Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » NFT 600W 9x Agent Orange
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 33

ty musis mit ke konci sklizne ten substrat tak strasne nerovnomnerne zasolenej ruznejma prvkama s hnojiv ze se ani nedivim ..
a na genetiku si muzes stezovat u pana Mrakoplase kterej vi moc dobre stejne jako ja co ma za zamatkovano a proc na to sviti ..treba te pochopi ,, ale pro to co delas ja osobne pochopeni nenajdu a ani nechci ..
takze ted kdyz uz vis od koho je genetika tak bys mohl jit plakat na hrob nekomu jinemu , pac ja to jen urezal a zakorenil ...genetika nemuze za to ze mas grow perfektni jen do poloviny a od poloviny uz to udajne neni tva chyba)) moc by mne prekvapilo kdby te nekdo vnimal ....

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 10-03-2016 v 14:02 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 34

mne nejakej Mrakoslap nezajima mam to od tebe a stoji to za ho*no, lidi to zrejme zajímat nebude, ale ten kdo se sem přesto podiva si o tobe moc pozitivni usudek neudela, ja se rezu nepotrebuju zbavit, jaa neee, hele kdyby to nebyla takova katastrofa nerozvadel bych to tady tak, ale tvoje obhajoba ze jim moc solim ve zkoušce casem neobstoji, pac to co jim leju není moc a ph mi neklesa, jen jednou když sem mel cerstvej roztok v NFT, ted uz 14 dni drzi na 5,7 a to znamena když i pijou a ec nestoupa, ze nesjou prehnojeny a koreny mají rozhodne v poradku a sme zpatky u tebe a pana Mrakoslapa nebo koho si to zminoval, shit pheno selekce....

Naposledy upravil Kazimír 10-03-2016 v 14:41 PM

Old Post 10-03-2016 v 14:11 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 35

Kazimir,mam jen dotaz,jak dlouho pestujes ?

alpine

Old Post 10-03-2016 v 15:46 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 36

Takže 90% lidí co tu jedou v kokosu naprostoneumí pěstovat a sklízí podprůměry (ikdyž se dostanou ke G/w) protože kytkám lejou 1,8EC (tedy v určité fázi květu EC doporučené mnohými výrobci hnojiv (to znamená, že ani ty výrobci hnojiv vůbec netušej jak pěstovat, když doporučujou takoveto Ec). Aspon tohle jsem si odvodil z komentůpana vševědoucího Ted se nevyjadřuji ke kvalitě genetiky, jen se směju těm kecům o EC.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 10-03-2016 v 16:44 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 37

Ja myslím že tá genetika už má dosť..nemôže sa to donekonečna orezávať...Akurát sme sa bavili s kámošmi mimo g , niečo v zmysle 3x a dosť. Potom má ten prerez kludne o 1/3 menej na výnose..
ec je vpoho
Mno a pán matkár by si mohol aspoň po sebe prečítať tie hatlaniny a prípadne ich upraviť..


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 10-03-2016 v 17:42 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 38

to Alpine : pestuju od roku 2004 out a in od r 2005, grower jsem mnoho let prohlizel jen jako neregistrovany host, zaregistroval jsem se az když jsem poprvé rozjel NFT hydro, je to preci jen něco jiného nez kokos a hlina a myslel jsem, ze by mi tu po zalozeni threadu mohli lidi poradit kdyby se to NFT nevyvíjelo dobře......

Naposledy upravil Kazimír 11-03-2016 v 07:56 AM

Old Post 11-03-2016 v 05:45 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 39

Čaute
Mám klony od Prashiwy, jsem 15 tej den na květu,zatím vše ok.Hnojím spíše méně než více,jedu taky kokos ,proplachuju .....Nevěřím že by Mrakoplas měl nějaký shit pheno zamatkovaný.Je to více indikový pheno,po přepnutí vyjelo minimálně, a větví se a nakvéta jako indika.Celkem na tu rundu spolehám tak doufám,že nebudu litovat.Hodím fota za pár dní.Je tu někdo kdo dojel řezy od prashiwy z genů co ted řeže?

Old Post 11-03-2016 v 07:07 AM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 40

to Magicman: u mne to taky vypadalo v 15 dnu kvetu ok... co je to, "hnojim spise méně"... ec na vytoku mas jake??? A mas taky Agent Orange? Moje jsou rozhodne sativa dominantni a vyjely mi po prepnuti jak blazen az jsou prilis roztahly a to sem drzel A-winga co nejníže, mame zrejme jiny phenotipy, vsimnete si na fotkách, ze jsou u mojich kytek velky listy s uzoučkými "prsty" (sativa ci prevazne sativa), indiky mají podstatne tlustsi "prsty" velkych listu

jel jsem v zivote uz několik cistejch indik, Wappa, Mazar.... a byly kompaktni, nevytahovaly se tolik a mely tlusty prsty listu, coz tvořilo nekdy az neprostupny vjejir... u sativ jsou uzoucke prstíky velkych i malych listu... coz je pripad meho Agenta Orange

Naposledy upravil Kazimír 11-03-2016 v 07:36 AM

Old Post 11-03-2016 v 07:18 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 41

Tyjo nestraš Nemám ec metr ani ph metr takže čísla ti nepovím,ale termínem že hnojím méně než více tím myslím že dávám podle tabulky ec 1.15.Každopádně já už jsem do kokosu lil taky EC 1.8 -2 a nikdy jsem neměl problém,ale prolívám enzymy a nehnojím denně,trychodermu jsem dával taky.Musím uznat že arogantní jednání Prashiwy mě taky sralo,ale vykašlal jsem se na to.Holt někdo si myslí ,že se narodil jako mistr světa v Praze,tak mu to nebudu vyvracet a jdu si dál svou cestou.

Mrkni tady, mrakoplas to tu má pěkně nafocený v 38 dnu
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Old Post 11-03-2016 v 07:38 AM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 42

hmm to vypada, ze pan Mrakoslap ma vice phenotypu Agenta Orage a taktéž prashiwa, to co na tech fotkách vidim ma listy vice jako hybrid 50/50 indika/sativa, moje pheno jsou spis 25/75 indika/sativa navíc z tech fotek je jasny, ze ten vynos z toho nemel taky nijak zavratnej..., proste vypadaj trochu jinak, ale kazdopadne diky MagiCmane za prispeni do diskuze

Naposledy upravil Kazimír 11-03-2016 v 07:58 AM

Old Post 11-03-2016 v 07:47 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 43

V pohodě...
Mrakoplas určitě vybíral z více phenotypů co zamatkuje ,takže je jasný že jich měl více,ale snad vybral nebo poskytl prashiwě top pheno ze selekce.Jak tady píšou ostatní,zhodnotit to můžeš až když to dojedeš do finále, ale je fakt že na 35 den to máš dost slabé.
Bojuj

Old Post 11-03-2016 v 08:21 AM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 44

upřímně se mi dostalo od mrakoplase do ruky asi 100 rizku pred 3 roky a byla to největší bída, co sem kdy měl.. nechci to tady nějak zasírat nebo do někoho valit, ale jen píšu mojí osobní zkušenost.. řízky vypadali fajn, genetika stála totálně za hovno :X EC je hodně diskutabilní, podle výrobce hnojiv (některé sou čistší bez "příměsí"), podle genetiky (sativa indika), podle wattáže (víc W víc EC) atd.. jestli chcete, klidně to smáznu.. ale jestli mi v tom bude někdo oponovat, nic natom nezmění.. co sem napsal bych kamenem vytesal a řízky už jen od feláků!!!!!

Old Post 11-03-2016 v 09:45 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od V@ly
co sem napsal bych kamenem vytesal a řízky už jen od feláků!!!!!


To jako jen od někoho, kdo (do)studoval na FELu?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 11-03-2016 v 10:36 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 46

ty si jelen pěkně si mě rozesmál.. děkuju!

Old Post 11-03-2016 v 10:40 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 47

Vidim ze nejsem sam kdo zatim videl absolventa elektrotechniky v praze )

Kvalita predevsim!

Old Post 11-03-2016 v 11:27 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 48

Zajímavé toto..budu sledovat :-D hlavně klid.do papirku bude neco tak i tak. Jinak tady toho Agenta bych tipoval tak na 75/25 sativa/indica, takže bych si na poradnej náfuk palic ještě počkal ;-)

Thomas V.

Old Post 14-03-2016 v 19:03 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2012 - 400W 10x Sensi Star 2x Agent Orange - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2898790 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív