Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » skřínka 125wcfl /150hps bo 200cfl ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Zvýší se výnos jedním zastřihnutím?
Ano
NE
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 17

ten přijde sám... má automaty mě právě zajímá jestli střihnul všechny, jestli bude možnost sledovat rozdíly mezi zastřiženym a nezastřiženym automatem (osobně totiž pochybuju že to byl dobrej nápad, navíc fim).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 10-02-2016 v 11:03 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 18

No jo, jsem si ani nevšiml že má auta. pardón.

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 10-02-2016 v 11:05 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 19



čest ve spolek

Vlhkost je Slamáčku kolem 30% ale fakt bych neřekl,že je trápim :-D potom,co jsem viděl jak jsi ty tu svoji svěřenkyni rituálně zprznil a ještě si u toho relaxoval,bych řekl,že jsem maximálně špatnej táta

Crazyben: Střihnul jsem jen ty zadní větší dvě a porovnám je s těma bio pěstovanejma ..vlevo je Jota Mayuscula od delicious seeds a v pravo Lsd-25 fast buds...Teď taky ale trošku pochybuju o tom fimu,myslel jsem,že to zpomalí jejich růst a ty menší je doženou,ale nestalo se tak a ty zadní i přes přistřižení mohutní rychleji...Přemýšlím,že bych se na fim vyprdnul a topnul ho aby tak rychle nerostli...co myslíte má to cenu ještě jednou střihnout?

Jednou jsem už autflower topnul a proto myslím,že jeden šmik by výnos mohl zvýšit viz photo (jednalo se o northern light blue auto od delicious v 12/12 periodě)

a jedno photo ze 16.dne růstu,všechny holky už ukázali svoji pipi,nákvět čekám kolem 23-25 dne...zítra nožná jednou pohnojím na růst 1ml/l General Organics Bio Thrive-tím myslím,nic nezkazím...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 10-02-2016 v 18:30 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 20



18.den a holky začínaj kvést-to brzo...nejpozději v pondělí jím přehodim světlo za výbojku bo cflko...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 12-02-2016 v 22:47 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 21


zdar growers

Dnes proběhla výměna světla za 150W hps Osram,musim jí zatím držet asi 14cm nad vrcholky páč teplota šplhá k nějakým 32 stupňům snad to ale trošku srazim dalšíma dvěma ofukama,který snad ještě během dneška přidám...

z fotky to není moc poznat,ale jeden FIM se docela povedl a druhej pro změnu ani moc ne ..v noci až zaleze sluníčko zkusim ten fim zdokumentovat :-)

Jinak co myslíte,mám ty kvítka trošku poohýbat?Jakože čapnout ji za hlavu a ohnout ke květníku?Trošku sadomaso povázat?
U normálního strainu bych neváhal,ale u AF jsem to nikdy nezkoušel,tak se radší zeptám tady někoho zkušenějšího,přeci jen nechci ty afka moc stresovat ať se zbytečně nepřipravím o jejich jedinou výhodu a to rychlost dozrání :-)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 15-02-2016 v 10:45 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 22

no prej ohejbani je prej jedina prijatelna metoda pro AF

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 15-02-2016 v 18:46 PM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 23


po delší době menší update.den 28 ze života AF...

Vůbec se mě to nelíbí,teplota se pohybuje kolem 28-30 stupňů a to je výbojka 20cm nad vrcholky,z fotky to neni moc dobře vidět,ale jedna má špičky listů dost svěšený buď tou teplotou nebo sem to přehnojil,nejradši bych hps vyhodil a dal tam cfl,co myslíte?

Holky jsou zasazený v batmixu-ten je předhnojenej na 6 týdnů,ale dal jsem ji asi 3x v zálivce 2,5ml na 1l general organics bloom což byla asi chyba a jedný se to nelíbí...

Co se mě naopak líbí je fialová barva květu moc hezké :-)

kua co s tou hps je 20cm moc?u cfl čim níž tím líp,to platí u výbojky,co?

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 22-02-2016 v 19:32 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 24



hola hola

Den 35/60 fialová vládne svět a hps je minulostí,teplota prostě nešla držet v přijatelnejch mezích :/ (zvadlý byly,mě bylo vedro prostě na prd...) misto ní jsem dal 200w cfl a kvítka v boxu porovnal, jak mi přišlo nejlepší a vyšlo to tak,že na levé straně jsou obě šmiknuté s vícero menšími paličkami a na pravo jsou bio autoflowery s rýsujícíma se salámošiškama.

Lampa je ted v poloze polovertikalni resp ve sklonu 45° +- umístěná,tak nízko,jak jen to jde,kytky jsem podle toho svázal a umravnil,aby se obepínaly kolem lampy,pokud možno,co nejrovnoměrněji...Chystám sice ještě nějaké svázáníčko,čistě jen k uspokojení pěstitelských choutek.Zasahovat do toho moc nebudu a nechám šíšy už jen kynout.Banky se kasají,že za 60 dní od semínka po sklizen tak uvidíme...
přikládám pár špatných foto.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Naposledy upravil SarumanCZ 29-02-2016 v 23:09 PM

Old Post 29-02-2016 v 22:59 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 25


ta fialová je fakt dobrá tak pome holky pome kyneme :-D ( zkuste tohle říct svejm starejm :-D )

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 29-02-2016 v 23:06 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 26



konec dne č.40 miluju tu vůňi ské line se celým bytem :-) ..zitra holky naposledy přiohnu a nechám už dozrát,posledních 20dní podle banky-docela fajn bonsaie :-)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 05-03-2016 v 23:35 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 27


jedna noční :-)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 05-03-2016 v 23:42 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 28



45. den života cannabis ruderalis-podle banky zbývá do konce 15 dní

Smrdí to tu jak v hašišovým doupěti :-D miluju tu vůni,co vy?

Doufám,že holky během té doby co jim zbývá,nahoděj ještě nějaké krystalky,zatím nejsem spokojen!!!

dvě fotečky teď focené,celkovej pohled na věc a pokus o makro LSD-25

máte někdo nějaký tipy na konec pěstu? tajnej figl na zvetšení objemu palic? ..asi kolem 58 dnu vezmu hřebík a prorvu ho stonkem,na balkoně se mi to osvědčilo a holka zaplakala ještě pár slz navíc,ale jestli někdo máte nákej navrh podobnýho šíleství jsem ochotnej vyzkoušet a zaexperimentovat!

tak ať se daří a roste vám to.


jo a pozdravuje vás David

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 10-03-2016 v 20:21 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 29

Můj TIP - nezalejvat a snížit vlhkost na minimum, hřebík dobrý :-) Fuckt slušnej pěst:-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 10-03-2016 v 22:15 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 30

Poslední zálivku ledovou vodou. Dost se pak vstekaly ( pryskiřice navíc)

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 11-03-2016 v 16:59 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 31


vlhkost ke konci snižuju ale to s tou ledovou vodou slyšim poprvy to stojí za vyzkoušení

přihazuju Jota Mayuscula Purple Auto šiška photo

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 11-03-2016 v 20:47 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 32

A co třebas přímý zásah plamenem? ??? Ehm, nebo rovnou autogen?!

(Sorry, to je takovej muj druh humoru)Ve skutečnosti se na ty fialový holky nemůžu vynadívat :-)

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 11-03-2016 v 22:07 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8171460 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív