Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Daruji,přenechám,vyměním-vše zdarma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 33

Halo halo, mam zbytek sazenic special queen n1 . 12 kusu a 3 mrzaci v rw kostce a raselinovym kvetinaci zasypanym hydrotonem. Nemam to kam dat . Vymenim za nejakou ptakovinu , pokud se ptakovina nenajde tak prenecham.

Okres breclav .

Naposledy upravil Bitir 13-12-2016 v 14:42 PM

Old Post 13-12-2016 v 13:29 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 34

Přenechám jednu rostlinku Gorilla Glue#4 S1,SM kraj více pm


Zadáno !

Naposledy upravil MagiCman 26-01-2017 v 19:17 PM

Old Post 25-01-2017 v 17:30 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xatla
Stálý Člen

Karma uživatele Xatla - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 35

Ahoj,
přenechám pěkně vypadajícího, nenakvetlého samce Kali-Bubba. Platí do pondělí, pak ho zlikviduju.

Old Post 16-02-2017 v 11:21 AM
Xatla je offline   Profil uživatele Xatla   Find more posts by Xatla   Foto galerie člena Xatla   Click here to Send Xatla a Private Message   Add Xatla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K-Roc
Stálý Člen

Karma uživatele K-Roc - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 36

zdarec vyměním semena orangehill special x automazar za nějaký semena na zkoušku na out
Popřípadě kdyby se našel někdo ochotnej tak daruji pár kousků pod podmínkou že někdo udělá thread od začátku až do konce

Old Post 17-02-2017 v 05:55 AM
K-Roc je offline   Profil uživatele K-Roc   Find more posts by K-Roc   Foto galerie člena K-Roc   Click here to Send K-Roc a Private Message   Add K-Roc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fill1989
Stálý Člen

Karma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 37


Daruji kvalitní top samce v kondici, je mi líto je vyhodit.Jedná se o Critical Mass, Mr. Nice. Jížní Morava, přijeď si.

Old Post 26-02-2017 v 14:22 PM
Fill1989 je offline   Profil uživatele Fill1989   Find more posts by Fill1989   Foto galerie člena Fill1989   Click here to Send Fill1989 a Private Message   Add Fill1989 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 38

Zdary. Vyměnil by někdo komplet gib obyc předřadník a gib flower 250w HPS. Celé jeté 90 dní 12/12. Vyměnil bych za komplet 150w v podobném stavu a stáří.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 11-03-2017 v 01:39 AM

Old Post 11-03-2017 v 01:18 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 39

Jestli někdo drží Void od Haryho,napište prosím ,vyměním za klon z mé matkárny

Old Post 05-04-2017 v 11:42 AM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awedawe
Stálý Člen

Karma uživatele awedawe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 40

cau vymenim za neco cbd haze Auto Tao a Auto Tao mix vol 1 , plus pak tu mam naky rockwool kostky kdyby nekdo chtel....za neco na pesteni nabidnete do zprav....muzeme povymenovat i nejake rezy a sazenice za nejaky veci na pesteni, vybavuji si lab takze se mi bude hodit spoustu veci o seznam genetik piste pm

Naposledy upravil awedawe 05-04-2017 v 20:23 PM

Old Post 05-04-2017 v 11:59 AM
awedawe je offline   Profil uživatele awedawe   Find more posts by awedawe   Foto galerie člena awedawe   Click here to Send awedawe a Private Message   Add awedawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeginerPeto
Nový Člen

Karma uživatele BeginerPeto - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 41

Nazdar nazdar...preradnik 150w tienidlo k tomu a nejake lampy... nejake rezy v ba? Pripadne ponuknite.

Old Post 05-04-2017 v 17:49 PM
BeginerPeto je offline   Profil uživatele BeginerPeto   Find more posts by BeginerPeto   Foto galerie člena BeginerPeto   Click here to Send BeginerPeto a Private Message   Add BeginerPeto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 42

Edit - Předáno

Edit -

36ks White Widow, 6ks WW
6ks Blue Dream

Jsou to NS

Všechno to jsou semínka, dostal jsem je k narozkám, ale já jedu jen klony, tak kdyby někdo za to nabídl něco zajímavého tak piště

Skladuju je všechny v malé lednici (4 stupně konstantně, naprostá tma)

Naposledy upravil BRooT 24-05-2017 v 19:44 PM

Old Post 23-05-2017 v 19:51 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jebal
Stálý Člen

Karma uživatele Jebal - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 43

Zdrc,,mám tu ventoš Ruck 355m3,dále sonoflex 2m,pacháč jetý 2 kola. Výměna a nebo prodej za výhodnou cenu,,PM

Old Post 25-05-2017 v 15:00 PM
Jebal je offline   Profil uživatele Jebal   Find more posts by Jebal   Foto galerie člena Jebal   Click here to Send Jebal a Private Message   Add Jebal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 44

Ahoj, dnes budu ze své fem. mamky Blue Dream řezat. Za cca 14 dní by měly být řezy ok. Jelikož počítám, že jich bude víc, než potřebuju, tak bych chtěl nabídnout jejich přenechání, darování - třeba někomu, kdo začíná. Budou určitě min 4, spíš víc.
Jižní Čechy, Šumava

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 01-06-2017 v 15:06 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 45

Zdravím
Mám tu box,Growlab 80x80x180.Je použitej,neponičenej.Nemá ale tu konstrukci.
Pro aspoň trochu šikovnýho člověka není problém si ju udělat.
Vyměním za 3-5 AF semen od Fast Buds.
Vyhrává rychlost a jednoduchost pro mě.Ideál když si někdo přijede a provedem to z ruky do ruky.
Poště se tak úplně nebráním,za poštovný +2 semena navíc.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 15-06-2017 v 05:05 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 46

Zdravím, opět nabízím řezy. Tentokrát 2 kusy critikal 2.0 + ( matka fem. od Dinafem ), 2 kusy Sweet grepfruit ( matka fem. od Dinafem ), 2 kusy Northern light ( matka řez, Nirvana seeds) a několik Blue Dreamu ( mamka fem. od Natural seeds ). Přenechám zdarma nebo za nějakou pozornost ( piju Jihlavanku standard, Kouřim camelky ). Vše dostupné do 14 dní

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 15-07-2017 v 19:45 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fik
Nový Člen

Karma uživatele Fik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 47

Daruji rez salveje divotnerne... kdyby nekdo chtel.. ...HK...

Old Post 23-08-2017 v 18:24 PM
Fik je offline   Profil uživatele Fik   Find more posts by Fik   Foto galerie člena Fik   Click here to Send Fik a Private Message   Add Fik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alfonzito
Stálý Člen

Karma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% PěstitelskáKarma uživatele alfonzito - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 48


Darujem alebo vymenim za nieco rastlinu Sour diesel x Big bang.
Je z reg semien od jahmaicana ktore isli na von a z jednej samicky sa spravili dva rezy ale nakoniec vyuzijem len jeden... Praha

Old Post 30-08-2017 v 10:40 AM
alfonzito je offline   Profil uživatele alfonzito   Find more posts by alfonzito   Foto galerie člena alfonzito   Click here to Send alfonzito a Private Message   Add alfonzito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8985970 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív