Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První zkušenost - 5x Auto Blueberry
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Hydroponie První zkušenost - 5x Auto Blueberry Příspěvek č. 1


Zdravím

Tak abych se představil. Už asi 5-6 let jedu Out, nějaký náznaky o indooru taky byly ale všechno jen taková komedia a chvilkový zápal. Vždycky jsem to dělal jen proto, že se mi zkrátka tyhle kytky líbí.

Tak teď zkouším indoor.

Výbava :
Box: Dark Street 90*90*170
Světlo : 250W Sodík GIB (Zvlášť květ/růst)
Odtak: VKO 125
Filtr : Home Edition 380m3/h
Ofuk : Huriccane
Květníky: 11L
Medium: Kokos (CoCo Star, cihla 70L)
Hnojiva : Canna Coco A+B

Sadba: 5x Auto Blueberry Fair Seeds (315Kč stojí 5 semínek)

A hned jsem dokázal nasekat řadu chyb, na které bych chtěl ostatní upozornit...
Když budete kupovat kokos v cihlách, určitě si přečtěte FAQ jak stím vůbec zacházet ... Hlavně bacha na PH (Kokos má neutral 7) takže puffrovat ! (To byla moje první chyba)

Druhá věc, když jedete automaty (ty už jedu asi po 3x) tak se nebojte růstu, že máte 14 den v růstu kytky o velikosti 12 cm, je normální. Takhle ty automaty prostě jedou, takže nestresovat.

A hlavně, kokos hnojit hned od začátku podle tabulek, nemá žádné živiny (čistý kokos)

Tady přikládám foto a budu rád i za rady, trochu mi kyti žloutnou od okrajů a dělají se na nich flíčky.

Fotka je z 6 dne růstu.

10. den růstu (Canna Coco A+B, při každé zálivce (40ml A a 40ml B na 10 litrů), zalévám každý den aby proteklo 20%, které vyliju)

Zítra je čeká průplach vodou s PH - (používám kyselinu dusičnou)
PH půdy by mělo být 5.6, PH na výtoku asi 7, nevím proč.

Old Post 16-02-2016 v 08:40 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 2


Foto

Teplota: Den 26-28
Noc 20-22
Vlhkost: Den 50-60%
Noc 70-80% (Při zapnutí odtahu asi 30-40% (takže na květ bude super )) )

Old Post 16-02-2016 v 08:43 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 3


10. den

Old Post 16-02-2016 v 08:45 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 4

I kokos je třeba nechat trochu proschnout, takhle jim za chvílku uhnijou kořeny.

Old Post 16-02-2016 v 08:46 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 5

Vždycky když zalévám tak je jen zlehka vlhký, neměl by se nechávat uplně vysušovat.

Old Post 16-02-2016 v 08:50 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 6

Jej, koukám, že jsem přestřelil téma, mohl by mi to admin hodit prosím do galerie ? Děkuju

Old Post 16-02-2016 v 08:53 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martinez
Stálý Člen

Karma uživatele martinez - 84% PěstitelskáKarma uživatele martinez - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7

Čus. Fair seeds no shit shit a zase shit...kokos jsem nikdy nepufroval a vždy vše ok, lil jsem na něj vodu hned z kohoutu stylem MÁM V PIČI(neni problem doložit fotkama)..máš to přehnojený jak piča, na tyhle malý chcípáky dáváš 4ml na litr? to seš teda zabiják prolejváš to jak alkoholikovo játra....ph drž kolem 6....automaty pod lampu?ne, ne a zase neeee kor od fair seeds, to si hod na zahradu na jaře...ale ať si každej dělá co chce....neber to jako útok nebo rejpání, jen můj osobní poznatek kolem této věci. Měj se a ať SUPER modely od fair seeds rostou

Old Post 16-02-2016 v 08:54 AM
martinez je offline   Profil uživatele martinez   Find more posts by martinez   Foto galerie člena martinez   Click here to Send martinez a Private Message   Add martinez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Re: První zkušenost - 5x Auto Blueberry Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od BRooT

10. den růstu (Canna Coco A+B, při každé zálivce (40ml A a 40ml B na 10 litrů), zalévám každý den aby proteklo 20%, které vyliju)

Zítra je čeká průplach vodou s PH - (používám kyselinu dusičnou)
PH půdy by mělo být 5.6, PH na výtoku asi 7, nevím proč.

Asi jsem to špatně pochopil.

Old Post 16-02-2016 v 08:55 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od martinez
Čus. Fair seeds no shit shit a zase shit...kokos jsem nikdy nepufroval a vždy vše ok, lil jsem na něj vodu hned z kohoutu stylem MÁM V PIČI(neni problem doložit fotkama)..máš to přehnojený jak piča, na tyhle malý chcípáky dáváš 4ml na litr? to seš teda zabiják prolejváš to jak alkoholikovo játra....ph drž kolem 6....automaty pod lampu?ne, ne a zase neeee kor od fair seeds, to si hod na zahradu na jaře...ale ať si každej dělá co chce....neber to jako útok nebo rejpání, jen můj osobní poznatek kolem této věci. Měj se a ať SUPER modely od fair seeds rostou


V pohodě, jsem rád za každou radu/názor. Já mám naopak z Fair Seeds dobré zkušenosti, vždy jsem bral od nich, klíčivost 100% a výnos super. Pak doložím nějaké fotky z out.

Old Post 16-02-2016 v 08:57 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Re: Re: První zkušenost - 5x Auto Blueberry Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od murmur

Asi jsem to špatně pochopil.


Každý den zalévám, vychází to tak, že zkrátka na začátku periody, jsou květináče lehce vlhké. A jednou týdně je hodlám prolít jen vodou s upraveným PH

Old Post 16-02-2016 v 08:58 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 11

murmur: tohle nebude přelitim... podle mě špatně napufrovanej kokos (vysoký ph na výtoku, většinou totiž na výtoku bejvá naopak nižší než ph zálivky).

Takže bych radil dál zalejvat zálivkou s upravenym ph (na správný hodntoy, ne nižší) a živinama... a sledovat zda se to na výtoku zlepšuje. Napufruješ si to takhle za běhu... neni to ideální, ale nic lepšího asi nevymyslíš.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-02-2016 v 08:59 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od crazyben
murmur: tohle nebude přelitim... podle mě špatně napufrovanej kokos (vysoký ph na výtoku, většinou totiž na výtoku bejvá naopak nižší než ph zálivky)


Kokos jsem prolíval X litrama vody s upraveným PH, když dám papírek do hlíny, tak mi to ukáže ph 5.6-5.8 . Ale výtok mi ukazuje furt kolem 7

Old Post 16-02-2016 v 09:00 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 13

Kolikrát si to opakoval? Jednou nestačí. Jinak příště i s trochou živin... A pamatuj že to příště prolejvej dokud ti spodem nepoteče to co chceš.

Papírek do hlíny ti nezaručuje že sis změřil ph toho kokosu... je to hrozně zkreslený právě tim čim si to zalil. Myslim že se prodávaj speciálně půdní ph testy, tak zkus to.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-02-2016 v 09:06 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 14

Ok díky moc. Na 3x jsem vždy do 11l květináče nalil 10L vody , takže 30L na květník

Old Post 16-02-2016 v 09:11 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 15


martinez:
píšeš sračky. Absolutně souhlasím že automaty ne ale co máš proti fair seeds nechápu. Jel sem od nich bublegum a 40g na kytku je super. A ty palice?(viz foto ve srovnání s krabičkou od cigaret 27ks) Mohly by jim závidět kde jaké banky... vše je o pěstitely.... tak nechápu co pro ti nim máš. Nelíbí se ti malá cena,ale i za tu můžeš dostat kvalitu(ne vždy drahé je nejlepší léty ověřená věc žejo). Takže tak k tvému vyjádření voé

Broot: fair seed no problem dobrá zkušenost klíčovost 5/5 květ 56-60 dnů (můj model od fair bublegum viz foto). Takže neboj se toho ale problém je u automatu. Výnos malej počítej 15 g na kytku... jinak já mám box 60x60x140 a 9x 5,7l květníků. Využívejme celý prostor

My firts grow od fair seeds bublegum pro představu o čem mluvím
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=4

Ať to roste! Peace

Old Post 16-02-2016 v 12:23 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od zhulbong
martinez:
píšeš sračky. Absolutně souhlasím že automaty ne ale co máš proti fair seeds nechápu. Jel sem od nich bublegum a 40g na kytku je super. A ty palice?(viz foto ve srovnání s krabičkou od cigaret 27ks) Mohly by jim závidět kde jaké banky... vše je o pěstitely.... tak nechápu co pro ti nim máš. Nelíbí se ti malá cena,ale i za tu můžeš dostat kvalitu(ne vždy drahé je nejlepší léty ověřená věc žejo). Takže tak k tvému vyjádření voé

Broot: fair seed no problem dobrá zkušenost klíčovost 5/5 květ 56-60 dnů (můj model od fair bublegum viz foto). Takže neboj se toho ale problém je u automatu. Výnos malej počítej 15 g na kytku... jinak já mám box 60x60x140 a 9x 5,7l květníků. Využívejme celý prostor

My firts grow od fair seeds bublegum pro představu o čem mluvím
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=4

Ať to roste! Peace


Čau, díky moc ! Počítám s menším výnosem, automaty jsem jel už dýl venku, tak jsem chtěl zkusit indoor , trochu výzva ... Jinak už mám roztok na půdu, a ukazuje mi to ph 5,2 , zkusím to postupně hodit na 5,6-5,8. Možná nedokážou vstřebat dusík

Old Post 16-02-2016 v 12:59 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7900050 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív