Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » splihlé kytky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
walldur
Nový Člen

Karma uživatele walldur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 6  

splihlé kytky Příspěvek č. 1

Ahoj, kytí jsou na růstu a už bych je nejradši přepnul, ale furt se s nima něco děje. Asi před 4 dny jsem zalil a začali vypadat spíš ještě víc nezalitě než zalitě, tak jsem si myslel že jsem moc zaléval... každý den 2 dc na 11l květináče. Zalil jsem to tedy 1dc vody s plagron power roots. Další den vypadali pořád stejně i když možná o trochu lépe a to už jsem je nechal na suchu. Další den jsem je zalil s 2dc s alga bloom a power roots 4ml/1 a 1ml/l. To už se vše tvářilo v pořádku, jenže na konci dne jsem si všimnul, že 2 kytky jsou nějaké svěšené... ani ne listy, ale prostě ohlé stonoky a nemyslím si že by to bylo váhou listů, protože ještě 2 hodiny před tím to bylo v pohodě. taky jsem oběvil na některých listech nekrotické skvrny a nebo přehnojení? nevim.... Přišlo mi že maj asi málo vody ale hodně živin a tak jsem zalil 4 dcl na kytku čistou odstátou vodou. Ph nemám možnost změřit :/. je tu někdo kdo by mě utěšil že o všechny kytí kvuli tomu nepřijdu a poradil mi jak dal? ((( předem děkuju moc ...

...
FOTO viz. Komentář

Old Post 08-01-2016 v 13:04 PM
walldur je offline   Profil uživatele walldur   Find more posts by walldur   Foto galerie člena walldur   Click here to Send walldur a Private Message   Add walldur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
walldur
Nový Člen

Karma uživatele walldur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 2

....nejdou mi přidat fotky tak jsou tady
http://imgur.com/a/XH8tj/all

Old Post 08-01-2016 v 13:23 PM
walldur je offline   Profil uživatele walldur   Find more posts by walldur   Foto galerie člena walldur   Click here to Send walldur a Private Message   Add walldur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 3

ahoj, zkusim poradit
při pohledu na tvoje fotky mě napadne: přidušené
způsob zalívání v kombinaci s pěstebním médiem zdá se brání správnému okysličování kořenů
o všechny kytky snad nepřijdeš, až na tu jednu s pokroucenými listy nevypadají nijak hrozně (ale moc z fotek teda poznat nejde) a měly by se vzpamatovat, pokud ten problém odstraníš
nekrotické skvrny jsou údajně způsobeny špatným vstřebáváním živin z půdy která je tím pádem zanesena živinami [http://ww2.marijuanagrowing.com/bro...campaign=buffer]

podle mě to všechno ukazuje na špatné vlastnosti hlíny, kterou asi i nevhodně zalíváš...na květ bych teď nepřepínal, ale ktomu ať se vyjádří nějaký lamper, já vím prd...pochopil sem, že teď sou tedy zalité čistou, takže bych je nechal teď proschnout a ještě jednou pořádně prolil čistou (až proschnou)...věnoval bych více pozornosti jak kytky na zálivku reagují, zalívej až budou opravdu povadlé (listy začínají být vláčné a vrcholky svěšené) a vyvaruješ se případným problémům z přelití

Old Post 08-01-2016 v 14:56 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
walldur
Nový Člen

Karma uživatele walldur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 4

JAk je mám oddusit? jinak díky moc

Old Post 08-01-2016 v 15:19 PM
walldur je offline   Profil uživatele walldur   Find more posts by walldur   Foto galerie člena walldur   Click here to Send walldur a Private Message   Add walldur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 5

Jestli mas hlinu nech to uplne proschnout. Vem si do ruky kvetinac a nadzvedni ho tak ponzas jakou ma vahu kdyz je nalitej. Az bude suchy tak pujde zvednout strasne lehce. Hlina se ma nechavat proschnout neni to kokos ktery se ma naopak udrzovat porad mirne vlkhy. Navic nevim jestli je to fotakem ale prijdou mi hrozne svetly vsecky mas tam dobry PH? To krouceni listi by i rikalo ze moc ne

Kvalita predevsim!

Old Post 08-01-2016 v 16:48 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 6

Zdravim,
kamarádovy se přihodilo to samé, a potvrdilo se uhnívání kořenů z přelití a nedostatečného okysličování
kořenů.Bohužel už mu nepomohlo ani nechat rostliny proschnout, ale nechci tě zrazovat skus je ještě
zachránit a to PH taky nebude vpořádku.Ať se daří a držim palce

Je lepší schořet než vyhasnout

Old Post 08-01-2016 v 17:26 PM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 7

Já nechápu, proč existuje tolik lidí, co se vykašle na přečtení FAQ a chce pěstovat. Je to stejné jako když idiot co nenastuduje pravidla silničního provozu a vyjede na silnici s tím, že je king. Možná by opravdu bylo lepší geneticky nedokonalé jedince, kteří skutečně nejsou schopni si před novou prací o ní něco nastudovat, držet v nějakých rezervacích. :-(
Ale abych jen nekritizoval, tak se rvněž domnívám že kytky už jsou asi na cestě do hrobu a jediné co by jim pomohlo by bylo vytáhnout z toho květináče, omýt kořeny vodou s peroxidem (odstraní ty hnijící konce kořenů) a pak přesadit do nové půdy. A NÁSLEDNĚ UŽ ZALÉVAT SPRÁVNĚ.

Old Post 08-01-2016 v 18:18 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 8

Proč sám nemůžu smazat svůj blbě - dvakrát zadaný příspěvek?!?

Old Post 08-01-2016 v 18:21 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 9

Vsechno je to ve faq ja pise mard ale ja to tady napisu protoze se nudim v hospode
1.spatne zalevani zalivej max.1 krat za 3 dny a vic aspon pullitr
Za 2. Spatne ph porid si asppn ten kapkovy test
3.nedohnojene nikde jsem nevycetl cim hnojis na rust krom korenaku
4.nechapu proc tam lijes hnojivo na kvet kdyz jeste rostes


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 08-01-2016 v 19:34 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6440230 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív