Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vlhkost vytáhne ventilátor z boxu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 17

no někde sem kdysi četl srovnáná různejch výbojek měřený luxmetrem a wattmetrem. Asi tě nepotěšim ale 250 byly nejhorší co se týče spotřeby a světla co vydávali... tzn. maj největší tepelné ztráty. Ale je možný že záleží i na typu použitýho předřadníku i samotný výbojky.

Ale 40cm a 33 stupňů je fakt moc na 250w.

Můžeš vyřešit aby to foukalo ven a neakumulovalo teplo i v pokoji, nebo aspoň nechávat otevřený okno? Pak bys mohl i tu zvlhčovačku dát naplno, ta by pak taky nějakej stupeň ubrala.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-02-2016 v 18:22 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 18

Bydlím v paneláku, pokud budu mít otevřenou ventilačku, tak v té místnosti zmrznu ... v místnosti jsem deně cca 8h takže asi tak. Nejvíc mě štve že jsem koupil tu 250w a nakonec jí nevyužiju. a teploty jsou úplně stejné jak 400w, v místnosti je max 19stupnu ...

Old Post 19-02-2016 v 18:27 PM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 19

jo tak to je tezky... tahat vzduch zvenku? Taky nevim nevim v panelaku.

jinak si skus pohrat s nastavenim klipsnaku, umisteni odtahu a pritahu... to ma taky strasne velkej vliv. Zkus treba dat aby... u pritahu byl klipsnak, ktery by to zaroven foukal nahoru na vybojku... a naproti z druhy strany stinitka ten odtah.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-02-2016 v 18:52 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 20

a ten odtah bych taky vyresil uz jenom kvuli vlhkosti... treba stoupacky, vis jak odtahuje digestor... ale pak mysli na poradnej pachac.

Teda jestli sousedi cejti ze delas rizky kdyz ji pustis, tak na neco podobnyho radsi nemysli... ale v hornich patrech to bejva vklidu. Nebo zjisti zda je nahore na tu stoupacku taky odtah, ze kdyz pustis digestor dole tak odtahuje i ten vrchni na stoupacce aby se to nahoru netlacilo a nesirilo do baraku, ale jakoby si to odzhora nasalo... to pak de rovnou pryc., stacilo by spojit spravnej kontakt.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-02-2016 v 18:57 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 21

Do stupaček nepřipadá v úvahu, jelikož box je od stupaček cca 10m a jinde není místo kam bych ho poblíž stupaček dal ( sice by to bylo nejideálnější, protože bydlíme v poslednim patře ) a nemohu táhnout trubku 150mm po bytě to by mě asi přítelkyně hnala a co by na to řekla návštěva. Navíc až to bude v květu tak nemohu spoléhat na chlazení zvlhčovačkou, když vlhkost bude muset být nejnižší.

Někde jsem četl že lidi dávají sklo do boxu, aby teplo nešlo na kytky, bohužel jsem nikde nic nenašel jak to lidi řeší.

Pak jsem přemýšlel do stínidla z vrchu vyvrtat díru cca 70mm na to větrák z PC aby táhl teplej vzduch k odtahu.

A to jsem zvědav ještě až tam nasadim pacháč, tak ta teplota bude ještě asi někde jinde a budu muset koupit nějaké ufo .. už to vidím

Old Post 19-02-2016 v 19:13 PM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 22

jo, normálně zavěsit pod stínítko ale pokud to nebude uzavřený tak to nebude mít moc efekt, sám sem zkoušel. Uzavřený to zas budeš muset chladit, takže odtah přes stínítko (stínítko SPUDNIK je už se sklem, něco jako cooltuba) a nebo rovnou tu cooltubu.

Ten pc větrák moc nepomůže... měl sem stínítko powerlux s odtahem a taky nic moc (skoušel sem pc větrák jak si zamejšlel ty i odtah přímo přes to). Jo s pacháčem to pude ještě nahoru.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-02-2016 v 22:16 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 23

už sem myslel že to nenajdu...

Takhle sem to řešil já s tim sklem minulý kolo... ale bez toho větráku tam moc smysl nemělo. Je tam vidět i ten pc větráček na stínítku... zkoušel sem na to dát přímo i odtah, ale moc velkej rozdíl to nebyl.

http://grower.cz/home/potw.php?acti...&photoid=563621

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-02-2016 v 22:25 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 24

No dnes jsem dal klipsňák na stínítko a pořídil jeden stoják, ten dal do boxu k přítaku a stále teplota kolem 30. Skusím ještě natáhnout trochu dolu odtah, a pokud ani to, tak si budu myslet že můj homebox je začarovanej

Old Post 22-02-2016 v 18:28 PM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 25

Jeden klipsnový jsem dal na stínítko, ale teplota šla pomaleji nahoru, přidal jsem i jeden ventilátor dolu všechny puštěné na max. A teplota stejně po 2h byla 32 stupňů a v místnosti se oteplilo o 1stupěň z 18 na 19. Vůbec nevím co a jak, zkoušel jsem přesouvat klipsnovej i stojící, ale teplota se jen tak rychle nezvedá, ale po delší době stejně vyleze na těch 30

Old Post 22-02-2016 v 21:54 PM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 26


Paskalm,hoď tam LED a máš klid. LED jedině Cree CXB3590 nebo Vero 29. Jiné nemá smysl. Pro tvůj prostor by ti stačilo toto: viz.foto.

Naposledy upravil fikus37 23-02-2016 v 18:26 PM

Old Post 23-02-2016 v 11:59 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 27

Koukal jsem na netu, na google jsem nenašel ani jeden tento model, koukal jsem na ebay, i na aliexpress. Vůbec už nevím ... čekal jsem že to bude jednodužší, ale asi ne. možná zkusím zkrátit stínítko, aby byl větší prostor pro teplej vzduch nahoru. Stínítko má po stranách tak 7cm ..

Old Post 23-02-2016 v 17:55 PM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 28

LED určitě jo, ale nemusí to být to co psal fikus (může) Bud HANS panels (NL), nebo cree už má i vyšší verzi jako 3070 a to 3590...

Old Post 23-02-2016 v 18:13 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 29

Cree 3590 je nejlepší, ale jen o malo jako Vero29 a při určité barevné teplotě je stejné. Na výsledku to, ale nejde poznat.. To je, ale na jiné téma. Paskalm, počkej až bude léto. To bude teprve masakr to odvětrát.

Old Post 23-02-2016 v 18:35 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 30

Nevím no co s tím teda. Kytky rostou u okna, protože v boxu by se spálily, začali se nějak divně kroutit a žloutnout listy, podle mě přelité, tak jsem je dneska radši přesadil do growmixu už to byla potřeba.

Nevím jestli nekoupit ten cooltube + nějaké ufo s regulací cca 500m3 nebo nějaký ventilátor na odtah, aby to vzalo cooltube s pacháčem.

Nemáte někdo nějakej tip, nebo něco co je dobrého za rozumnou cenu / výkon taky počítat s tím že box by se zvětšoval na 120x100x170 takže dostatečný výkon.

V létě to bude podle mě stejné jako teď teplota v místnosti bývá max 21stupňů. Ale kdo ví jak to bude no

S tím led panelem, nevím jak se pohybuje cena, protože jsem ho nikde nenašel co tu doporučujete.

Old Post 23-02-2016 v 19:36 PM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 31

v létě se z toho posereš. jestli to nemáš někde ve sklepě tak seš bez šance.

Old Post 23-02-2016 v 19:50 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paskalm
Stálý Člen

Karma uživatele Paskalm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 32

V létě snad pojedu outdoor možná i indoor to se ještě uvidí podle toho jaké teploty budou v boxu. V místnosti mám otevřenou ventylačku vždy když je zapnuté světlo a na noc kytkám zavírám, aby nebyla moc velká zima. A teplota je pokud jede zvlhčovačka na max, a nedojde voda tak 25stupnu

Old Post 12-03-2016 v 23:18 PM
Paskalm je offline   Profil uživatele Paskalm   Find more posts by Paskalm   Foto galerie člena Paskalm   Click here to Send Paskalm a Private Message   Add Paskalm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8243120 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív