Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vadnuti kytek prosim pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Vadnuti kytek prosim pomoc Příspěvek č. 1



hohoj,omlouvam se ze zakladam nove tema alev tech obecnych o listech si toho moc lidi nevsima,je to tady moje treti kolo pod 250w hps a OPET resim problem s tim ze mi vadnou rostliny,uz z toho zacinam byt tezce nasranej a jestli se mi to nepodari vyresit tak s indoorem koncim,ted k problemu.. Jeste v nedeli jeli kytky pod 200w cfl krasne zdrave rostli ale prislo mi ze na 30. Den nejsou moc velky tak jsem nahodil hps a zrovna jsem je asi po 3-4 dnech zalil 2l zalivky s cca 4ml alga grow + enzymy ph zalivky 6,5.No druhej den zacali vadnou proste to vypadalo jak prelity tak jsem si rikal ok asi jsem to prehnal ale je ctvrtek a kytky vypadaji porad stejne spis mozna malinko hur navic maji jeste nedostatek N ale to jsem ted nemohl resit dalsi zalivkou protoze cekam az to proschne,ale zacinam se bat ze je problem jinde kdyz se to po 4,5 dne nespravilo a hlina uz neni tak vlhka.. Prehnojeny by to nemelo asi byt vzhledem k tomu ze chybi dusik navic jsem celou dobu hnojil doporucenou davkou.. V utery jsem akorat jeste zaznamenal musky asi smutnice tak jsem objednal ty hlistice ale zase jsem se je bal aplikovat protoze se to musi zalit..Myslite ze by larvy smutnic uz tak poziraly koreny ze by kvuli tomu kytka takhle najednou zvadla? A proc zrovna po zaliti? Nejak tomu nemuzu prijit ns kloub,Prosim zkuste nekdo poradit jak bych mel postupovat,diky moc.Jo jinak teplota je 23-28 pres den a vlhkost prumer tak 50. Omlouvam se za to foto ale proste mi to sem nejdd vlozit normalne v mobilu je ta fotka orientovana dobre ta stranka to asi nejak nepobira..

Naposledy upravil nEophyte 11-02-2016 v 10:32 AM

Old Post 11-02-2016 v 08:15 AM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2

časovač vypíná jak má?

Old Post 11-02-2016 v 10:12 AM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 3

Ano.

Old Post 11-02-2016 v 10:31 AM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 4

Čau, zkus napsat víc o tom, jakou máš zeminu a ventilaci. Pokud je to už potřetí, jaký jsi udělal změny oproti poprvé?

Old Post 11-02-2016 v 10:46 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

vypadá to přelitý.. (dokonce zleva doprava víc a víc, mrkni jestli ti nesviti na jedny strane to svetlo vic) koukni ještě do podmisky, jestli se ti neválí nějaký kořeny v zálivce co tam protekla (proto se nemusí lepšit).

Mě když se povede malinko přelít okamžitě vypínám zvlhčovačku aby nebrala vláhu i ze vzduchu ale naopak se jí zbavovala a substrát "vycucla" rychleji.

Ty mušky... je jich hodně? Ty maj rádi přávě hodně vlhkou hlínu... okamžitě hubit (pokud to sou opravdu smutnice) to sou svině. Jestli to sou octomilky tak to nemusíš řešit, ty sou relativně neškodný

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-02-2016 v 10:47 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 6

Je tam tenhle substrat + cca 15-20% kokosovy vlakno a cca 10% perlit a na spod 3 cm keramzit.
http://m.heureka.cz/substraty-hnoji...hradnicky-75-l/
Ventilaci mam 14 cm pc vetrak ale ten jede dobre pres den bezi nonstop a v noci co pul hodiny. Jinak uplne to stejny se mi stalo v minulym kole uplne stejne po zmene z cfl na hps,akorat ze to bylo az pri prepnuti ted to chci jeste nechat chcili rust pod hps.. Jinak misky uz jsou suchy.Jinak ohlrdne te zvlhcovacky spekuluju celej tyden jestli ji nechat bezet aby meli aspon vlhkost dobrou nebo spis vypnout aby rychleji schla hlina atd uz jsem z toho zoufalej.

Old Post 11-02-2016 v 11:33 AM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 7

Ten substrát vypadá dobře, nevim jaký má pH a je s Kristalonem, ale to by vadit nemělo. Toho keramzitu bych se zbavil, osobně se mi to neosvědčilo a může způsobovat potíže s pH, změřit výtok by neuškodilo. A ten PC ventilátor by měl být mocný, na 250W HPS

Old Post 11-02-2016 v 11:49 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 8

Ten substrát stojí právě za hovno. Nepochopím, proč se koupí levnej substrát absolutně pro tyto účely nevhodný, pak ještě kokos, perlit, míchat se s tím doma a po měsíci řešit problémy. Problém je špatný vysychání, malá vzdušnost po zalití, ph a co bude asi tvůj problém, tak pravděpodobně nevítaný osazenstvo. Vyklepni jednu kytku a koukni na kořeny. Prohlédni substrát, jestli najdeš nějaký partyzány. pokud budou kořeny špatný a ještě k tomu hmyz, tak to zabal a s poučením začni nové kolo. Jde to ještě celý oklepat, propláchnout kořeny a vsadit do nového za předpokladu, že kořeny na tom nejsou bídně. Ale je to mrdačka bez zaručenýho výsledku. Jít vlastní cestou není vždy to nejlepší. Pěstu zdar. :-)

Old Post 11-02-2016 v 12:14 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 9

Nevim no 2 kola predtim jsem resil prakticky to stejny a tam byl light mix od plagronu takze mozna ze chyba bude ve vice vecich naraz fakt nevim..

Old Post 11-02-2016 v 12:44 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 10

na spod 3 cm keramzit? vyhoď ho.

Old Post 11-02-2016 v 12:53 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 11

Kdyz jsem prave studoval tady na groweru slozeni substratu tak skoro kazdej psal jako drenaz na spod keramzit tak se domluvte Cemu konkretne vadi?

Old Post 11-02-2016 v 13:07 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 12

Ten keramzit na dně nevadí. Jediný co může způsobit a není pufrovanej, tak zkreslený hodnoty výtoku, pokud měříš.

Old Post 11-02-2016 v 13:11 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 13

Dobre dnes kouknu na ty koreny a uvidi se..myslite ze uz se z toho nevzpamatuji? :/

Old Post 11-02-2016 v 13:15 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 14

vzpamatuji, mas je velky a silny. A vyhod ten keramzit 3cm je moc.Stejný jako když si dáš do květináče kyselej bonbon a budes si myslet že ti ovlivní akorát výtok ;-) stačí když dáš jednotlivý kamínky jen do děr.

Old Post 11-02-2016 v 13:25 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 15

No a nebo si nech poradit od někoho, kdo neví že keramzit je zásaditej, a o funkčnosti drenáže na dně květináče nemá evidentně ani tucha. A ještě tě ujistí, že kytky to daj, aniž by znal příčinu problému. tvl, rady nad zlato.

Old Post 11-02-2016 v 13:38 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 16

tak ty si dobrej mastr ještě mu píšeš že má problémy s ph a pokud ty trotle míchal light mix s perlitem a kokosem coz jsou dve veci na vzdusnost a omezující přelití jsi fakt king of grow, takže ten bonbon bylo "přirovnání" pro tebe aby jsi pochopil vliv na okolní prostředí. Jinak na čem se shodnem je problem s ph a to z perlitu, kokosu a substrátu mít opravdu nebude. ty rado nad zlato you made my day! "vyndej kytku a koukni na parazity", jako helouuu bububu? smutnice stejně neuvidí. a ten problém by byl pořád ne jen po zalití. Obouchat kořenový systém..... tak to už vubec nemuzes myslet vazne, mozna pozdeji, rozhodne ne ted

Naposledy upravil Madmax 11-02-2016 v 15:38 PM

Old Post 11-02-2016 v 14:50 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-03-2020 - Umirani holek, prosim pomoc - 7 odpovědí
11-02-2016 - Vadnuti kytek prosim pomoc - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9881150 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív