Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Nápady a otázky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Zelená Revoluce
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená Revoluce - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Obecné Nápady a otázky Příspěvek č. 1

Pěst práci přátelé přírody.
1.) Je úplná hovadina v květové fázi, sem tam kápnout do hlíny šťávu z dužiny z ovoce? Třeba z pomeranče, ananasu, meruňky atd., pro zlepšení chuti a vůně u modelů zemitějších, nebo naopak k modelům už takto ovocně vyšlechtěných? (jen jestli tyto 100% organic naturál šťávy nebudou právě podporovat nějaké problémy, plíseň, larvy, spálení kořenů a nevím)

2.) Pro barákový pěst: Pro toho koho sere v květu zápach (vůňě) a nestíhá filtr, mě napadlo na konec odtahové trubky dát mřížku s jehličím. Vím že se to přidává do solárních septiků k eliminaci smradu rozkladu našich hoven, vršky větví borovice (jehličnanů). Osobně jsem si 2x silně natáhl k odvětrávací trubce a nic, jen lehký závan lesa, tak nevím, jsem pár dní před experimentem.

3.) Zrcadla: Jedu scrog a vrtá mi hlavou jestli už někdo vyzkoušel, dát do boxu, k zemi do kouta zrcadla natočené na spodky a vůbec do boxu zrcadla. Napadá mě, že moc světla by vedlo ke spálení a světelným šokům.

4.) Zajímalo by mě, kolik se dá v 1x1x2 udělat maximum Gé? Vím záleží na technice a plno dalších aspektů, ale přeci, třeba orientačně.

Díky za reakce a třeba na něco přijdem. Těším se ZR

Strach z policie, je strach z lidí a strach (policie) je jen iluze! Společně za zelenější a barevnější Svět v uvědomělé společnosti.
Činy v přítomnosti, ovlivňujeme (nejen) svou budoucnost.
Kdo o přírodě pochybuje, sám sebe odsuzuje.

Cca 87% "lidí" formuluje svoje myšlení na základě myšlení jiných a pouze 13% lidí se opírá o logiku a ověřování. Tak kam patříš?

Old Post 11-02-2016 v 23:10 PM
Zelená Revoluce je offline   Profil uživatele Zelená Revoluce   Find more posts by Zelená Revoluce   Foto galerie člena Zelená Revoluce   Click here to Send Zelená Revoluce a Private Message   Add Zelená Revoluce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 2

1. spíš bych u takový šťávy hlídal ph zálivky (takovej pomeranč je dost kyselej), jinak klidně experimentuj.

2. na to nemam koule, sem trochu paranoidní z požáru nebo jinýho neštěstí, takže cokoliv by tomu pomohlo nemá šanci.

3. pořádná fólie světlo odráží lépe než zrcadlo, navíc přsně zrcadla hází prasátka a maj tendence při různejch úhlech směrovat paprsky k jednomu místu, což je nežádoucí.

4. na to se nedá odpovědět tak snadno... technika, celkový podmínky jaký jim uděláš, genetika... když bude vše top a dáš jim ideální podmínky po celou dobu, dáse možná půl kila s tim ale nepočítej

Ten podpis je naka recese? "Společně za lepší zítřky v uvědomělé společnosti." .. fuj uz sem to driv slysel (ikdyz zas tak starej taky nejsem) a jeste porad mi je na bliti kdyz slysim neco podobnyho.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 11-02-2016 v 23:59 PM

Old Post 11-02-2016 v 23:39 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená Revoluce
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená Revoluce - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 3

Nevím jak u in, ale u out jsem takto organicky, až na prasáka "hnojil" neznámý model plody švestky a dost se to odrazilo na zbarvení a chuti, ale trhač plic.

Jen "živé" vršky větví ne suché, to by nemělo chytnout.

U zrcadel dík za potvrzení.

Půl kila? Výzva ;-)

Podpis jsem já a lidé kolem mě, jedeme progres. Věříme, víme všichi, že zelení lidé jsou na lepších vibracích a jsou kreativní, jen kreativitou a aktivní tvorbou se dají měnit věci, zhmotňování myšlenek je reálné, jsme toho důkazem, ale televize, rádia, tisk, re klamy, války, náboženství, násilí, strach, chemie a konzum, udělalo z 90% společnosti zombie ovce, bioroboty, škola, práce, peníze, půjčka, smrt.
Žádný takto založený, nebo podobný systém nebude fungovat tak, jako Příroda. Jsme možná poslední generace naturálů. Nebudeme a nechceme jen čekat, jsme stále v pohybu. No ne? ;-) ZR

Strach z policie, je strach z lidí a strach (policie) je jen iluze! Společně za zelenější a barevnější Svět v uvědomělé společnosti.
Činy v přítomnosti, ovlivňujeme (nejen) svou budoucnost.
Kdo o přírodě pochybuje, sám sebe odsuzuje.

Cca 87% "lidí" formuluje svoje myšlení na základě myšlení jiných a pouze 13% lidí se opírá o logiku a ověřování. Tak kam patříš?

Old Post 12-02-2016 v 00:35 AM
Zelená Revoluce je offline   Profil uživatele Zelená Revoluce   Find more posts by Zelená Revoluce   Foto galerie člena Zelená Revoluce   Click here to Send Zelená Revoluce a Private Message   Add Zelená Revoluce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 4

no on to ten odtah usuší za chvilku... ne vážně, jestli nepomůže filtr tak nějaká větvička už vůbec.

Na to půlkilo na tomhle prostoru si připrav aspoň 600w s pořádnou výbavou a k těm kytkám se dvakrát denně modli

Jo asi sem to nepobral... už mam dneska něco v krvi (zejtra totiž nemakám héhé ) já mam jen alergii už na ty dvě slova "světlejší/lepší zítřky" z dob nedavno minulých (a to si ani moc nepamatuju, sem byl ještě špunt). sorry

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 12-02-2016 v 01:04 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xdoom
Nový Člen

Karma uživatele xdoom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 5

Asi máš špatný filtr, je blbost aby nefungoval, pokud už není po funkční době, nebo máš filtr moc malý oproti odtahu

Old Post 12-02-2016 v 08:53 AM
xdoom je offline   Profil uživatele xdoom   Find more posts by xdoom   Foto galerie člena xdoom   Click here to Send xdoom a Private Message   Add xdoom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená Revoluce
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená Revoluce - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 6

No jsem zatím pár dní v květu, uvidím jestli bude potřeba experimentovat a co vonný stromečky? Ty jsou asi taky na chvilku že?

:-D 600w mám a opravdu klečím u nich 2x někdy 3x denně a povídám si s nimi :-D

Je pravda že mám menší filtr než kolegové, jak to začne vonět, půjde větší.

Díkys za reakce a rady.

Strach z policie, je strach z lidí a strach (policie) je jen iluze! Společně za zelenější a barevnější Svět v uvědomělé společnosti.
Činy v přítomnosti, ovlivňujeme (nejen) svou budoucnost.
Kdo o přírodě pochybuje, sám sebe odsuzuje.

Cca 87% "lidí" formuluje svoje myšlení na základě myšlení jiných a pouze 13% lidí se opírá o logiku a ověřování. Tak kam patříš?

Old Post 12-02-2016 v 13:54 PM
Zelená Revoluce je offline   Profil uživatele Zelená Revoluce   Find more posts by Zelená Revoluce   Foto galerie člena Zelená Revoluce   Click here to Send Zelená Revoluce a Private Message   Add Zelená Revoluce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená Revoluce
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená Revoluce - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 7

Další věc: Lampa vydává občas, nebo pořád jemné pískání. Slyšel jsem, že to mají rádi, pouštěním zvuků ve vysokých frekvencích je druh stimulu, odbourávání stresu a prý tak i komunikují, víte někdo něco víc?

A co si myslíte o pěstu pod Pyramidální konstrukcí?? Byl jsem v pyramidě a týpek ukázal na rostlinu, která v ČR roste 20cm za tři roky a jemu vyrostla za 2 roky o 1metr. Stálo by za zkoušku, aspoň v malém provedení.

Strach z policie, je strach z lidí a strach (policie) je jen iluze! Společně za zelenější a barevnější Svět v uvědomělé společnosti.
Činy v přítomnosti, ovlivňujeme (nejen) svou budoucnost.
Kdo o přírodě pochybuje, sám sebe odsuzuje.

Cca 87% "lidí" formuluje svoje myšlení na základě myšlení jiných a pouze 13% lidí se opírá o logiku a ověřování. Tak kam patříš?

Old Post 12-02-2016 v 14:26 PM
Zelená Revoluce je offline   Profil uživatele Zelená Revoluce   Find more posts by Zelená Revoluce   Foto galerie člena Zelená Revoluce   Click here to Send Zelená Revoluce a Private Message   Add Zelená Revoluce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 8

K čemukoliv co si nemůžu ošahat, změřit a ověřit se stavim skepticky, nadruhou stranu sem pro každej experiment... na spoustu velkejch oběvů se přišlo náhodou, nějakou chybou nebo i nečekaně při zkoumání zcela jinejch věcí a tvrdit že o těch rostlinách víme vše je strašně naivní. Takže jen houšť, ale abys třeba nebyl zklamanej... pořád to sou teorie typu jedna babka povídala.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 12-02-2016 v 14:36 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená Revoluce
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená Revoluce - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 9

No právě, ale píšu si do pětiletky na další pěstung. Chtělo by to mp3 a dělat časosběrné video a pozorovat pohyb a rychlost rostlin. Není moc času, ale třeba se k tomu někdo jiný dostane. ZR

Strach z policie, je strach z lidí a strach (policie) je jen iluze! Společně za zelenější a barevnější Svět v uvědomělé společnosti.
Činy v přítomnosti, ovlivňujeme (nejen) svou budoucnost.
Kdo o přírodě pochybuje, sám sebe odsuzuje.

Cca 87% "lidí" formuluje svoje myšlení na základě myšlení jiných a pouze 13% lidí se opírá o logiku a ověřování. Tak kam patříš?

Old Post 12-02-2016 v 14:45 PM
Zelená Revoluce je offline   Profil uživatele Zelená Revoluce   Find more posts by Zelená Revoluce   Foto galerie člena Zelená Revoluce   Click here to Send Zelená Revoluce a Private Message   Add Zelená Revoluce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 10

Vlakno o pyramide http://grower.cz/forum/showthread.p...20&pagenumber=3

alpine

Old Post 12-02-2016 v 14:56 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená Revoluce
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená Revoluce - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 11

Díky Alpine

Strach z policie, je strach z lidí a strach (policie) je jen iluze! Společně za zelenější a barevnější Svět v uvědomělé společnosti.
Činy v přítomnosti, ovlivňujeme (nejen) svou budoucnost.
Kdo o přírodě pochybuje, sám sebe odsuzuje.

Cca 87% "lidí" formuluje svoje myšlení na základě myšlení jiných a pouze 13% lidí se opírá o logiku a ověřování. Tak kam patříš?

Old Post 12-02-2016 v 15:27 PM
Zelená Revoluce je offline   Profil uživatele Zelená Revoluce   Find more posts by Zelená Revoluce   Foto galerie člena Zelená Revoluce   Click here to Send Zelená Revoluce a Private Message   Add Zelená Revoluce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xdoom
Nový Člen

Karma uživatele xdoom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 12

Hoši mám radu, tolik u toho nepalte, protože všeho moc škodí pokud na to nemáte hlavu. Podlě mě stačí rostlině udělat vhodné podmínky a nevymýšlet blbosti, ketré stejně žádný prachobyčejný grower neotestuje, musel by jet více identických pěstů a pak porovnávat. Pochybuju, že tady na to má někdo laboratoř a možnosti Netvrdím, že se nedá na něco přijít, ale tu hraje roli i genetika, hra s dobou světla atd.....

Old Post 13-02-2016 v 08:36 AM
xdoom je offline   Profil uživatele xdoom   Find more posts by xdoom   Foto galerie člena xdoom   Click here to Send xdoom a Private Message   Add xdoom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená Revoluce
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená Revoluce - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 13

No jo, právě, brzy mi praskne hlava pokud nehodím pár holek pod pyramidální konstrukci, informace a zkušenosti jsou, prostor a love taky, jen vykopat 5m3 díru. Čekám na březen a jdu na to, když to nevyjde jako skleník, mám supr místo na relax. :-)

viz. http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=10

Strach z policie, je strach z lidí a strach (policie) je jen iluze! Společně za zelenější a barevnější Svět v uvědomělé společnosti.
Činy v přítomnosti, ovlivňujeme (nejen) svou budoucnost.
Kdo o přírodě pochybuje, sám sebe odsuzuje.

Cca 87% "lidí" formuluje svoje myšlení na základě myšlení jiných a pouze 13% lidí se opírá o logiku a ověřování. Tak kam patříš?

Old Post 13-02-2016 v 09:24 AM
Zelená Revoluce je offline   Profil uživatele Zelená Revoluce   Find more posts by Zelená Revoluce   Foto galerie člena Zelená Revoluce   Click here to Send Zelená Revoluce a Private Message   Add Zelená Revoluce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 14

Určitě ta pyramida neco do sebe má ale dle mě dělat z toho skleník malejch rozměrů je chujovina už jenom kvuli pitomymu sklonu kterej sakra ubere užitnou plochu stačí mrknout na YouTube mě by spis zajimal pyramidalni aero system na terase trebas plnej jahod stejně mi to nedá a casem vykutim nebo koupím každopádně bejt to takovej zazrak myslim že uz toho je plná trubka a každá druhá zahrada

Old Post 13-02-2016 v 10:01 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená Revoluce
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená Revoluce - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 15

Jak píšu, jdu do toho, chci se přesvědčit jak na mařenu působí a 4 m2 není zase až tak málo a 2,8m od podlahy po špičku, v růstu mohou být na polohovacím stole a regulovat výšku(znáte ty stoly na kličku ne), jinak to bude meditační polosklípek.

Taky se může zkusit zavěsit nad box jen výškově stavitelná pyramidální špička, ale chce to dost místa nad boxem a okolo, spodní hrany by musely být až do poloviny boxu, protože antipyramida, co je nahoře je i dole, ten prostor nemám, proto jdu ven.

Těším se až ji postavím a budu pozorovat vývoj. ZR
Všechno jde, když se chce, večer na to udělám projekt, pro lepší představu. ZR

Strach z policie, je strach z lidí a strach (policie) je jen iluze! Společně za zelenější a barevnější Svět v uvědomělé společnosti.
Činy v přítomnosti, ovlivňujeme (nejen) svou budoucnost.
Kdo o přírodě pochybuje, sám sebe odsuzuje.

Cca 87% "lidí" formuluje svoje myšlení na základě myšlení jiných a pouze 13% lidí se opírá o logiku a ověřování. Tak kam patříš?

Old Post 13-02-2016 v 10:32 AM
Zelená Revoluce je offline   Profil uživatele Zelená Revoluce   Find more posts by Zelená Revoluce   Foto galerie člena Zelená Revoluce   Click here to Send Zelená Revoluce a Private Message   Add Zelená Revoluce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od xdoom
Hoši mám radu, tolik u toho nepalte, protože všeho moc škodí pokud na to nemáte hlavu. Podlě mě stačí rostlině udělat vhodné podmínky a nevymýšlet blbosti, ketré stejně žádný prachobyčejný grower neotestuje, musel by jet více identických pěstů a pak porovnávat. Pochybuju, že tady na to má někdo laboratoř a možnosti Netvrdím, že se nedá na něco přijít, ale tu hraje roli i genetika, hra s dobou světla atd.....


Pod tohle se podepíšu! Jsou tu ve vlákně uvedené šílené blbosti! To si opravu někdo myslí že když bude broskvoň zalévat višňovou šťávou, že se tam urodí nějaké broskve s příchutí višní?!? Tak blbej snad nikdo nemůže bejt, to musí být recese! S pyramidami blbne dost lidí, třeba žokej Váňa. Ale že by to opravdu měly vliv nikdo neprokázal. Asi ti co pěstují ve skleníkách co nevypadají jako piramidy jsou zřejmě blbci (ironie prosím!). Nechte pyramidálních blbostí a ani neuvažujte nad zvuky pro kytky. Proboha, jakým receptorem by to ta kytka přijímala?!? Kde má prosím ucho nebo nějaký sluchový orgán?
Každopádně prosím kolegy, aby příspěvky psali před tím, než do dají joint nebo pár piv. Já to jednou nedodržel a lituji toho dodnes. Je fakt, že po pár pivech člověk snadno pochopí, že třeba pěstování rostlin našikmo má mnoho výhod

Old Post 13-02-2016 v 15:11 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-02-2011 - Nápad na skříň - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5626390 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív