Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » První Grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pffnobs
Nový Člen

Karma uživatele Pffnobs - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 9  

Nápad Příspěvek č. 1


[účet odstraněn]

Naposledy upravil Pffnobs 18-01-2016 v 13:51 PM

Old Post 07-01-2016 v 18:30 PM
Pffnobs je offline   Profil uživatele Pffnobs   Find more posts by Pffnobs   Foto galerie člena Pffnobs   Click here to Send Pffnobs a Private Message   Add Pffnobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 2

Ten větrák z PC ti moc foukat nebude, když ho máš napláclej na stěně. Dej ho dál od stěny.
Proč autoflower do boxu? To sis tady nepřečetl FAQ?
1: Ano, sice to neroste tak hezky ale v nouzi se to použít dá.
2: Možná ano, ale já osobně mám s mrazem špatné zkušenosti, semínka dávám jen do chladu.
PS jsi dobrý obchodník :-)

Old Post 07-01-2016 v 19:56 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pffnobs
Nový Člen

Karma uživatele Pffnobs - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

[účet odstraněn]

Old Post 10-01-2016 v 11:30 AM
Pffnobs je offline   Profil uživatele Pffnobs   Find more posts by Pffnobs   Foto galerie člena Pffnobs   Click here to Send Pffnobs a Private Message   Add Pffnobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pffnobs
Nový Člen

Karma uživatele Pffnobs - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 4


[účet odstraněn]

Old Post 18-01-2016 v 09:17 AM
Pffnobs je offline   Profil uživatele Pffnobs   Find more posts by Pffnobs   Foto galerie člena Pffnobs   Click here to Send Pffnobs a Private Message   Add Pffnobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pffnobs
Nový Člen

Karma uživatele Pffnobs - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5


[účet odstraněn]

Naposledy upravil Pffnobs 18-01-2016 v 13:51 PM

Old Post 18-01-2016 v 13:26 PM
Pffnobs je offline   Profil uživatele Pffnobs   Find more posts by Pffnobs   Foto galerie člena Pffnobs   Click here to Send Pffnobs a Private Message   Add Pffnobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirkacflmic
Stálý Člen

Karma uživatele Jirkacflmic - 37% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 6

Ahoj. Věčina těhle substrátů je předhnojena na 3-4 týdny a ospobně bych začal hnojit až po tom 4. Týdnu. Jak vysoko máš světlo ?

První micro indor.125cfl 40x40x80

Old Post 18-01-2016 v 18:45 PM
Jirkacflmic je offline   Profil uživatele Jirkacflmic   Find more posts by Jirkacflmic   Foto galerie člena Jirkacflmic   Click here to Send Jirkacflmic a Private Message   Add Jirkacflmic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pffnobs
Nový Člen

Karma uživatele Pffnobs - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 7

[účet odstraněn]

Old Post 19-01-2016 v 19:19 PM
Pffnobs je offline   Profil uživatele Pffnobs   Find more posts by Pffnobs   Foto galerie člena Pffnobs   Click here to Send Pffnobs a Private Message   Add Pffnobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirkacflmic
Stálý Člen

Karma uživatele Jirkacflmic - 37% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 8

Jako tu úsporku? Tu mužeš dát bezpečné 5 cm nad holky.

První micro indor.125cfl 40x40x80

Old Post 19-01-2016 v 19:35 PM
Jirkacflmic je offline   Profil uživatele Jirkacflmic   Find more posts by Jirkacflmic   Foto galerie člena Jirkacflmic   Click here to Send Jirkacflmic a Private Message   Add Jirkacflmic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 9

Hoj. Pěkný boxík. Já měl holky teda z řezu v all mixu prvnich 7-12 dní dve tri zalivky s root juice a pote ihned v maalych davkach BioBizz Grow. A no problem. jely jak blázen:-) Ale jen moje zkušenost..at to roste

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 19-01-2016 v 20:16 PM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pffnobs
Nový Člen

Karma uživatele Pffnobs - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 10


[účet odstraněn]

Old Post 20-01-2016 v 17:38 PM
Pffnobs je offline   Profil uživatele Pffnobs   Find more posts by Pffnobs   Foto galerie člena Pffnobs   Click here to Send Pffnobs a Private Message   Add Pffnobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pffnobs
Nový Člen

Karma uživatele Pffnobs - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 11


[účet odstraněn]

Old Post 22-01-2016 v 20:25 PM
Pffnobs je offline   Profil uživatele Pffnobs   Find more posts by Pffnobs   Foto galerie člena Pffnobs   Click here to Send Pffnobs a Private Message   Add Pffnobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pffnobs
Nový Člen

Karma uživatele Pffnobs - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 12


[účet odstraněn]

Old Post 24-01-2016 v 12:11 PM
Pffnobs je offline   Profil uživatele Pffnobs   Find more posts by Pffnobs   Foto galerie člena Pffnobs   Click here to Send Pffnobs a Private Message   Add Pffnobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slamacek
Stálý Člen

Karma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% PěstitelskáKarma uživatele slamacek - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 13

Pod tím červenym světlem si to klidně pěstuj, oni se ti sice tolik nepohrnou do vejšky, budou menší, silnější, víc větví, ale pomalu ti poroste Veledůležitá je tam pouze ta perioda svícení - 18/6 a 12/12. Kytičky máš dobrý, hele já mám sice LEDku, která má taky větší poměr červenýho světla (i když alespoň trochu modýho tam je), ale popravdě já jsem stím spektrem spokojenější na růst než kdyby mi to svítilo čistě modře. Tak čau a ať ti to roste Uvidíš sám co ti bude nejlíp vyhovovat.

Hlavne,že nám to roste!

Já bych se na to vyprdla Velebnosti.

Old Post 25-01-2016 v 14:05 PM
slamacek je offline   Profil uživatele slamacek   Find more posts by slamacek   Foto galerie člena slamacek   Click here to Send slamacek a Private Message   Add slamacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pffnobs
Nový Člen

Karma uživatele Pffnobs - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 14


[účet odstraněn]

Old Post 30-01-2016 v 16:20 PM
Pffnobs je offline   Profil uživatele Pffnobs   Find more posts by Pffnobs   Foto galerie člena Pffnobs   Click here to Send Pffnobs a Private Message   Add Pffnobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2016 - První GROW 250W - 7 odpovědí
21-10-2015 - První grow - 2x 40W CFL - 21 odpovědí
03-12-2016 - První grow pod HPS 150w - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3518290 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív