Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Aký aqua system zvoliť ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hiller
Nový Člen

Karma uživatele Hiller - 20% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 9  

Dotaz Aký aqua system zvoliť ? Příspěvek č. 1

Ahojte mám stan 100x100x200 cm a neviem sa rozhodnúť aký závlahový systém tam mám kúpiť ide o tom aby som tam vedel dať aspoň 8 kytek ale zase aby sa mi tam daný systém kvôli rozmerom vošiel ..... Uvažoval som nad niečím takým ako je napr..... Atami Vilma ..

Old Post 24-01-2016 v 20:24 PM
Hiller je offline   Profil uživatele Hiller   Find more posts by Hiller   Foto galerie člena Hiller   Click here to Send Hiller a Private Message   Add Hiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 2

Ahoj, odporúčam ti sadnúť na pár hodín pred pc a povenovať sa štúdiu aby si vedel do čoho ideš- mne sa vidia systémy fungujúce na aero príncipe- amazon116 napr. Všetko má svoje pre a proti a isto nájdeš najvhodnejší systém pre svoj box.

Old Post 24-01-2016 v 20:39 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hiller
Nový Člen

Karma uživatele Hiller - 20% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

Praveže aj by som vedel ako to chcem vymyslieť ale neviem či si to viem sam ručne vyrobiť na mieru pre môj stan alebo radšej to mam kúpiť ..... Ide mi o to že ako som spomínal tak mam rozmer 100x100x200 a veľmi podľa mojích predstav to tam neviem poskladať

Old Post 24-01-2016 v 21:01 PM
Hiller je offline   Profil uživatele Hiller   Find more posts by Hiller   Foto galerie člena Hiller   Click here to Send Hiller a Private Message   Add Hiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 4

No Amazon ma tak 85x85cm, ale do tvojho boxu ideál, aspoň nebudeš mať problemy s plesnením. Išiel si už niekedy hlinu? Možno by bolo fajn začať s ňou...

Old Post 24-01-2016 v 21:06 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hiller
Nový Člen

Karma uživatele Hiller - 20% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5

Vieš mi poslať na akom princípe funguje ten Amazon ? Ďakujem a čo sa týka zmeny substrátu tak už mam vlastne komplet hnojivá do aqua takže bolo by mi ľuto meniť komplet hnojiva ale aj tak radšej polievaciu zodpovednosť nechám na systéme spával by som kľudnejšie

Old Post 24-01-2016 v 21:12 PM
Hiller je offline   Profil uživatele Hiller   Find more posts by Hiller   Foto galerie člena Hiller   Click here to Send Hiller a Private Message   Add Hiller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 6

Sorry ale pytas sa hluposti,keby si si aspon precital FAQ najskor tak ako ti radili v tvojom prvom topicu.

Old Post 24-01-2016 v 21:34 PM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-05-2015 - Jaký systém zvolit - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3026890 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív