Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První zkušenost - 5x Auto Blueberry
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
koulař
Stálý Člen

Karma uživatele koulař - 84% PěstitelskáKarma uživatele koulař - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 17

Hele fair seeds není konopná banka je to nějakého člověk co to prodává za levno koupi a dráž prodá vím kolik to stojí 1ooo semen a vím i odkud to kupují též mi nabízeli jestli nechci ''seeds banku,, a jestli jsou v pohodě určité ne z 5 semen 2 automaty 1 hybri 2 ušli z 6o semen 20 vybráno na další pěst takže si v důsledku zase na stejnejch prachach jako kdZ koupis renomovanou znacku TOT vše

A mas to prehnojeny na také malí stačí EC o.2 to je tak pětina dávky co davas žádné pH se neprojeví tak rychle já si myslim že už jsou na vyhození spáleny radši si kup pro začátek 4 řízky a mas po starostech jinak canna coci dobrá volba nejlepší hnojiva na kokos

Pilsner Urquell je nejlepší pivo.
Budweiser Budvar je jediný český pivo.

Old Post 16-02-2016 v 13:19 PM
koulař je offline   Profil uživatele koulař   Find more posts by koulař   Foto galerie člena koulař   Click here to Send koulař a Private Message   Add koulař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 18

zhulbong: možná píšu sračky ale za to ty hulíš ještě větší Přesně jak píšeš, nejsem tak bohatej abych si mohl kupovat FAIR SEEDS Fotka pobavila, od dnešního dne nejedu nic jinýho než nejlepší modely s tou nejlepší klíčivostí od Fair seeds a k tomu trošku tabáčku z modrejch redwajtů Doufám že semletý palety šmakujou...PEACE všem a pojďme všichni do FAIR SEEDS Ten výnos a klíčivost jste ještě neviděli
BRooT: prej nedokážou vstřebat dusík já zase nedokážu vstřebat to že je máš přehnojený jako hovado..v kvetu jim chceš lejt půl litru hnojiva na litr vody nebo jak?Prober to s mistrem zhulbongem, to bude druhej Cervantes,dostal menses z toho že jsem se otřel o nejlepší šlechtitelskou práci na zeměkouli Nějakej vocas přeprcá támhle někde na poli bůhví co,dá tomu jakože název Bubblegum,Blueberry a já nevim co všechno a vy si myslíte že taháte nejlepší modely široko daleko

Naposledy upravil martinez 16-02-2016 v 13:58 PM

Old Post 16-02-2016 v 13:33 PM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 19

martinez: ty seš dobrej idiot co fakt jak ty tu ještě nikdo nildy nepobavil...takovej grower klaun koukám tak se podívej na celé mé téma kokote. Vim co sem,kupoval ne. A jestli ti nevyklíčili tak máš obě ruce levé a chyba je v tobě ane seeds...jack herer klíčivost 9z 10.... též fair seed... keď tohle píšeš a ani nemáš otevřené oči choj se zahrabat idiote a nezáviď že někdo je hold šikovnej pěstitel a někdo shit když tohle nedokážeš vypěstit...

Naposledy upravil zhulbong 16-02-2016 v 14:27 PM

Old Post 16-02-2016 v 13:55 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 20

prej jach herer dej si jacha herera s modrejma paletama aspoň si to po sobě přečti vocásku ...teď jsem se z tý klíčivosti doslova posadil prdelí na moje levé ruce zavidim hrozně moc,jdu si hned objednat model od fair seeds,nejspíš zvolim jacha herera...

Old Post 16-02-2016 v 14:02 PM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koulař
Stálý Člen

Karma uživatele koulař - 84% PěstitelskáKarma uživatele koulař - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 21

Jedno kolo odjety a dobrej pestitel hahaha to osobě nereknu ani po odjetejch 1oo kolech a že se knim bližim

Pilsner Urquell je nejlepší pivo.
Budweiser Budvar je jediný český pivo.

Old Post 16-02-2016 v 14:07 PM
koulař je offline   Profil uživatele koulař   Find more posts by koulař   Foto galerie člena koulař   Click here to Send koulař a Private Message   Add koulař to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 22

Hádat se můžete jinde

Old Post 16-02-2016 v 15:38 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 23

Ty kytky musiš prolejt čistou vodou s upraveným ph na 6 klidně mín a prolej to takovim množstvím vody dokud ti nepoteče ze spodu voda se stejným ph pak je nech den dva bez hnojek apak jim dej polovicni koncentraci hnojek a nech je pořádně proschnout poznáš to nejlíp tak že zvedneš květňíky opravdu ted hodně hnojiš jinak fair seeds jsou týpci ve španělsku kteří koupí značkoví kvalitní semena a z toho udělaj hromadu semen a prodávaj to různým grow shopům po velkých balení a ty si to dávaj do svejch obalů grow shop seeds fair seeds to samí. Já jsem od nich zkoušel white widov bubble gum orange bud diesel kličivost 15 z 15 kytky nádherný žádnej hermáč vínos taky super a zmaštuje to taky skvěle ,ale ta chut a vůně no není to vono je to jen takovej náznak a s originálem se to srovnat nedá.

Old Post 16-02-2016 v 15:47 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 24

koulař: přesně jedno kolo pod bludičkou a je z něj král pěstitelů...když jsem se číhnul na jeho téma, div jsem neusnul

BRooT: Soráč už to nechám bejt.Zhulbong ať si jde vyměnit tampon a ty popros admina ať tohle téma smaže a založ nový ve fotogalerii....a prosím...nééé s FAIR SEEDS dělám si prdel

Old Post 16-02-2016 v 15:48 PM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 25

koulař:
to už jedeš 25 let jo... sorry,ale dovolím si to tvrdit protože seš hlupák a nepochopil jsi princip toho co jsem napsal...Pač sou tací kteří první pěst vyhodily plíseň,pomrdali to,sklidili brzy atd...cokoliv.... A já se sklizní 230g pod 250W ... chceš mi tvrdit že sem nešikovnej a neumím pěstit jo? aha aha tak to pak sorry a du se zakopat páni machři... a first grow se kterým sem se tady na growu pochlubil voé... kokot's styl si nechte jinam

BRooT: víš to je o tom,že oni vše znaj a vědí,ale jak mile má někdo jinej názor nebo nedej bože vypěstí co oni ne tak neví o čem mluví a lže a sračky...protože jsou přesvědční o něčem a není možné aby tomu bylo jinak... sorry kámo ale stojím si za svým. Nejsou to bad semena a když se tomu věnuješ máš dobrý kytky s dobrým výnosem... jel jsem od fair modely bublegum,jack herer,black domina. Nevyklíčilo max jedno semeno a vždy sem byl spokojen se sklizní kolem 200g/250W a účinek pecka

Salatos:
Aspoň někdo normální tu. Ano ta chuť a vůňe to je něco jiného ale,o tom to tu nebylo. Bylo to o tom že né fair seeds že mrdky,ale já říkám jak ty ne. Klíčivost 99% výnos parádní a zmaštující kéro beze sporu!

Naposledy upravil zhulbong 16-02-2016 v 16:07 PM

Old Post 16-02-2016 v 15:53 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 26

zhulbong: hele, prosimtě zamysli se nad tim... nikde neseženeš jacka h. za tak nízkou cenu, proč asi (ne fakt to neni tim že ostatní na nás jen rejžujou a fairseeds sou dobráci). Přečti něco o šlechtitelství a genetice (sám v tom plavu, ale něco sem aspoň načet a tak nějak tušim co obnáší přijít s vlastní ustálenou odrudou špičkovejch kvalit... fairseed nic takovýho nedělá!). S originálem maj fair seeds pramálo společný kromě názvu (a že si pučujou názvy opravdovejch legend)... nadruhou stranu věřim že i z "jejich" semen může bejt slušná kytka, ale rozhodně to nebude nic co by vyhrálo canabiscup...

A abys to nezakřik, jeden povedenej grow z jednoho, z tebe ještě nedělá dobrýho growera, pořád sme tak nějak zelenáči.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 16-02-2016 v 16:29 PM

Old Post 16-02-2016 v 16:12 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 27

crazy ben:
Co píšeš je pravda ,ale o to tu absolutně nešlo. Někdo tu psal fair seeds mrdka ty nikdy neeeee. A když sem mu napsal why?jaká je jejich klíčivost a přidal foto jedné z mých palic tak výsměch jakože vole to je jiná kytka a takovou klíčivost nemaj a bla bla. Jen tvrdím že za ty prachy to sou slušně výnosný a zhulující kytky. Neřeším jestli je to originál či ne to je věc druhá... Ale rozhodně fair seeds nejsou k zahození... Ano nepovažuji se za bůh ví jakého pěstitele,ale šikovného?.... První grow ani žádný další sem nikdy nevyhazoval a vždy sklízel. A ten kdo sklízí je šikovnej ne? A kdo vyhazuje je? Nešikovnej dle mě... Samozřejmě v growingu sem mimino,ale nesoudím aniž bych netestnul a neměl zkušenost jako něktěří
měj se fain

Growu zdar!

Old Post 16-02-2016 v 16:41 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 28

Promiň, ale podle mě se úspěšnost dá měřit právě tim co sklízí... ne jestli vůbec a nemyslim si že jde jen o číslo na váze. Někdy se i mistr tesař utne, ale když koupíš genetiku která nemá takovej potenciál ikdybys byl kouzelník tak to nikdy nebude top... o tom to je a myslim že právě to měl na mysli martinez.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-02-2016 v 16:49 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

. Příspěvek č. 29


Bubblegum od fair seeds v celku v pohodě,ale nechutná a nevoní jako bubblegum od serious seeds to je jako porovnávat krabičák s francouzkým vínem
Bubblegum od fair seeds pod 250w

Old Post 16-02-2016 v 17:05 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Re: . Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Salatos
je jako porovnávat krabičák s francouzkým vínem


A přesně vo tom to je... ožereš se i z krabicáku, ale neni to to pravý ořechový. Ale když to někomu vyhovuje tak proč ne...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-02-2016 v 17:28 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od koulař
Hele fair seeds není konopná banka je to nějakého člověk co to prodává za levno koupi a dráž prodá vím kolik to stojí 1ooo semen a vím i odkud to kupují též mi nabízeli jestli nechci ''seeds banku,, a jestli jsou v pohodě určité ne z 5 semen 2 automaty 1 hybri 2 ušli z 6o semen 20 vybráno na další pěst takže si v důsledku zase na stejnejch prachach jako kdZ koupis renomovanou znacku TOT vše

A mas to prehnojeny na také malí stačí EC o.2 to je tak pětina dávky co davas žádné pH se neprojeví tak rychle já si myslim že už jsou na vyhození spáleny radši si kup pro začátek 4 řízky a mas po starostech jinak canna coci dobrá volba nejlepší hnojiva na kokos


Děkuju za info

Old Post 16-02-2016 v 17:33 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Salatos
Ty kytky musiš prolejt čistou vodou s upraveným ph na 6 klidně mín a prolej to takovim množstvím vody dokud ti nepoteče ze spodu voda se stejným ph pak je nech den dva bez hnojek apak jim dej polovicni koncentraci hnojek a nech je pořádně proschnout poznáš to nejlíp tak že zvedneš květňíky opravdu ted hodně hnojiš jinak fair seeds jsou týpci ve španělsku kteří koupí značkoví kvalitní semena a z toho udělaj hromadu semen a prodávaj to různým grow shopům po velkých balení a ty si to dávaj do svejch obalů grow shop seeds fair seeds to samí. Já jsem od nich zkoušel white widov bubble gum orange bud diesel kličivost 15 z 15 kytky nádherný žádnej hermáč vínos taky super a zmaštuje to taky skvěle ,ale ta chut a vůně no není to vono je to jen takovej náznak a s originálem se to srovnat nedá.


Ahoj, proved jsem to hned po tom co mi napsal, že je to přehnojený.

Moc ti děkuju za radu Udělal jsem co se dalo, a uvidíme, jestli se nechytnou tak vemu tedy nějakou jinou značku když vím jk to je (ovšem outdoor pojedu stejně fair seeds, mám vyzkoušeno od nich White Russian) a dám si víc záležet, ale i tak doufám, že to kytky rozdýchaj

Old Post 16-02-2016 v 17:36 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2349850 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív