Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x600W / 32x GTH1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
cistetofu
Nový Člen

Karma uživatele cistetofu - 87% PěstitelskáKarma uživatele cistetofu - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 26  

Organika Ghost Train Labs Příspěvek č. 1






Naposledy upravil cistetofu 06-08-2016 v 01:24 AM

Old Post 18-01-2016 v 14:36 PM
cistetofu je offline   Profil uživatele cistetofu   Find more posts by cistetofu   Foto galerie člena cistetofu   Click here to Send cistetofu a Private Message   Add cistetofu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cistetofu
Nový Člen

Karma uživatele cistetofu - 87% PěstitelskáKarma uživatele cistetofu - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 2


Foto bez sodíku

Old Post 18-01-2016 v 17:53 PM
cistetofu je offline   Profil uživatele cistetofu   Find more posts by cistetofu   Foto galerie člena cistetofu   Click here to Send cistetofu a Private Message   Add cistetofu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 3

Pic, mas to hezke. Jak myslis vodu ze Zvlhcovacku? To chytas tu paru? Mel bych zajem o radu jak bych si udelal zavlahu na kapilary sve pomoci na 20 kytek Chi to taky.. mas zvlast roztok a odpad? Jeste mi zajima znovu pouziti media.

Jinak neni ti co vytknout jen, ze to mas dobre propracovane a vychytane nic co dodat snad jen kdybys neco potreboval, rad poradim.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 19-01-2016 v 19:37 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cistetofu
Nový Člen

Karma uživatele cistetofu - 87% PěstitelskáKarma uživatele cistetofu - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 4


Čau, dík.
Jo, chytám. Protože pěstuju v uzavřený místnosti, musel jsem si koupit silnější odvlhčovač(ku), dává tak 13l vody/den s EC 0. Tu míchám se se svojí EC 0,5 a mám EC 0,25 takže přidávám víc hnojiv.
Na 32 květináčů (64 kapilár) jsem musel koupit čerpadlo Neptune 3000(l/h). Černá (neohebná)trubka vede ze skládacího sudu do půlky druhý, která leží na zemi v boxu mezi květináčema (který jsou ve vaně) a je na ni připojeno 64 kapilárovejch spojek, kapiláry a jehly (viz foto). Zpětnej ventil nemám, před koncem sudu mám v hadici zapíchlou uzavřenou kapiláru ve který je malá dírka a tím se vyrušuje efekt spojených nádob.
Znovu použitej kokos neni nejlepší, je hrozně zasolenej (prej ty hnojiva GH), asi jsem ho špatně propláchl - soudím tak podle EC na odtoku. Ale problémy nejsou. Uvidím na konci.

Naposledy upravil cistetofu 24-01-2016 v 11:43 AM

Old Post 19-01-2016 v 19:54 PM
cistetofu je offline   Profil uživatele cistetofu   Find more posts by cistetofu   Foto galerie člena cistetofu   Click here to Send cistetofu a Private Message   Add cistetofu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 5

Zdravíčko pánové.

Já si prostě nemůžu pomoci, ale problém vidím -> zdají se být přehnojené, viz fotka v příspěvku č. 2. A jestli stojí v odpadu, ani se nedivím, to se zasoluje ještě lépe Alespoň ať nestojí přímo, dát pod ně něco, třeba kus polystyrénu bo tak.

Napříště doporučuji užít hnojiva přímo do kokosu určená, např Canna Coco, snadná manipulace (A+B stejné množství jak růst, tak i květ).

Budu sledovat, K+ posléze

Ať se daří

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 19-01-2016 v 23:28 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 6

Dobre sou vrsky od petek nebo jeste lepe od jogurtovyho mleka ty sou vetsi.

Kvalita predevsim!

Old Post 20-01-2016 v 04:12 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cistetofu
Nový Člen

Karma uživatele cistetofu - 87% PěstitelskáKarma uživatele cistetofu - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 7






Update: 33. den
Palice se připravují na pořádný bloom.
Na pár kytkách se před týdnem objevili trošku světlejší okraje a hlavně konečky listů - přehnojení. Snížil jsem Ec (míchal jsem z 0,25 vody s hnojivy na výsledných na 1,7) na 1,55. Žádné nové známky přehnojení se neobjevily. Začínám přidávat bloombastic.
Jinak kytky nestojí v odpadu, jsou postaveny na podmiskách, ze kterých odpad odtéká do vany, z jejíž nejnižšího místa ji odčerpávám. Je fakt, že i přes to je Ec na odtoku strašný, ale nic s ním neudělám, tak jsem se ho rozhodl neřešit.
O hnojivech Canna jsem přemýšlel už v průběhu minulého pěstu, ale nakonec převládla varianta zůstat ještě u GH, protože jsem chtěl znova použít stejný kokos, který už byl zasolený od GH hnojiv . Další věc byla, že jsem měl nakoupená různé doplňky od GH. Příště se na Cannu chystám, ale s novým kokosem (asi ne lisovaným.

Foto:
1. panorama lesů
2. tři hlavní vrcholky jedné rostliny
3. tohle bude dlouhý vršek
4. nový přírůstek 6,7l CO2 lahev: a) elektromagnetický ventil, b) jehlový ventil, c) redukční ventil, d)uzávěr lahve k napojení redukčního ventilu, h) tvrzená hadička (+spojky 3x, spínací hodiny). Lahev s CO2 + c + d za 2.4oo,- ze svařovacích potřeb a ostaní (a+b+h a spojky) z akvaristiky za 1.2oo,-. CELKEM 3.6oo,- i s dopravou.

Edit:
5. Fotka ze dne 35, pořádně bobtnaj

Naposledy upravil cistetofu 26-01-2016 v 21:58 PM

Old Post 24-01-2016 v 11:57 AM
cistetofu je offline   Profil uživatele cistetofu   Find more posts by cistetofu   Foto galerie člena cistetofu   Click here to Send cistetofu a Private Message   Add cistetofu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 8

škoda, že to COčko jde až tak pozdě, největší efekt to má údajně při růstu (brutální větvění, minimální mezery mezi patrama). Květ by ti to mělo nejspíš jen trochu urychlit

I've.. seen things you people wouldn't believe

Old Post 01-02-2016 v 16:07 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cistetofu
Nový Člen

Karma uživatele cistetofu - 87% PěstitelskáKarma uživatele cistetofu - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 9

čau,
díky za příspěvek.
o efektu co2 na růst jsem četl to samé.
neměl jsem možnost dodávat od začátku.
můžeš poskytnout víc informací co se týče co2 při kvetení?
díky

Old Post 05-02-2016 v 22:46 PM
cistetofu je offline   Profil uživatele cistetofu   Find more posts by cistetofu   Foto galerie člena cistetofu   Click here to Send cistetofu a Private Message   Add cistetofu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lebanner
Stálý Člen

Karma uživatele lebanner - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 84  

co2 Příspěvek č. 10

IMHO takhle pozdě v květu už to nemá cenu dávat, efektivní by to bylo první 2-3 týdny 12/12, dokud se ještě kytky táhnou. Teď už bys měl akorát sraní s vlhkostí a riskuješ plíseň

Jestli seš kámoš s angličtinou tak je to celý pěkně přehledně popsaný

TADY

Edit:

ještě jsem koukal, že tam ani nemáš průtokoměr, bez něj nevypočítáš kolik toho COčka máš do boxu pustit - zas tam toho nesmí bejt moc, pak to má opačnej efekt.

Efektivnější je měřák Co2 kterej ti přesně ukazuje kolik je toho aktuálně ve vzduchu (mělo by bejt 1200-1500ppm). Co jsem koukal tak se daj sehnat od 2tisíc vejš, přijde mi to elegantnější než ten průtokoměr : )

I've.. seen things you people wouldn't believe

Old Post 06-02-2016 v 18:47 PM
lebanner je offline   Profil uživatele lebanner   Find more posts by lebanner   Foto galerie člena lebanner   Click here to Send lebanner a Private Message   Add lebanner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 11

Nazdar, zajímalo by mě, jak to chladíš, když tam pouštíš COčko? Jestli to není vzduchotěstá místnost, chlazená klimou, tak použití CO2 je naprosto k ničmu, když ho včechno "vyfoukáš" ven... Jedině že bys tu místnost s boxem vůbec nevětral, aby se Co2 drželo v místnosti..
A ještě, když už máš tak pěknou vanu, proč nemá odpadní odtok?

Old Post 06-02-2016 v 19:48 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cistetofu
Nový Člen

Karma uživatele cistetofu - 87% PěstitelskáKarma uživatele cistetofu - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 12

to lebanner:
S vlhkostí problém nemám, mám odvlhčovač takže nejde nad 45%. Diskuzí (jo, hlavně v angličtině) jsem četl až až a nikde se lidé neshodnou jestli je co2 pro větší výnos lepší přidávat v květu nebo v růstu. Každopádně ho v květu potřebuju, protože v místnosti nikdy nevětrám a je utěsněná (takže by docházelo, musel bych větrat a to nechci) a co2 dovolí pěstovat ve vyšší teplotě(!), ale byl jsem překvapen jak to teplotu zvýšilo. Mám tam průtokoměr, jestli myslíš budík s číslem průtoku l/h. Měřák mám na cestě - jde o sensor připojitelný do arduina (spolu do 1300), které bude co2 dávkovat. Prozatím jsem si dávkování vypočítal (za jak dlouho se nafoukne igeliťák, kolik mám m3 a tak..).

to NORM:
Zdary, vzduch proudí do látkou oddělené části místnosti s okny, vnitřní okna jsou vyndaná, aby to tolik neizolovalo (původně stará dvojitá). Tam je i odvlhčovač. Takže se co2 drží. V noci min. 22° ve dne max. 33° (bez co2 28-30°).
Vana byla designováná s tím, že bude stát na zemi - je ze dřevotřískových desek, sice podpeřených, ale nevěřím, že by unesly půl tuny. Jinak by zabírala moc místa. Nejedu NFT ani Flood&Drain, takže mi to stačí takhle. Má "nejhlubší místo", odkud vodu odčerpávám. Není to sraní. Díky za příspěvek.

Old Post 07-02-2016 v 15:51 PM
cistetofu je offline   Profil uživatele cistetofu   Find more posts by cistetofu   Foto galerie člena cistetofu   Click here to Send cistetofu a Private Message   Add cistetofu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cistetofu
Nový Člen

Karma uživatele cistetofu - 87% PěstitelskáKarma uživatele cistetofu - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 26  

GHT Příspěvek č. 13



Tak rovnou nahazuju update:
Den 47.
Některé trichomy už mají hnědou barvu. Některé velké listy začínají žloutnout.
Teploty 22-33°C, Ec dnes poprvé překročilo 2 (voda 0,25), Ph 5,9 - 6.
Zálivka se ze dvou denně dnes změnila na jedinou deně a to 2 hodiny po probuzení.
Zhruba deset vrcholků jsem musel přivázat, další se velmi ohýbají. Doufám, že se mi žádný nezlomí.

Foto:
1) moje oblíbená
2) výhled

Old Post 07-02-2016 v 16:20 PM
cistetofu je offline   Profil uživatele cistetofu   Find more posts by cistetofu   Foto galerie člena cistetofu   Click here to Send cistetofu a Private Message   Add cistetofu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cistetofu
Nový Člen

Karma uživatele cistetofu - 87% PěstitelskáKarma uživatele cistetofu - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 14





Update: Den 58
Dnes jsem přestal hnojit, 2 dny propláchnu FloraKleen a H2O2, potom cca 9 dní Ripen ( na závěr s FloraKleen) a poté ještě Cannazyme.

V posledním týdnu jsem odebral všechny větší listy. S Ripenem budu svítit 11/13.

Old Post 18-02-2016 v 22:04 PM
cistetofu je offline   Profil uživatele cistetofu   Find more posts by cistetofu   Foto galerie člena cistetofu   Click here to Send cistetofu a Private Message   Add cistetofu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 15

Neee, proč?! To je velká chyba, listy jsou základ! Je to zásobárna živin a při průplachu jsou z toho živy, přičemž z toho jedou i bambule Takhle se Ti to možná zbytečně zalistí a příjdeš o nějaké g.

A počítáš s 75-80d 12/12, že?

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 19-02-2016 v 13:37 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cistetofu
Nový Člen

Karma uživatele cistetofu - 87% PěstitelskáKarma uživatele cistetofu - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 16


Ostříhal jsem je především s ohledem na spodní paličky, aby na ně svítílo světlo přímo. Taky jsem četl, že je to pro rostlinu signál, že se blíží konec, ať dorzaje. Ale nevzal jsem ani půlku.
Právě že to zraje rychleji, než píšeš. Dnes, den 60, jsem udělal posladní proplach před Ripenem a zítra začínám Ripenovat. Plánuju to tak, že poslední Ripen dostanou 70. den. Svítím 11/13, Canna píše, že se tím zpomalí dozrávání.
Potom 2 dny proplach 1 den bez vody a na závěr den tmy. Takže mi sklizeň vychází na 73.-74. den, ale koukej na ty trichomy, na to že se nemaj barvit tolik jako u jinejch modelů už sou pěkně tmavý - obzvlášť na některých pálkách (viz foto).

Old Post 20-02-2016 v 14:07 PM
cistetofu je offline   Profil uživatele cistetofu   Find more posts by cistetofu   Foto galerie člena cistetofu   Click here to Send cistetofu a Private Message   Add cistetofu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-01-2016 - 2x600W / 32x GTH#1 - 0 odpovědí
18-01-2016 - 2x600W / 32x GTH#1 - 0 odpovědí
04-04-2016 - 2x600W 12x Chronik - 86 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9953380 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív