Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aladinův Mazar pod čtyrkulí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 17

aj... to je nemilé. Vlastně teď řešim podobnej problém... ofuky začínaj dost hučet a protože z toho mam jungli jak blázen tak je ani na noc nevypínám, takže mě by sono asi moc nepomohlo.

Čekám kdy zazvoní sousedi, v noci to slyšim do druhýho pokoje kde spíme :/ Hele prosimtě... je to slyšet do bytu vedle, nebo pod, nad?? To by mě zajímalo...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-02-2016 v 06:01 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 18

Zdravim vas.Sono flex pomuze minimalne Chce to vetrak zaboxovat.A mit potrubi co nejrovnejsi.Mit min. zatacek.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 22-02-2016 v 06:05 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 19

No paradoxně přišla až teď,když jsem po blueberry odpojil druhhej ventilátor a vypnul oba ofuky.Běží mě opravdu jen jeden a ještě jsem na něm snížil otáčky.Ten pomocnej slyšet není.Dokud to jelo na plno nic neslyšela.Asi ta hluboká frekvence se snáz přenáší podlahou.Bydlí přímo pode mnou.Dal jsem to na plno aby to nehučelo a ve středu si s tím pohraju až to příjde.
Když pomůže jen trochu,budu taky rád.Potom ventilátory i zaboxuju.

Old Post 22-02-2016 v 06:30 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 20

nejrovnejsi? No me pride ze spravne naohejbany to je jeste lepsi... jinak souhlas, moc velkej rozdil to sono neni. jinak na ty my ofuky to je jedno. Odtah ani boxovat nemusim, oproti tem ofukum je tichouckej.

Hele a nehlo se s něčim, že to třeba neni hlukem větráků jako takovejch, ale nějakýma vibracema z nich, z uchycení?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-02-2016 v 06:43 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 21

Já se divil...právě to mám tichoučký.Nechápu co tam slyší,já jsem u toho a žádný hučení neslyším.Proto dám to sono i přes minimální rozdíl.Uchycení jsem kontroloval jako první.Mám to zavěšený a ve spoji mám antivibračí pěnu.Ventilátor se nikde nedotýká a je rovně.Napojil jsem zpět zbytek potrubí ale druhej ventilátor nechal stále vypnutý.Je to o hodně lepší.Myslím,že když bude potrubí obalený tak to trochu pomůže a přidám delší sono na konec jako tlumič.Ve středu/čtvrtek budu informovat.

Old Post 22-02-2016 v 07:44 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 22




Názorně jak jsem to řešil... Nahoře jsem povytáhl i komínek,místo kterého dám jako koncovku o hodně delší sono-něco jako tlumič.Minimálně,ale pomohlo to.

Old Post 22-02-2016 v 07:52 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 23

Ešte skontroluj predradník, tiež dokáže pekne bzučať, a prenášať vybracie do baraku.
Aha už to vidím , no Ježis s tebou


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 22-02-2016 v 07:56 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Samulele
Ešte skontroluj predradník, tiež dokáže pekne bzučať, a prenášať vybracie do baraku.
Aha už to vidím , no Ježis s tebou


Dohlíží mi na zahrádku.

Old Post 22-02-2016 v 08:04 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 25

Real Holy shit Ten predradník by ale mohol cez tú dosku trošku vibrovať, prdni pod nu kúsok molitanu.


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 22-02-2016 v 08:43 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Samulele
Real Holy shit Ten predradník by ale mohol cez tú dosku trošku vibrovať, prdni pod nu kúsok molitanu.


Předřadník má už své gumové nožičky.Mohl bych vyzkoušet mezi desku a samotnou konstrukci stanu dát ještě pěnovou antivibrační hmotu co mi tu zbyla.Jakékoli vybrace z něj však nevnímám...

Naposledy upravil AladinWarrior 22-02-2016 v 22:24 PM

Old Post 22-02-2016 v 09:35 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 27




Zdravíčko.Teplota,vlhkost i zálivka je zatím beze změny.Jednička i dvojka mi dělají radost.Trojka a hlavně čtyřka jsou trochu pomalejší.Čtyřka je celkově zajímavá,viz. foto.

Old Post 23-02-2016 v 09:44 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 28





Čau,ahoj. Mám tu pro vás další aktualizaci.Přemístil jsem zvlhčovačku kvůli lepšímu rozptylu vlhkosti a je to paráda.Vlhkost je po celé ploše celkem rovnoměrná.Vše je zatím OK až na čtvrtou holku,která se tváří tak nějak všelijak. Oproti tomu trojka se stabilizovala a pěkně se rozjíždí.Teplota průměrnejch 26°C a vlhkost 55%.Zálivka:Grow+Heaven 1×za cca. 36 hod.-asi 0,5l na květináč.Zítra/pozítří zase upravím zálivku.O vejkendu také dosypu kokos a trochu poupravím tu ventilaci podle plánu.

Old Post 25-02-2016 v 10:32 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 29




Zdravíčko.
Holky nám jedou parádně,už jsou i cítit takovou tou mladou zelení.Sonoflex bohužel stále nikde.Z PPL-ka mi ve středu zkoušeli volat,poslali zprávu ale já byl v práci a telefon tam mít bohužel nemůžu,(max. přísné hygienické podmínky).Čekal jsem že mi to tedy ve Čtvrtek nebo Pátek doručí znovu,ale nic. Seru na ně,objednám když tak znovu přes poštu.
Nechal jsem si vyrobit box na ventilátor,viz. obr..Když bude cajk a potřeba,nechám udělat ještě druhý. Snad se osvědčí,vyjde mě asi na pěti kilo bez výplně.

Old Post 27-02-2016 v 08:42 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 30

To zaboxovani pomuze hodne.Ja mel vk 150 a ten hucel jako blazen.Kdyz sem zo zaboxoval,tak nejvic hluku delal vzduch co narazel na steny sonoflexu.Na zaboxovani sem pouzil obyc sadros a skelnou vatu.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 27-02-2016 v 10:05 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 31

Pěkný teď už pofrčí... ale ten čtvrtej kus nic moc. Já sem boxoval odtah tak že sem jednoduše krabici od toho ventilátoru vycpal rockwoolem (staci jakakoliv izolacni vata). Nechtelo se mi srat se boxem zvlast

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-02-2016 v 11:36 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 32

Dobrý, že máš PK filtr...na PK ventilátory jsou asi jen PK filtry, protože mi to nesedělo...chce to redukci, oboje mají stejný průměr
Ale hlavně je krátkej, já bych box na ventilátor taky potřeboval, ale už by se mi tam nevešel filtr.
Po kolika kolech už uhlí dosluhuje?

Old Post 27-02-2016 v 12:33 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-12-2016 - Aladinův Power Plant s OG Kushem pod čtyřkulí. - 523 odpovědí
20-03-2016 - Aladinova Blueberry pod čtyrkulí - 292 odpovědí
13-12-2015 - Aladinova Blueberry pod čtyrkulí - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7451900 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív