Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 2x125w Cfl Euforia
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Obecné 2x125w Cfl Euforia Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny G

zakladam galerku s omluvou jiz v prepnute fazi.Nejak nebyl cas.

predstaveni boxu


box(skrin): DxSxV 100x60x175

Svetlo: 2x125w Cfl

pritah: pasiv

Odtah: Vko 125 .185M3/h

Ofuk: 2x pc ventak

Pachac: 185M3/h

Odraz: bila folie

Kvetniky: 6,5L 8x

Medium: Kokos od Atami

Hnojiva: Atami-A&B,atazyme,PK13,14,Ata xl,root

Osazenstvo: 8x Euforia

Old Post 10-02-2016 v 17:00 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 2




kdyz jsem donesl klony domu netvarili se moc heppy viz foto. ale vse jsme zvladli. na fotkach jde videt aktiv pritah ze ktereho jsem udelal pozdeji pasiv diki tomu ze vko nestacilo profukovat filtr a teplota se slehala pres 30 uplne smele takze jsem udelal z toho pasiv hodil to pred odtah a tradaaa komin efekt jak lusk a teplota sla dolu a ustalila se nam na 28stupnich.vlhkost se mi darila drzet pres 70 misky s perlitem na stroj na paru neni misto.

Old Post 10-02-2016 v 17:14 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 3

holky jsem nechal na rustu 14dni. hnojil jsem kazdou zalivku atami A&B +root s upravenym PHcca 6 nevim presne mam kapky...:/ hnojiva jsem samozrejme zacal s 1/4 doporucene davky a co 4-5 dni pomalu zvysoval.jednou tydne enzym s upravenou vodou. nachodil jsem sit pozn.byl jsem moc linej a koupil sit ve zverimexu do auta..pekna picovina holky s ni ted dost cvici... prepinal jsem ve vyscce 30cm.bohuzel nemam fotky

Old Post 10-02-2016 v 17:21 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 4





dneskem jsem 9 den na kvetu a dost me prekvapilo jak se po prepnuti holky rozjeli nebyt site nevim nevim.myslim ze se mi podarilo krasne zaplnit prostor. akurad mi dela starost dzungle pod siti.oholi ci neholit jeste?jinak teplota ve dne po celou dobu 28stupnu vlhkost po prepnuti drzim kolem 50. vcera dostali poprve ata xl 1/4 doporucene davky .

Old Post 10-02-2016 v 18:17 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 5

zdar nevypadá to špatně držim palce,...každopádně tohle ti nad tu síť ješte hodně poroste tak ať se daří

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 10-02-2016 v 18:36 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 6

no nejak docela s tim pocitam svetla muzu jeste zvednout o 65 cm tak snad to nebude az tak dramaticke.

Old Post 10-02-2016 v 18:51 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 7

no máš to ve velkých květníkách tak snad ti těch 65 cm bude stačit,mě málem v podobném setupu vylezly ze skříně a to jsem měl 80 nestačil jsem se divit...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 10-02-2016 v 18:56 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 8

no je pravda ze uz ted kdyz kazde rano ohybam pod sit se modlim aby uz to prestalo rust...

Old Post 10-02-2016 v 19:06 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 9

tak dneska rano kdyz jsem zaleval jsem zjistil ze si dost zadelavam na plisen. tesne pod siti je teda pomerene dzungle a tim jak se snazi list odparovat vodu a je jich hodne na sobe,zustavalo na nich dost vody tak jsem to setrne prostrihal aby to bylo kapku vzdusnejsi a nezaclo mi to plesnivet.

Old Post 11-02-2016 v 11:14 AM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 10

Nějak tam dovnitř zkus nacpat ventilátor, ať ti na ty kytky fouká, nemusí je ohýbat k zemi, ale něžně by ti tam měl proudit vzduch. Ideální by byl pro začátek obyčejný stolní. Budeš mít klid od plísně a všech těch problémů co popisuješ. Možná si dokonce pospěš, jak ti pak začnou plesnivět i květy, budeš to moct vyhodit :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 12-02-2016 v 16:51 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 11

bohuzel jsem ten prostor vyuzil tak ze uz tam nenarvu vubec nic krom pc ventaku.takze jsem ten jeden polozil na stinidla ,tak ze odtahuje vzduch od lamp a fouka ho smerem na odtah.timto se tam vytvorila cirkulace kterou jsem potreboval listi je uz bez vody a kdyz dam ruku pred pasiv pritah jde citit ze to opravdu saje.timto se mi ustalila teplota na 25stupnich,neni to malo?teplota v mistnosti je 24.

Old Post 14-02-2016 v 09:24 AM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 12




prvne se chci omluvit za kvalitu fotek(foceno zazracnym mobilem) fotak mi zabavila mlada...Dnes bych zacal tim ze se mi zacinaji premnozovat smutnice pri zalevani mi to dnes vse vyletelo z kvetinacu no maras. Lepove desky mam uz asi tyden celkem se plni cca 7-10musek denne mam tam 3.takze zvazuju hlistice ci nejaky postrik??

foto C.1 korinky mi zacinaj rust uz dal nez je treba.

c.2 kyticky zacinaj krasne nakvetat(na kvalitni fotce nelze moc videt)

c.3 kytky jsem decent dole oholil jen 4 predni, zadni 4 bez zasahu.duvod je jednoduchy
cetl jsem spostu vlaken zda strihat nebo nestrihat je to opravdu 50/50 takze
jsem to udelal stejne a uvidim jaky to bude mit vysledek.


jinak dnes holkam dal jen upravenou vodu +enzym delam to kazdy tyden abych zabranil nejakemu zasoleni nebo prehnojeni.zda se ze se jim dari skvele. 15.den 12/12

Naposledy upravil someone.noone 15-02-2016 v 20:25 PM

Old Post 15-02-2016 v 19:14 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 13




18den 12/12
teplota 24-25°C
vlhkost 35-40.
zalevam cca co 24h. zhruba 300ml na kytku
hnojim A&B 6ml na L+ATA XL 2ml na L

pred 2dny jsem aplikoval hlistice proti smutnicim.Na lepovych deskach toho bylo dost ale pri zalevani jsme si vsimnul jak mi larvy vesele dovadeji v hline tak jsem se nastval.Vypadato ze prirozeny predator jim dava co proto tak snad to bude ok behem tydne aplikuji jeste jednou.

Na muj prvni in se mi zda vse v pohode,kytky vypadaji zdrave.
Prostor se mi podaril zaplnit. a ted uz jen sledovat jak kvete.

Old Post 19-02-2016 v 10:12 AM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 14

Zdravím, můžu se zeptat, kde jsi pořídil ty hlístice? Přes Biocont laboratory, nebo jinde? A jak se to prosim s poštovným, díky. Chci mít info z první ruky, popř. i jak to zafunguje. Děkuju

Old Post 22-02-2016 v 18:34 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od zelenymuz
Zdravím, můžu se zeptat, kde jsi pořídil ty hlístice? Přes Biocont laboratory, nebo jinde? A jak se to prosim s poštovným, díky. Chci mít info z první ruky, popř. i jak to zafunguje. Děkuju


Cau cau

hlistice mam z Brna z nejaky flora shopu v centru kdyz tak ti dam adresu.
s postovny nwm sice z brna nejsem ale pritelkyne tam byla a brala mi to nez jela domu.ale myslim si ze dva dny posty prezijou.

sacek vysel na 150. rozdelil jsem to do dvou davek.prvni jsem aplikoval hned jak to dorazilo domu a druhou myslim za 4 dny. ted to bude tyden od prvni davky a dost se to teda zlepsilo.troufnu si rict ze druha vlna by je mohla vyhladit uplne.koupim nove lep.desky a podle toho udelam nejaky zaver.

snad jsem ti pomohl. at to roste!

Old Post 22-02-2016 v 20:02 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 16



24den 12/12
teplota 25-26°C
vlhkost 40-50
zalevani a hnojiva zalevam cca 400ml na kytku. A&B 4ml/L,Ata XL 1,5ml/L,PK13 14 1,5ml/L

Hlistice na smutnice muzu jen doporucit.zbavil jsem se jich uplne.

kdyz si fotky zvetsite ukaze se vam krasne pocukrovane listi

Naposledy upravil someone.noone 25-02-2016 v 15:51 PM

Old Post 25-02-2016 v 15:38 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-04-2015 - 2x 125W CFL, LST - 47 odpovědí
01-11-2015 - 125w Cfl - 34 odpovědí
03-07-2012 - 125W CFL poprvé - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5668780 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív