% den / 68% noc
PH 6.5

Old Post 19-02-2016 v 17:25 PM
osmistovka je offline   Profil uživatele osmistovka   Find more posts by osmistovka   Foto galerie člena osmistovka   Click here to Send osmistovka a Private Message   Add osmistovka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 16

Ph máš docela dost

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 19-02-2016 v 17:27 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2016 - 600W, 120x120, SOG - 0 odpovědí
18-02-2016 - 600W, 120x120, SOG - 0 odpovědí
17-03-2011 - 600W 120x120x200 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9348490 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív