Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » odtah v době květu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Dotaz odtah v době květu Příspěvek č. 1

Zdravím přátelé zeleného listu.

Jedu druhej grow takže nejsem žádnej expert. Nicméňe mě zajímá jedna věc. V době květu ve tmě neboli v noci pro kytičky postačí mi mít zaplý ofuk(klipsnový ventilátor 15cm) nebo je třeba mít zaplý celý odtah? Mám 60x60x140 osazen devíti kousky.

Díky za Vaše rady a zkušenosti.

Growu zdar a ať to všem roste

Old Post 09-01-2016 v 01:15 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 2

Zdravím
Podle mě by ten odtah měl jet pořád non stop.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 09-01-2016 v 05:57 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 3

No já sice taky nejsem žádnej expert, ale podle mě rozhodně puštěněj... mě jede nonstop i v růstu. Za prvý se kytkám líp dejchá (což spousta lidí ignoruje, voda a světlo neni jediný co potřebuje) a za druhý když ten vlhkej vzduch navíc taháš ven, tak je to mnohem lepší než samotnej ofuk co se týče snížení vlhkosti.

Třeba já to dělal naopak... ofuky na noc vypínal a odtah běžel furt a neměl sem na noc víc jak 50%. Ale je taky pravda že žádnou velkou jungli sem tam neměl.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 09-01-2016 v 06:06 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 4

Jednou za hodinu by se vzduch mel vymenit 20x az 30x... To plati jak v rustu, tak v kvetu a jak ve dne, tak v noci... Kazdopadne ja osobne v noci zaponam odtah jednou za dve hodiny na pul hodiny a kytkam to nijak neublizuje a jedou jak vztekly :-D

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Old Post 09-01-2016 v 06:13 AM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mladejzahradnik
Stálý Člen

Karma uživatele mladejzahradnik - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 5

Určitě mít zaplej odtah i v noci.. kdysi jsme ho zaplej neměli a divili se proč máme sice krásný palice, ale výnos nic moc... i v noci potřebujou čerstvej vzduch

Old Post 09-01-2016 v 08:42 AM
mladejzahradnik je offline   Profil uživatele mladejzahradnik   Find more posts by mladejzahradnik   Foto galerie člena mladejzahradnik   Click here to Send mladejzahradnik a Private Message   Add mladejzahradnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 6

no jak to ted ctu jsem zezelenal. Ovsem u me kdyz casovac vypl svetlo vyplo i ofuk i odtah ted mam kytky na 27dni kvetu a vypadaj dobre i dobre palice maj mam to zmenit ? :O to me nenapadlo ze to bude treba nechat pustene i v noci :O

zacinajici pestitel

Old Post 09-01-2016 v 13:03 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 7

Dej odtah normalne do zasuvky a na casovac jen svetlo... vetsinou to daj i bez odtahu, ale je to s nim lepsi, uz jen kdyby preventivne kvuli plisnim.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 09-01-2016 v 13:29 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 8

asi jo zapnu odtah i ofuk radeji zbytecne riskovat nebudu moje hloupost zase jsem se neco naucil

zacinajici pestitel

Old Post 09-01-2016 v 14:27 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 9

Da se ze pokud mas ovladani otacek tak na tmu snizovat na uplny minimum. Akroat motorek pak trosku bruci.

Kvalita predevsim!

Old Post 09-01-2016 v 16:41 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 10

Takže zatím sem řešení nalezl ve spínacích hodinách a ve tmě jede vzduchotechnika1hod on a 1hod off tak to budu řešit zatím do budoucna pořeším regulaci otáček na venťák a je to. Jediný proč mě to zajímalo je kvůli hluku od vzduchošky v mém případě je celkem nízký ale chci ho snížit na minimum pač panelák...noc... Jinak jedu druhý kolo a jak první tak druhý na růstu sem měl vzduchotechniku off a za 9dnů od přesazení klonů sem přepínal. A neřekl bych,že to nikterak kytkám vadilo. A výnos byl ve firs growu super...

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=4

Mějte se a smějte se

Naposledy upravil zhulbong 10-01-2016 v 22:59 PM

Old Post 10-01-2016 v 18:52 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 11

Hlavní je cirkulace vzduchu, kvůli písni... odtahový vent má být napojený na termostat a podle toho větrat.. kytky rostou když mají teplo a vlhko, ne čerství horský vzdoušek, rači městský pořádně znečištěný, plný CO2
Nejlepší a stálé klima je dosaženo v místnosti s klimatizací a přidáváním CO2 + odvlhčovač, zvlhčovač, kde není absolutně žádná výměna vzduchu...

Old Post 10-01-2016 v 21:12 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášhaš
Stálý Člen

Karma uživatele Mášhaš - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od NORM
Hlavní je cirkulace vzduchu, kvůli písni... odtahový vent má být napojený na termostat a podle toho větrat.. kytky rostou když mají teplo a vlhko, ne čerství horský vzdoušek, rači městský pořádně znečištěný, plný CO2
Nejlepší a stálé klima je dosaženo v místnosti s klimatizací a přidáváním CO2 + odvlhčovač, zvlhčovač, kde není absolutně žádná výměna vzduchu...


Ta nevýměna vzduchu se mi nějak nezdá...

Old Post 11-01-2016 v 00:00 AM
Mášhaš je offline   Profil uživatele Mášhaš   Find more posts by Mášhaš   Foto galerie člena Mášhaš   Click here to Send Mášhaš a Private Message   Add Mášhaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 13

Ještě mě tak napadlo. Mám vent tt 125 má dva chody 220/280m3/hod tak se ptám je prakticky možné udělat toto? : teď mám venťák na 280m/h. koupím ještě jeden kabel, ten připojím na low chod. Oboje bude ve spínačkách. Kabel s otáčkama na hight by sepnul v 8:00 a vypnul ve 20:00(svícení) a ve 20:05 by sepl kabel napojený na low výkon a vypl se v 7:55 ráno(tma). Je to možné takto naráz zapojit oba chody venťáku a bude fungovat a nic se nestane(zkrat,odpálení nebo cokoliv co bych nechtěl) ? Za rady zkušených díkes.

Old Post 11-01-2016 v 00:19 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Mášhaš


Ta nevýměna vzduchu se mi nějak nezdá...



to se ti nemusí zdát, to je naprosto běžná, roky používaná věc...
vyhledej si sealed grow room a trochu studuj..

Old Post 11-01-2016 v 08:17 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Mášhaš

Ta nevýměna vzduchu se mi nějak nezdá...


Si představ, že tě zavřou do skafandru kde neni žádná výměna vzduchu a daj kyslíkovou bombu aby ses neudusil... taky to jde viď

Kytka zas potřebuje CO2 (aby se neudusila), kterej fotosyntézou mění na kyslík... "dejchá jako my, jen naopak".

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-01-2016 v 10:29 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 16

a pres noc zas spotrebovava kyslik nevymenovat vzduch je chujovina

Old Post 11-01-2016 v 10:43 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-03-2013 - Hnojení v období květu - 3 odpovědí
22-12-2015 - Vlhkost v období květu - 31 odpovědí
25-01-2005 - prostříhání listů v době květu? - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0300450 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív