Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Fast Version semínka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
tominus 333
Stálý Člen

Karma uživatele tominus 333 - 24% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 33


e

Old Post 30-10-2016 v 21:56 PM
tominus 333 je offline   Profil uživatele tominus 333   Find more posts by tominus 333   Foto galerie člena tominus 333   Click here to Send tominus 333 a Private Message   Add tominus 333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 34

Tak já vám můžu říct že jsem měl letos velice úspěšný rok vůbec jsem to od nich nečekal.
Měl jsem objednanýho green poisona, killer kush a black jack. Greena mi neposlali prej už nebyl ale poslali místo toho Cream Mandarine. Příští rok jdu rozhodně do killer kush nebo té mandarinky black jack nebyl špatnej ale dozrával pozdě a palice nic extra. Jeden killer kush jsem sklízel už na začátku září přepl se hodně brzo ale takový pálky jsem fakt nikdy neviděl co na něm bylo zbytek kytek sem sklízel na konci září - začátkem října a na každý kytce zhruba 550g očištěnýho. Fotky nemám nechci to nějak dokumentovat. Jediná věc mě srala a to že jsem tam měl docela semínka ale zase nic hroznýho takže si nestěžuju ještě bych chtěl zkusit ten green poison tak uvidíme co letos .

Old Post 13-11-2016 v 07:00 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 35

Jinak fůrt sem sklízel tak o 3 týdny - o měsíc dřív než borci tady co jedou normál celoročky a byl jsem spokojenej že jsem fakt nemusel řešit jestli mi to někdo čorkne nebo ne.

Old Post 13-11-2016 v 07:02 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tominus 333
Stálý Člen

Karma uživatele tominus 333 - 24% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 36


sorry nechce mi to pridat tu fotku

Old Post 09-12-2016 v 00:25 AM
tominus 333 je offline   Profil uživatele tominus 333   Find more posts by tominus 333   Foto galerie člena tominus 333   Click here to Send tominus 333 a Private Message   Add tominus 333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
colphan
Nový Člen

Karma uživatele colphan - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 37

Letos jsem jel jednu Sweet skunk právě ve fast verzi a upřímně neviděl jsem rozdíl mezi touto "rychlovkou" a normálním kýtím. Druhá kytka byla z nějakého NN semena, co jsem nasel doma. Obě zasazené stejně, NN dokvetlo dřív, SS ani nestihlo.

Na druhou stranu musím přiznat, že jsem zasadil pozdě celkově a počasí hrálo letos proti mě. Každopádně mi SS nestihlo dozrát na sto procent, a možná jen dobře. Jsou to sice malé paldy a cosi jsem musel vyhodit kvůli plísni, ale dokážu na tom fungovat ( špatně snaším uzemňováky).

Jestli bude čas, tak bych udělal i report klidně.

Old Post 25-12-2016 v 13:03 PM
colphan je offline   Profil uživatele colphan   Find more posts by colphan   Foto galerie člena colphan   Click here to Send colphan a Private Message   Add colphan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 38

Zdravím
Jestli tě dobře chápu tak tu srovnáváš fast verzi sweet skunku od sweet seeds s nějakým no name kdoví odkud...??
A z toho tady děláš nějaký závěry??No tak jen víc takových seriozních příspěvků ať v tom máme jasno,jak to s těma fast verzema je.....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 25-12-2016 v 13:53 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
colphan
Nový Člen

Karma uživatele colphan - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 39

Pokud to jsou irelevantní informace, tak se omlouvám. Myslel jsem, že to má co dělat v tomto topicu.

Old Post 25-12-2016 v 21:06 PM
colphan je offline   Profil uživatele colphan   Find more posts by colphan   Foto galerie člena colphan   Click here to Send colphan a Private Message   Add colphan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 40

zdar zkoušel někdo řízkovat fast wersion
koupil jsem speedy chile od royal queens seeds a chci to zkusit diky moc za názory

Old Post 02-02-2017 v 14:11 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 41

podle mě je blbost to řízkovat nestihnou ti tolik vyrůst a řekl bych že budou celkově slabší radši bych koupil víc semínek

Old Post 16-02-2017 v 09:58 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od kostakosta88
zdar zkoušel někdo řízkovat fast wersion
koupil jsem speedy chile od royal queens seeds a chci to zkusit diky moc za názory


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=78310

Old Post 16-02-2017 v 13:46 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 43

Čus, máte někdo vyzkoušený F1 od sweet seeds, co dojedou bezpečně do konce září i když chytím pomalejší pheno? Chtěl bych 3 modely. Zatím jsem si zjistil, že Killer Kush a Green Poison by měly být v pohodě, ale nevím co vzít jako třetí.

Old Post 21-12-2018 v 09:37 AM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 44

Tak objednej crem caramel taky super kytka od sweet ja ji sklizel cca pulka zaři přišti sezonu jedu znova

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 21-12-2018 v 13:21 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
centurion
Stálý Člen

Karma uživatele centurion - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 163 

Příspěvek č. 45

kolik si na tom měl? právě jsem přemýšlel jestli mandarinku nebo karamel.

Old Post 21-12-2018 v 13:26 PM
centurion je offline   Profil uživatele centurion   Find more posts by centurion   Foto galerie člena centurion   Click here to Send centurion a Private Message   Add centurion to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobrman942
Nový Člen

Karma uživatele Dobrman942 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 46

..........

Old Post 28-12-2018 v 11:29 AM
Dobrman942 je offline   Profil uživatele Dobrman942   Find more posts by Dobrman942   Foto galerie člena Dobrman942   Click here to Send Dobrman942 a Private Message   Add Dobrman942 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 47

Nejake nove veci maju aj WOS, ten Afgan Kush ma zaujal
https://www.worldofseeds.com/wos_en...ly-harvest.html

.. a taktiez Fast verzie v podani Delicious Seeds
https://www.deliciousseeds.com/del_...ly-version.html

Old Post 28-12-2018 v 16:25 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mademoiselle
Stálý Člen

Karma uživatele mademoiselle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 48

Co vám od těch Ss přišlo jako silné? Trošku off-topic ale SŠ jedu po několikáté a vždy to nebylo úplně co bych si představovala co se do potence týče

Old Post 29-12-2018 v 11:00 AM
mademoiselle je offline   Profil uživatele mademoiselle   Find more posts by mademoiselle   Foto galerie člena mademoiselle   Click here to Send mademoiselle a Private Message   Add mademoiselle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2021 - F1 Fast version - fairseeds - 2 odpovědí
14-09-2009 - Africká semínka - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0793540 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív