Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 70W skříňka-Wreck Kush-ze semen ke sklizni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 17


Ok, stati psát nebudu.

Mám obrovskou radost, vyjely kořínky od první WK (WK#4). Zakořeněno v bubláčku na 1-2 cm kořínky

Old Post 26-03-2016 v 23:09 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Superjoe
Nový Člen

Karma uživatele Superjoe - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 18

Ahoj, hltám všechno. Držím palce ať je očekávaný výsledek v očekávané kvalitě

SJ

Old Post 27-03-2016 v 18:08 PM
Superjoe je offline   Profil uživatele Superjoe   Find more posts by Superjoe   Foto galerie člena Superjoe   Click here to Send Superjoe a Private Message   Add Superjoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 19

Díky, díky

Zatím to je takový nemastný, neslaný, ale brzo už to nabere na obrátkách, je teda nutný dodělat pěstírnu (dokoupit 70W HPS-tlumivka, startér, kondenzátor, výbojka), poladit co přesně tam chci mít, zatím mám vymyšlený dvě varianty-1.vzít kokosová hnojiva a rozjet je v přírodním vlákně z palmy (olejné??),2. varianta Najet bubláček ale to znamená koupit na to hydro hnojky a já furt nevím, která si vybrat? Jestli Jungly nebo Cannu, popřípadě B´Cuzz a nebo to rozjet na punka v hnojivech na orchideje a přilejvat drahý hnojiva až na květu-zkrátka jde to do peněz

Rozfachal jsem ten pH metr, je to taková ta levná socka žlutá, ale překvapivě funguje pěkně, dokonce jsem po kalibraci naměřil v bubbleru hned pH 8,0 a po přeměření kapkami to tak i bylo. Kapkovej test je dobrej, pokud si chcem něco ověřit, ale zase měřit něco 5X, abych zjistil že to furt neni to pravý ořechový, to je na palici

Takže děkuji za zájem a budu se snažit, ať tohle vlákno úplně nezapadne a něco kloudnýho v něm taky vypěstuji, tož pěkný večer všem, přeji.

Old Post 27-03-2016 v 19:34 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 20

Zdravím, nahrál jsem nejnovější fotky ve vysokém rozlišení. Musel jsem využít služby MegaUpload (bejvalý), jde o MEGA, je to to nej v zabezpečení co znám.

Link na galerii:
https://mega.nz/#!yB9RnJqI
Odemykací link:
!AJ99PZlW_-ckC41QuSzEmfGf1j1cey1NOYIXCyHMz_4
Typ souboru:
zip (bez hesla)
Jak to stáhnout: jednoduše překopíruj link na galerii do řádky nahoře v prohlížeči, pak tě to vyzve abys zadal "Encryption key" tedy odemikací link, ten zkopíruj (ctrl+c) a vlož. Pak stahuj přes "Download through your browser)

Jsou tam fotky všech rostlin. Celkově 6 mb, ale mužu ještě říct, že to může v celku vypadat, jako že se to nemohlo vejít na prostor 40x40, je to tím jak s tím různě hejbu, takže největší kytky už do boxu nedávám a jenom jím svítím když je noc tak jim otevřu skříň, o 11 zhasíná. To jak to mám vymyšlený, abych nemusel platit moc za elektřinu (respektive celá naše rodina) tak to uvedu někdy příště

Zatím se mějte a pic

Old Post 30-03-2016 v 23:59 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 21

Jestli můžu něco doporučit, pak je to tahle knížka. Už ani nevím proč, ale za ty léta člověk v growingu tak nějak zakrní a musí stále hledat nový cesty, kudy se vydat za famoznim vysledkem. Je to běh na dlouhou trať, to nepopírám, tohle může pomoci třebas jak se dá vnímat celkově rostlina i jinak, než jenom jako zdroj krátkodobýho požitku a to vůbec nemám na mysli to, že bysme měli hulit málo! Jednoduše, legrační kniha. Bohužel jenom anglicky



Cultivating Exceptional Cannabis

za 10.88 doláčů do čtečky http://www.amazon.com/Cultivating-E...a/dp/0932551599

Old Post 31-03-2016 v 00:20 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 22


Čau, zejtra přepínačka, přesazeno asi hodinu do větších květníků nakonec jedu hlínu, hnojivo na květ jsem si ještě nevybral, ale možná půjdu do AH kompletu, abych mohl příští kolo přejít na bubbler. Jinak proč chci přepnout a né z klonů ale z matek? TAK, roste to moc rychle, za oknem to přerůstá a venku je zatím celkem zima, tak jsem si řekl, proč to nepřepnout, ještě tedy nemám určený pohlaví všech rostlin ale už jsem dneska vyhodil dva samce, mám jednu samičku (WK#5) 100 % a u jedné si ještě nejsem jistej (WK#4), ale zdálo se mi že vidím asi 2 mm bliznu, tak šla taky do skříně zpátky tentokrát již pod 70 W sodík NAV-T na Layrtonu tlumivce a dalšímu balastu. Ještě je tam WK#3 u který si nejsem uplně jistej pohlaví, což by byla fakt smůla ale kluci se ukázali rychle, takže snad budu mít štěstí a koulař to nebude. Důvod č.2 proč to pujde zitra na kvet je ze jsem nedockavej, nemam trpelivost na klony a to co se chytlo (klon WK#3), slo do skrine taky. Duvod č.3 muzu si udelat seminka zpetnym krizenim a jednoho samce(WK#2) mam narizkovanyho, staci smiknout z ty jedny 100% samice rizecek a dat do bublačku a nemel by byt problem udělat F2.

<Balast (nenapodobova!)

Naposledy upravil zelenymuz 09-04-2016 v 23:55 PM

Old Post 09-04-2016 v 23:27 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 23


Aktuální foto:

Kushe a jedna BMS a klon WK#3, vpravo zachranena WK#1

Naposledy upravil zelenymuz 09-04-2016 v 23:56 PM

Old Post 09-04-2016 v 23:29 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 24


Zdar, dnes poprvé hnojeno, tohle kolo budu experimentovat a rozhodl jsem se pro zahradní hnojivo Cererit s guanem a spoléhám na služby EC metru (ukazuje v ppm). Uvidíme jak to poroste, trošku to nešlo rozdrtit do zálivky (v misce s vodou) ale nakonec se povedlo a přes stříkačku jsem dal do 1,5 l flašky množství na 850 ppm cca 1.2 EC. Hnojivo obsahuje víc draslíku, ale není to takovej kentus jako kristalon, je to normální minerální hnojivo...rychle přístupné živiny, navíc lignohumát pro zakořeňování, bude to v cajku. S ničím dalším nepočítám, ještě si tedy počkám na reakci rostlin, dostaly to na noc a tak za 24. hod už se to zazelená po nitrátu.

Mám 3 určený samičky, zachráněnej WK#1 byl bohužel samec:/ ale je víc místa
Klon už jsem stresoval, takže hermí ale to se spraví, budu to hlídat už nasazuje blizny pěkně...neni nad to pěstovat ze semen

jedno shit foto, pardon

Old Post 13-04-2016 v 22:58 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 25

Ahoj, já to přečetl celý, docela mě to chytilo. Začnu těma fotkama, protože sem si všiml, že si to doteď nevychytal a já bych třebas rád viděl víc fotek od tebe, protože to je BOJ tam u tebe doma, normálně napínavý. Můžeš sem klidně nahrávat až 5 fotek na jeden příspěvek/nepiš rychlé odpovědi, ale piš sem vlevo dole přes ODPOVĚDĚT- pak stačí až dole zaškrtnout vložit obrázek a změnit číslo 1 až na 2,3,4,5. pak už je jen dohraješ. Nevýhodu vydim v tom, že popisky k fotkám nemohu dělat v jednom editoru, ale zatím to nijak neřešim. Jinak zezačátku tam máš pěknou jungli, pak dlouhá odmlka a jen text a podle toho co jsi napsal a to jsem se bavil, jsem pak dost čuměl na shit fotku. Tak jasný, vydržely jen ty nejsilnější, ale tak to má být:-) Já ti držim palce, docela mám rád takovýhle nadšence jako jsi ty a rozhodně tě nepodceňuju, nějak výsledky nic moc, ale tušíš oč tu běží:-) Je to sice trošku HARD, téměř o život, ale budu ti držet palce :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 14-04-2016 v 21:57 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od slamacek
Ahoj, já to přečetl celý, docela mě to chytilo. Začnu těma fotkama, protože sem si všiml, že si to doteď nevychytal a já bych třebas rád viděl víc fotek od tebe, protože to je BOJ tam u tebe doma, normálně napínavý. Můžeš sem klidně nahrávat až 5 fotek na jeden příspěvek/nepiš rychlé odpovědi, ale piš sem vlevo dole přes ODPOVĚDĚT- pak stačí až dole zaškrtnout vložit obrázek a změnit číslo 1 až na 2,3,4,5. pak už je jen dohraješ. Nevýhodu vydim v tom, že popisky k fotkám nemohu dělat v jednom editoru, ale zatím to nijak neřešim. Jinak zezačátku tam máš pěknou jungli, pak dlouhá odmlka a jen text a podle toho co jsi napsal a to jsem se bavil, jsem pak dost čuměl na shit fotku. Tak jasný, vydržely jen ty nejsilnější, ale tak to má být:-) Já ti držim palce, docela mám rád takovýhle nadšence jako jsi ty a rozhodně tě nepodceňuju, nějak výsledky nic moc, ale tušíš oč tu běží:-) Je to sice trošku HARD, téměř o život, ale budu ti držet palce :-)


díky za odpověď. Měl jsi si stáhnout ty fotografie co jsem dával na megaupload, jediná nevýhoda je, že v tý chvíli to chtělo, když jsem to fotil, už box 1mx1m a 400 W MH. Jinak se nenech zmást, vím moc dobře co dělám , né vážně. Minulý rok jsem tu odrůdu zatemňoval a sklidil jsem kopec, to že to vypadá jako boj je fakt, ale fotit furt zrcadlovkou se mi nechtělo. Možná udělám kvůli tobě vyjímku. Fotky totiž hrozně zkreslujou, kytky vypadají skvěle a i babička mi je chválí (rajčata jí totiž nevyrostly jak by chtěla). Jinak já už pěstuju od 2004, takže nějaká 9-10 sezóna, nechci se chlubit, ale furt je co zlepšovat. V indooru jsem měl 150W V-srog, to bylo zlé, pak různě pěsty 400,250,600 W ale nikdy to nebylo uplně dotažené, protože většina pěstů šla do peněz a jelikož jsem si bral moc silné watáže, nebyl výsledek ono (šetřil jsem na ventilaci, apod.) Všimni si, že teď je to opačně. Ventilace je předimenzovaná, světlo spíš poddimenzováno. Pěstírna jede jako hodinka, ale já bohužel ne (spát se vedle toho nedá). A taky nejedu z femek, to by to urychlilo ale věřim téhle odrůdě, kterou jsem si vyšlechtil, takže se jí vzdát nechci.

Old Post 14-04-2016 v 22:12 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 27




Doložit to můžu, ale nechce se mi (uvidíš na konci.)

Tak jen nějaké foto, je fakt že uplně (TOP) indooru moc nebylo

cca 2007

<Belladona (400W)










<Green Devil (Tiki seeds) 400W









<CaseyJThunk (ThaiSkunkhaze) 250W

Old Post 14-04-2016 v 22:25 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 28




Jelikož už je to přesunutý do Galerie, tak lze vkládat víc obrázků. Aktuální stav popisují fotky. Na něčem jsou vidět blizny víc, na něčem méně (na fotkách vůbec). Foceno objektivem ze starého fotoaparátu na novém těle přes nějakou předsádku nebo tak. Trošku problém s tím fotit indoor, moc si to nerozumí s nastavením na 2500 Kelvinů, který je asi nejbližší sodíkové výbojce (nastavení na foťáku--Nikon D90). Míň už tam nejde. Nejlepší prokreslení vyšlo u totálně oranžovejch fotek. Objektiv je tedy rusák Helios 44M, circa 1974. 58 mm

Old Post 15-04-2016 v 13:11 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

7. 12/12 Příspěvek č. 29





Zdravím. Pár fotek takhle na večer. Dnes zalito neupravenou vodou (ph 7,2) - jinak voda s hnojivem shazuje pH na 5,7 při ec 1,2 jak jsem to jednou hnojil. Trochu se to vyvažuje (5,7+7,2..12,9/2=6,4) i když vím že to takhle neplatí, protože pH je log funkce,takže to nefunguje.

Old Post 17-04-2016 v 21:11 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 30


Zdravím, snažím se teď obstarat další věcičky. Aby všechno fungovalo jak má (teplo, vlhko, air) tak jsem se rozhodl pro koupi zvlhčovačky (místa mám pro ní hodně), rovnou vezmu i pachový filtr a rozjednanou jsem měl i borosilikátovou trubici před nedávnem, takže se k tomu vracím (120 mm, 35 cm), s přírubou by neměl být problém, vrtat to lze snadno. Stínidlo zatím měnit nechci, to je taky věc který moc nerozumím, že jeden plech odráží víc než ten druhý :O. Jestli zbydou chechtáky, tak mám ještě nutkání dosvítit mrtvý místo za objímkou, který se díky "cooltube" zatemní ještě více. Otázka je čím..

Naposledy upravil zelenymuz 19-04-2016 v 14:31 PM

Old Post 18-04-2016 v 22:15 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

11./12 Příspěvek č. 31




Zdar, dnes jsem zase trochu fotil. Jestli to někoho zajímá, tak jsem přesadil klon WK#3, naštěstí se žádná koule neukázala, bude to dobrý. Šlo to do 6,5 l květníku se zeminou - úplně jednoduše kompostovaná zemina s perlitem. Nenaplnil jsem to až po okraj, protože by se to vytáhlo, už teď je to nejvyšší rostlina. Trochu jsem taky lámal vršky #4 kushe, ten je takovej opozdilec pomalejší, ale má dost velkem růstovej potenciál, po zastřižení a přepnutí vyrostli do teď větve asi 15 cm z těch vrcholů.

Vůbec teď nehnojím, rostliny mají hodně živin v substrátu. Původně před přepnutím jsem to namíchal asi 50:50 zahradnický substát pro pokojovky s kompostovanou zeminou. Jenom ten klon dostal teď perlit, nemám to moc rád, protože se to samozřejmě nezkompostuje podobně jako keramzit.

Je tedy fakt, že by si to zasloužilo nějaké bio hnojivo, tak teď přemýšlím jak s tím naložit. Napadli mě jíchy, to abych začal shánět byliny a pak ještě můžu vylouhovat kompost samotný. Takže jestli někdo máte nějaký nápad na jíchu nebo osvědčený recept, sem s tím.

uvítám i každou radu a připomínku!

<tenhle vršek #4 se přismahnul protože se zlomená větev
vrátila během cca 14 hodin do vzpřímené pozice než jsem stihl
zvednout lampu, už bylo pozdě




<klon, voní typickým pižmem po TW

dolepena bílá fólie, vygruntováno, jen odtah je v noci vypnutý a přidána lepová deska

Naposledy upravil zelenymuz 21-04-2016 v 22:36 PM

Old Post 21-04-2016 v 22:18 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 32

Byl jsem na lovu / sběru rostlin a nasbíral jsem si následující byliny, ty co jsem poznal:

naťové: řepík lékařský, hluchavka bílá a nachová, kostival lékařský, úhorník mnohodílný, violka rolní, řebříček obecný, vlaštovičník větší, vojtěška setá, jetel plazivý, mléč zelinný, kakost maličký
květové: pampeliška

Trošku nasekat, přidat vodu, zatížit (já to přikryl tmavým igelitem) a nechat stát, dá se tam přivést vzduchovadlo. Trochu netušim co to vytvoří nakonec, ale věřim, že nic zlýho, většina těch rostlin je léčivá, ještě můžu zkusit vyluhovat ten kompost..

Old Post 23-04-2016 v 20:40 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9975790 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív