Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » NFT 600W 9x Agent Orange
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 129

Četl sem cca do poloviny. Musím se zastat modelu AO! Je to jeden z nejlepších modelů, kterej se mi kdy dostal pod ruku. A že jich bylo... Každopádně se stala někde chyba, pravděpodobně z tvé strany. Ty listy nevypadaj vůbec fresh, připomínaj sativu ale zdravá sativa i tak má hezčí listy. Když bych převedl chybu na prashiwu, tak jedině, že si popletl modely a omylem ti mohl dát jinej. (pokud z toho necítíš tu nádhernou vůni mandarinky) . Měl sem možnost jet AO od Hodináře a dostal se mi i jeden klon do boxu od prashiwy a nebyl žádný problém. Vonělo to, listy byli OK, vše OK.

Old Post 22-04-2016 v 22:20 PM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 130

tak tohle asi agent orange nebyl, hele kdybych to zkurvil jen ja, mel bych sice malej vynos, ale kvalitu by to prilis neovlivnilo, ale tohle je technicak, mam tu asi tak 300g nehulitelnyho materialu, nejde mi o chut, ale o ucinek a ten neni zadnej, pestuju 11 leta (a i kdyz sem zacinal s par kytkama na okne, tak ty okenni modely neznamyho skunku, byly proti tomuhle zlaty) a tohle se mi jeste nikdy nestalo, tak se prestante porad zastavat prashiwi a vazne se nad tim zamyslete a laskave si tenhle thread prectete celej a ne jen do pulky nebo od pulky, nez sem nekdo zase neco napisete jako moji krytiku nebo neopravnenou obhajobu matkare, hele jeli to i jiny lidi a nejsou s tim spokojeny taky, myslim od prashiwi a ne AO z jinech zdroju, tak neporovnavejte hrusky s jabkama, tohle je proste technicky konopi, smitec......

Naposledy upravil Kazimír 23-04-2016 v 02:12 AM

Old Post 23-04-2016 v 01:57 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sisilota
Nový Člen

Karma uživatele Sisilota - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 131

Rád bych k tomu řekl, že se mně, jak to tady dopadlo, stalo 2x a jednoznačně mohu potvrdit, že to byla u mě špatná genetika a u tebe to je na 100% to samé!!

Old Post 24-08-2016 v 12:00 PM
Sisilota je offline   Profil uživatele Sisilota   Find more posts by Sisilota   Foto galerie člena Sisilota   Click here to Send Sisilota a Private Message   Add Sisilota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 132

Sice už je to starší téma ale musím se tu podělit.. Od Prashiwy mám klony už téměř 3 roky... ať to byl Shark shock, Gauge kush, deep purple deja, Wappa, a zmiňovaný AO !!!
Sám jsem jel AO už podruhé a pokaždé maximální spokojenost a nikdy jsem se nedostal přes 1.4 EC !! ono co si budeme vykládat kytka může vypadat dobře i při ec 2.0 ale změny zevnitř neuvidíme.. ono když se leje 2.0 a vytejká 1.8 tak je naprosto zbytečný lejt 2... klidně můžou dostat 1.3 a vyteče 0.9.. zdravě vypadat mohou ale biologické procesy uvnitř slečen neuvidíme. Musel jsem to zesebe vypustit protože jsem za celou mou dobu jel klony výhradně od Prashiwy a když nastal průser tak ve finále to byla čistě moje chyba o které jsem se sám přesvědčil. Zdar a nehádejte se

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 11-10-2016 v 13:09 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2012 - 400W 10x Sensi Star 2x Agent Orange - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2013670 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív