Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aladinův Mazar pod čtyrkulí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 65





Tak... a jde se přepínat :-) ...konečně!

Old Post 06-04-2016 v 11:23 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 66

Trochu delší růst=Pořádný hovada. Zase tam budu mít pořádný roští,zase budu mít co dělat ...ale těch šišek muhaha. :-D

Old Post 06-04-2016 v 11:27 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 67

No pěkný keříky... to pak bude škubání, taky sem se tohle kolo natrhal, ale to mam jedenáct kusů a ne čtyři

sleduju dál

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-04-2016 v 11:52 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 68




Zdravíčko.
Mám tu pro vás pár fotek z přepínání.Aktuálně to má téměř 35cm.Využívám z důvodu nedostatku financí stále philipsku s vyšším podílem červeného spektra.Pokusím se jí co nejdříve nahradit aby se mi to nevymstilo.Hnojení probíhá stále 1-2ml/l Bloom+Top Max+Heaven+AlgaMic+ActiVera-Obden cca 1-1,5l /11l

Old Post 09-04-2016 v 07:21 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
senssistar
Stálý Člen

Karma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% PěstitelskáKarma uživatele senssistar - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 69

Cau mas to pekny Jestli dobre chapu chces vybojku vymenit jeste za rustovku??? Ja bych neresil a setril penize Ja pokazde svitim od zacatku kvetovkama a zadnej problem nikdy nebyl A stejne budes za par dni prepinat ne?

Old Post 09-04-2016 v 08:08 AM
senssistar je offline   Profil uživatele senssistar   Find more posts by senssistar   Foto galerie člena senssistar   Click here to Send senssistar a Private Message   Add senssistar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od senssistar
Cau mas to pekny Jestli dobre chapu chces vybojku vymenit jeste za rustovku??? Ja bych neresil a setril penize Ja pokazde svitim od zacatku kvetovkama a zadnej problem nikdy nebyl A stejne budes za par dni prepinat ne?


Čau.
Díky.Ne,přepnuto už mám.Chci vyměnit tu květovku co mám za jinou s menším podílem červenýho spektra.Podle nového zjištění výbojky jako je Son T-PIA Plus prý zvyšují šanci na zhermatění.Nechci to pokoušet a už jsem dříve psal že ji vyměním za jinou.Zatím ale pojedu s ní,než budou nějaké prachy na víc.

Old Post 09-04-2016 v 13:44 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 71

Kde jsi na to zjištění narazil?

Old Post 09-04-2016 v 13:50 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od Efendy
Kde jsi na to zjištění narazil?


Píše se o něm obecně,u feminizovaných semen zejména,například tady:http://www.royalqueenseeds.cz/conte...frodit-rostliny

Tady je něco podobného:https://www.dinafem.org/cs/blog/7-z...zovanych-semen/

Naposledy upravil AladinWarrior 09-04-2016 v 15:58 PM

Old Post 09-04-2016 v 15:38 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 73

I když sem to nečetl tak mi to příde jako minimální věc která by to zhermatění způsobila.

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 09-04-2016 v 16:21 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od Kreator1993
I když sem to nečetl tak mi to příde jako minimální věc která by to zhermatění způsobila.


Tak určitě to není nic drastickýho.Vypadá to ale že tomu přispívá,raději ji nahradím vhodnější až to půjde.

Old Post 09-04-2016 v 17:33 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 75




Zdravíčko Groweři!
Mám tu zase pár fotek k prozkoumání. Trochu nám načervenali stonky ale pár mililitrů hnojiva navíc to spraví,holt pěkně papkaj.
Malinko to zpomalilo růst ale stejně po přepnutí pořádně vyplňují box.Teplota 27°C,vlhkost 55-60%.Vůně je taky vskutku pikantní a výrazná.To bude palivo!

Old Post 13-04-2016 v 10:59 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 76

vysoký podíl červeného na růstu jestli sem to z toho pochopil správně (taky už sem se Tě na to ptal jestli pamatuješ) na květu už to myslim řešit nemusíš tam je ta červená spíš vítaná... osobně si myslim že k hermatění můžou přispět všelijaký stresy a pokud to nevyvolaj takový zásahy jako záštip, ohejbání nebo jakýkoliv trénování, tak trochu červený navíc by mělo bejt v cajku. Často je tim impulsem k hermatění už jen to samotný přepnutí... pak si ale myslim že by nepomohlo ani MHčko (prostě má sklony, ten článek mi přijde takovej trochu výmluvnej, zvlášť přímo od seedbanky - to ne naše genetika, to ty si měl špatný podmínky, něco na tom bude o tom žádná, ale z praxe to zadna katastrofa neni spousta lidi roste i kvete pod cervenym vklidu). Nevim no asi by to bylo na delší debatu...

Zpomalili? Mě po přepnutí začli frčet jak pomatený, každej den byl znát už jen od oka.

Jinak co teploty jak je lepší počasí... pořád v cajku nebo se zvedaj? A foukáš rovnou ven, nebo to točíš v pokoji kde větráš? Chci taky zkusit cooltubu jestli bych to v létě uchladil, ale nevim nevim...

Sleduju dál, teď to teprv bude zajímavý

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 13-04-2016 v 14:32 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 77

Máš pravdu že by to bylo na delší debatu.Ano pamatuju ,pochopil jsi to správně.Hledal jsem dál a od Dinafemu jsem našel konkrétnější článek tak jsem ho sem šoupl.Na OverGrowu o tom byli neurčité informace.Z některých článků by člověk mohl vyvodit příliš červeného v květu,proto mě to také zmátlo.Osobně jsem chtěl využít květovku případně i v růstu,kdybych jel na více kytek jako ostatní.
Těsně před přepnutím jako by růst stagnoval,po něm zčervenali stonky ale po pořádném nakrmení se zase rozjížděj.
Teploty jsou lepší-do 27 max.Foukám normálně do pokoje a pohoda.Jako malé plus že si v zimě krapet přitopíš.

Jó pravda,teď už bude pomalu na co koukat

Naposledy upravil AladinWarrior 13-04-2016 v 21:14 PM

Old Post 13-04-2016 v 20:14 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 78






Zdar!
Bylo trochu času tak jsem při dnešní zálivce nafotil pár detailů.Musel jsem je zase trochu přikrmit,žerou fakt nehorázně a rostou doslova před očima.Zalévám teď denně jedním litrem bez průtoku.Dnes jsem po týdnu zalil větším množstvím s průtokem kolem půllitru.

Old Post 14-04-2016 v 12:25 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 79





... a ještě pár detailů

Old Post 14-04-2016 v 12:28 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 80


Zatím nikde ani chlup.
Trochu jsem povolil ňáký větve tak je ta vejška v rozmezí 39-42 cm cca.
Teplota je od spoda 20-27°C těsně pod lampou,vlhkost krásných 50%.Myslím že mají suproázní podmínky takže jestli tam bude zase nějakej posranej transexuál může za to Dutch Passion!

Old Post 15-04-2016 v 12:33 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-12-2016 - Aladinův Power Plant s OG Kushem pod čtyřkulí. - 523 odpovědí
20-03-2016 - Aladinova Blueberry pod čtyrkulí - 292 odpovědí
13-12-2015 - Aladinova Blueberry pod čtyrkulí - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9710660 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív