Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » pestovaní GLR 13h svetla rustova faze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Highlight
Nový Člen

Karma uživatele Highlight - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 3  

Nápad pestovaní GLR 13h svetla rustova faze Příspěvek č. 1

Zdar .Nikde som tu nenašiel niečo o GLR svetelnom čase rastovej fázy 12h 5,5h tmy 1hod svetla a znova 5,5hod tmy .Tá hodina naviac má prerušiť prepnutie rastlín do kvetu .Vo fázi kvetu sa začína 11h svetla 13htmy po dvoch týždnoch sa začne uberať svetlo o pol hodinu čiže 10,5svetlo 13,5h tma o ďalšie dva týždne 10h svetlo 14h tma .Dočítal som sa že rastliony nie sú tolko stresované vo vegetatívnej fáze pretože nikde na svete nedostanú 18h svetla v prírode .ďalej že majú zdravšie korene a v kvetedoslova vybuchnú .Chcem sa opýtať či niekto skúšal túto metódu pretože som to našiel na softsecret ale nikde tam nepíšu či sa predlžuje aj celková doba počtu dní od vegetatívnej fázy až po zber ,teda myslím tým že pri normálnom svietení 18/6 a 12/12 je to cca 3mesiace a či sa predlžuje pri GLR počet dní .Ak by sme vychádzali že to rastlina stihne za pomerne rovnaký čas ušetrilo by sa na spotrebe a podľa reportu ktorý som čítal by malo ísť aj o zdravšie rastliny a vetší výnos .prikladám link kde jev softsecret písané otejto technike

http://media.cannabis.info/uploads/...secrets/412.pdf

je to vidanie 1-2015 strana 29

ak sa toto už niekde riešilo sorry nenašiel som to akokolvek som sa snažil .

Old Post 02-02-2016 v 19:00 PM
Highlight je offline   Profil uživatele Highlight   Find more posts by Highlight   Foto galerie člena Highlight   Click here to Send Highlight a Private Message   Add Highlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Re: pestovaní GLR 13h svetla rustova faze Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Highlight
Zdar .Nikde som tu nenašiel niečo o GLR svetelnom čase rastovej fázy 12h 5,5h tmy 1hod svetla a znova 5,5hod tmy .Tá hodina naviac má prerušiť prepnutie rastlín do kvetu .Vo fázi kvetu sa začína 11h svetla 13htmy po dvoch týždnoch sa začne uberať svetlo o pol hodinu čiže 10,5svetlo 13,5h tma o ďalšie dva týždne 10h svetlo 14h tma .


No já nevim... zkus to

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 02-02-2016 v 19:29 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 3

Nikdy jsem to nezkoušel, ale jako ty, jsem si řekl, že v přírodě 18h světla taky nemaj a tak v růstu jedu 16/8 a naprosto bez problému :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 02-02-2016 v 19:43 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 4

Vloni jsem to zkoušel, ale nenašel jsem odvahu použít koupené osivo a zkusil to na Orange Bud z vlastní produkce. Nechal jsem je vyklíčit s ostatnímy při 18/6h a po asi dvou týdnech je dal na GLR, ale asi to byla chyba, byly z toho hermáči. Určitě to ještě zkusím, možná úspora elektřiny je nezanedbatelná, ale už od klíčení, pro jistotu teď ten OB zkouším klasicky.

Old Post 03-02-2016 v 08:53 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 5

Já to jel asi půl roku na matkách, když jsem musel v noci šetřit energií. Kytkám to nic neudělalo, jen míň rostly. Ale když jsem pod tohle šoupnul pár klonů tak cca 25% se zbláznilo a šlo do květu :-(
Výhodu to má, že po tomhle růstu to pak velmi rychle přepne do květu, když se vynechá ta noční hodinová perioda.

Old Post 03-02-2016 v 09:03 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Mard
Já to jel asi půl roku na matkách, když jsem musel v noci šetřit energií. Kytkám to nic neudělalo, jen míň rostly. Ale když jsem pod tohle šoupnul pár klonů tak cca 25% se zbláznilo a šlo do květu :-(
Výhodu to má, že po tomhle růstu to pak velmi rychle přepne do květu, když se vynechá ta noční hodinová perioda.

A jak jsi svítil klonům z těchto matek? Jsou to ty o kterých píšeš? Myslím ty po nařezání na zakořenění.

Old Post 03-02-2016 v 09:11 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od murmur
A jak jsi svítil klonům z těchto matek? Jsou to ty o kterých píšeš? Myslím ty po nařezání na zakořenění.


No měj jsem jeden box, kde jsem jel 12+5,5+1+5,5 a ze zde rostoucích matek jsem udělal celkem asi 25 klonů (za ten půlrok), ty šly do pařníku vedle matek (tedy stejné světlo) a z toho 5 klonů přeplo do květu. Což mne překvapilo a dodnes k tomu nemám vysvětlení. Proto jsem po čase vše přeorganizoval a nyní svítím 18+6 a klony ze stejné matky nemají problém. Tenhle způsob svícení jsem zvolil proto, že se svítilo do dvou boxů hodiny to přepínaly mezi nima, takže spotřeba naskočila jen na tu jednu hodinu, jinak se furt trvale odebíral stálý proud. Nechtěl jsem aby čez viděl nějaké pravidelné 18-ti hodinové odběry.
Jinak matky před tím něž přešly na to redukované svícení s hodinovým světlem v noci byly už pár měsíců staré a měly světlo 18+6. Po přechodu žádné hermatění, žádný problém. Jen pomaleji rostly, jak jsem napsal výš. Takže řezání řízků šlo pomaleji. Na hermáče jsem klony otestoval v malém boxu 60x60 s LED a nic se neprojevilo, krásně dojely.

Old Post 03-02-2016 v 12:46 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 8

Nic tak šložitého nedělám, svítím v růstu 12 hodin a pak v druhé polovině hodinu, abych přerušil noc... jedu tak už přes rok X kol a žádný problém...

Old Post 03-02-2016 v 18:38 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highlight
Nový Člen

Karma uživatele Highlight - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 9

NORM možeš teda objasniť ak si došiel niake kolo celé že o koľko sa predlži celkový čas pri GLR keď pri normalnom 18/6 a 12/12 rátame cca 3meisace od semena ? Ďik za odpoveď

Old Post 03-02-2016 v 21:11 PM
Highlight je offline   Profil uživatele Highlight   Find more posts by Highlight   Foto galerie člena Highlight   Click here to Send Highlight a Private Message   Add Highlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 10

Od semena to ti nepoví, protože jedu jen z řezů.. Ale roste to víceméně stejně.. už jsem zkoušel více period 8/4/8/4(světlo/tma), 16/8, 18/6, 24/0, 20/4.. zkoušel sem to vše se stejnou genetikou a ty rozdíly byly minimální..

Old Post 03-02-2016 v 21:29 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7356670 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív