Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED Vero 29 vs HPS 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 65

Fruddy, já to myslel trochu ironicky s tím 2,1 g/watt. To bylo přirovnání, že pokud někdo napíše že pod jednou lampou HPS 600watt udělá 650g,tj1g na watt, protože reálná spotřeba je 650 wattů ,tak pod tímto LED panelem udělá taky 650 gramů. Dokonce jsem tady četl, že pod HPS není problém udělat 1,5 g/watt. To už mě frajer úplně dostal. By musel udělat pod jednou lampou kilo sušiny a to je už nesmysl.

Old Post 23-04-2016 v 21:21 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 66

ten týpek z youtube growmau5 v tom videu tvrdí že udelal 1,91 GPW.
ono to tak nereálné nebude. myslím že těch 1,5 by grower když to nedojebe genetikou nebo spatným zaléváním tak by se to mělo dát dosáhnout.

Old Post 23-04-2016 v 21:26 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 67

Fikus37,

nepochopil jsem tu tvoji ironii.

Sorry když uděláš z 600W HPS 650g je to 1g/w (tomu rozumím s tím strátovým výkonem 50w navíc) ale odkud pořád bereš ten údaj že někdo dá pod 316W LED 650G? tomu už nerozumím. To jsem tak nechápavej nebo to je údaj vycucanej z prstu? :-D

BTW, co to tvoje světlo, jaký je tam napájecí zdroj? Klidně řekni že je to výrobní tajemství, nebudu se dál ptát.

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 23-04-2016 v 23:54 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 68

Hadam, ze to neni tajemstvi, fikus37 psal uz na zacatku, ze je to Spider Vero 29 (http://ledideal.cz/www/led-grow-vero29/), takze to budou Lumotech :]

Jsou lide, co udelaji pod 850W (32x CXB3590@700mA) pres 1600g, takze takovy extrem to zase nebude ..

Old Post 24-04-2016 v 01:24 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 69

fikus37 : delat skoro kilo pod 600w hps neni zadnej nesmysl http://grower.cz/forum/showthread....250#post1082250
vubec nemam problem se opakovane k tomu cislu ze clanku velmi slusne priblizit a to mam o 1/6 mensi prostor a zlomek sazenic,GE index 1,65

1,8-2g/w u ledek beru jako velmi realny vysledek pri vyborne souhre okolnosti, akorat nechapu tech 850w LED,na konci pocita GE index pouze z energie na kvet, zminenych 6 tydnu rustu nema zapocine,asi to mel venku,ale pokud svitil dejme tomu polovicni wattazi, sel by GE index tezce do haje.

Naposledy upravil Kvakos 24-04-2016 v 03:43 AM

Old Post 24-04-2016 v 02:03 AM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 70

Kvakos, já neříkám, že je to nesmysl, ale že se mi to nikdy pod HPS nepodařilo udělat. (ani po 10 letech). Nesmysl je že se dá udělat pod 600 watt vybojkou kilo sušiny. Mám pár známých co jedou HPS už nějaký ten pátek a nikdy jsem u nich neviděl víc než 500g pod sestikilem.
Fruddy, jsem zapomněl ti odpověďet, ale spachal ti to už napsal. (dostal jsem od kámoše novej vzorek, tak....) Ty lumotech drivery mají pozvolný náběh. Takže pokud by někdo chtěl pěstovat jak vietnamská komunita, tak je to dělalo přímo pro ně. Jde o to,že vám to nehodí takovou ránu při spínání, takže můžete použít klasické spínací hodiny za pár kaček a nemusíte mít strach že vám odejdou.
Kupoval jsem HLG sérii od MW a jakmile to strcis do zásuvky, tak se rozjedou hned. U Lumotechu to nějakou tu ms trvá, ale jde to poznat lidským okem.
Já si světlo dokážu postavit sám, ale chtěl jsem zkusit Made in Czech. Prodávají to jako stavebnici. Se ani nedivím, protože by na to nikdy nedostali certifikát o shodě výrobků. Tady na groweru co dělají světla je alesh a f...(zase jsem zapomněl jak se jmenuje -).

Old Post 24-04-2016 v 06:42 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 71

fikus37:

děkuji za odpověď, s tímto zdrojem se člověk jen tak často nesetká :-), vypadá to dobře, jen škoda té blbé efektivity 82%.... spínání bych řešil přes relé, ty startovací proudy u napájecích zdrojů jsou šílený, někdy nestaší ani normální jistič když chceš mít například 4x 250W zdroj a zapneš to naráz... BTW, certifikát o shodě je kus papíru kterej může vydat víceméně kdokoliv, ale pak za to ručí když ti to třeba doma chytne :-)

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 24-04-2016 v 07:14 AM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 72

Fruddy,pokud dobře čtu ,tak maj 90% efektivitu.
Vyrobeno v Holansku.
http://www.lumotech.com/getattachme...331c699f/L05055

Old Post 24-04-2016 v 07:51 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 73

Aha :-) pokud máš přímo tento zdroj tak už to chápu, a kolik jich tam máš?

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 24-04-2016 v 10:32 AM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 74

Fascinuje me jak se resi gramy a watty, vynosy daleko pres g/w a nikdo neresi co pod tou lampu vubec je... jakoby ten potencial udelat 2g/w mel kazdej model (dobra genetika ani zdaleka neznamena pouze vysoky vynos... zalezi na prioritach, radsi sklidim pul kila opravdovy kvality nez kilo prumeru).

Měly by sme se bavit o tom jak to pod tim kvete, o rozdílech ve struktuře a četnosti palic, spodky i vršky hodnotit zvlášť. O rychlosti nakvétání i době samotného květu (na to taky nějaký malý vliv může být). A v neposlední řadě i o rychlosti a struktuře růstu což nakonec bude s květem přímo souviset.

Ty čísla sou sice hezký, ale pro mě nicneříkající. Sleduju dál jak se to bude vyvyjet...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-04-2016 v 11:37 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 75

naprostej souhlas bene svete div se ja mel na chroniku na 1,2 m pod vlastovkou v hline 64 kytek rovnou na kvet pri selekci z 11 regularu zalejvany ruco v light mixu 600g na 27 rostlinach z celkoveho poctu 64 zbytek byl cnko ktery jsem nevazil resite chujoviny jde o kvalitu predevsim az budete zapocitavat celkovej prikon /g / time pak bude mit ten index nejakou vahu takhle je to vo hovnech a vo zasirani treadu kteryho se ucastnim za to se omlouvam
pritom ten chronic byl celkem slusny kurivo zadnej zazrak ale fajne sice vic phenotipu ale v poho

Old Post 24-04-2016 v 12:09 PM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 76

to je jasný že Tao automat nemůžeš srovnávat s Mr.Nice Critical Mass :-)
Podmínka těch vysokých výnosů je právě dobrý a kvalitní model.

Co se týče struktury palic tak jak HPS dělá donkey dicks tak LED spíš golfové míčky. Co je ale rozdíl je že HPS máš spodek k ničemu, u LED je ten průsvit lepší a v podstatě i ty spodní paličky u kytky cca 80-100 jsou použitelné.

kdysi jsem dokonce i videl video jak to dva borci srovnávali.

Old Post 24-04-2016 v 12:15 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od masuro
to je jasný že Tao automat nemůžeš srovnávat s Mr.Nice Critical Mass :-)
Podmínka těch vysokých výnosů je právě dobrý a kvalitní model.


Ale to je presne ten omyl! Na trhu je spousta modelu slechteny pro svoji exkluzivni chut nebo aroma... nebo i dohromady, ktery nedosahujou takovejch vynosu o jakejch pisete ani zdaleka (i pri sebelepsich podminkach). Pak tu sou "komercni" modely kde jde predevsim o vynos... a samozrejme spousta variant mezi tim...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-04-2016 v 12:23 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 78

bene, kdyz se delá takový test jak dělá fikus, tak způsobem že veme dvě stejné genetiky a prdne to pod různý světla...
bavit se tady o genetikách a chuti je trošku OT.

Old Post 24-04-2016 v 12:35 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 79

Tento test má ukázat,že moderní čipy(konkretně Vero 29,ale i CXB3590) ,mají potenciál. Nechci nikomu kázat pod čím má pěstovat,nebo jak má pěstovat,ale jen ukázat ,že to opravdu funguje.
Na konci udělám krátké video a ukážu v detailu jak jsou patra prosvícená,strukturu kořenového systému,spodky,vršky atd.

Old Post 24-04-2016 v 16:17 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 80

Perfekt, ceníme si tvé ochoty

Old Post 24-04-2016 v 17:02 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-01-2018 - led vero 29 generace 7 190w - 5 odpovědí
24-11-2016 - Led Vero 29 test - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0733780 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív