Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Fast Version semínka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 17

Tak o tom udělej report určitě se rád kouknu !

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 22-01-2016 v 18:43 PM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 18

Zdravím
Jakej mají výnos tyhlety fast verze??Bych letos skusil S.A.D. tak ať vím co čekat.
Nějaký info i o kvalitě kouře by se šiklo..Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 18-02-2016 v 15:37 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 19

Výnos je srovnatelnej, jako u normálních odrůd. A kouř je taky stejný kvality. Ničim se to neliší od normálních kytek. Jen to rychlejš a dřív kvete....

Jestli se k tomu o víkendu dokopu, udělám nějaký reporty.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 18-02-2016 v 19:06 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 20

No já to Fasr verze ještě nezkoušel, ale nemyslim že to bude uplně to samý... už jen proto že u tý Fast verze křížily black dominu s auto S.A.Dem... pochybuju že to bude jak S1, ale dobrý to bejt může o tom žádná.

Mam to v boxu a něco málo sem o tom načet, taky sem právě přemejšlel o fast verzi. Spíš myslim že sou vhodný na out, právě že rychleji dozrávaj.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-02-2016 v 19:27 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od frek
Výnos je srovnatelnej, jako u normálních odrůd. A kouř je taky stejný kvality. Ničim se to neliší od normálních kytek. Jen to rychlejš a dřív kvete....

Jestli se k tomu o víkendu dokopu, udělám nějaký reporty.


Zdravím
Jo to bys byl hodnej kdybys něco nahodil.Zajímá mě hlavně ten S.A.D.,ale určitě report o jiných modelech nebude na škodu.
A kdybys to stihl nějak brzo tak by to bylo supr,páč se chystám už už objednávat......Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 19-02-2016 v 06:04 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 22

Tak mám první zkušenosti s FAST verzí. Zkouším vytvořit nějakou matku pro mé outdoor pokusy a jde o Fast S.A.D. F1 od Sweet Seeds. Napohled normální kytka, ale klony, když mají slabé světlo, tak přepnou na květ i pod 18h/6h světlem. Tudíž mám pocit, že kytky jsou citlivé na intenzitu světla a když je dám někam kde je trochu stínu, tak mají holky pocit že je už tma. Všechny ostatní klony reagují jinak a zůstávají na růstu. Hodně mne to překvapilo.

Old Post 19-02-2016 v 08:09 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 23

To mard: To je zajimave.
Jinak ja letos planuju Killer Kush.Jelo ho dost lidi minulej rok a co jsem pozjistoval,tak vsichni ho chvalili jako nej out co meli.
To Frek : uz se tesim na report

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 19-02-2016 v 08:33 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Mard
Tak mám první zkušenosti s FAST verzí. Zkouším vytvořit nějakou matku pro mé outdoor pokusy a jde o Fast S.A.D. F1 od Sweet Seeds. Napohled normální kytka, ale klony, když mají slabé světlo, tak přepnou na květ i pod 18h/6h světlem. Tudíž mám pocit, že kytky jsou citlivé na intenzitu světla a když je dám někam kde je trochu stínu, tak mají holky pocit že je už tma. Všechny ostatní klony reagují jinak a zůstávají na růstu. Hodně mne to překvapilo.


Hele to je presne co sem si myslel (nechtel sem moc spekulovat)... ten "auto" recesivni gen tam proste je a pak mam pocit ze staci i jinej stres (nez delsi doba tmy) aby ty kytky nahodily na kvet... podle me to nebude jen intenzita svetla.. zkus udelat na par klonech pokus a nejak je vystresovat jinak nez slabsim svetlem.

Myslim ze by lidi takovej pokus ocenily

Taky mam v planu zkusit fast verzi., ale zkusim DP - Think Fast.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 19-02-2016 v 10:30 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 25

No mě to S.A.D. předloni začlo kvést někdy koncem července.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 19-02-2016 v 17:17 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 26

Zdravím
Tak sem nakonec vzal sweet skunk....Někdo nějaká zkušenost??Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 05-03-2016 v 05:26 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 27

Zdravím
Tak jak ste letos dopadli s těma fast verzema?
Napište odrůdu,jak to rostlo a narostlo,problémy jestli nějaký byly plísně atd.
výnos a síla pokud ste to teda už pukali.
Mě ten sweet skunk ještě roste,ještě tak dva týdny takže to zase tak fast nebude.
Roste dobře 2x zastřiženo,výška něco málo přes dva metry,široká košatá hustá.Žádná plíseň,žádní hmyzáci nic.
Palice nejsou moc dlouhý,ale takový tlustý bambule po usušení tam bude 300g určitě.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 28-09-2016 v 05:33 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kroko
Stálý Člen

Karma uživatele Kroko - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 28

Vzhledove jsou to nejhezci palky co jsem kdy viděl, letos sme sme ve dvou jeli 4 druhy, něco uz slo dolu ale jen tri modely a to asi green poisnu s tim ze byly zrale. Dalsi chteji tez tech 14 dni ale libuje si v nich plisen jelikoz palice jsou nejvic tvrde a nevzdusni lampa hadra. Chce to jeste 14 dni ke spokojenosti a pro uplny závěr ale zatim se mi zamlouvaji kdyby te plisne nebylo

Old Post 28-09-2016 v 10:35 AM
Kroko je offline   Profil uživatele Kroko   Find more posts by Kroko   Foto galerie člena Kroko   Click here to Send Kroko a Private Message   Add Kroko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 29

Hola!
Tak o víkendu jsem setnul Killer Kush FV. 5 dní to visí na půdě a teď, po pěti dnech sem si k tomu přivoněl a smrdí to, jak když si poleju ruce na pumpě, když beru naftu. na smokereport a fotky do "Fotografií pod Sluncem si budete muset počkat, až sklidim i zbytek a budu to mít všechno pěkně zkompletované.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 29-09-2016 v 15:56 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Free-world
Stálý Člen

Karma uživatele Free-world - 39% PěstitelskáKarma uživatele Free-world - 39% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 30

mrknite se borci na můj thread, 2.října jsem sklízel téměř vše, spoustu strainů od SweetSeeeds, šlo sklízet i dříve, ale proč když bylo doteď hezké počasí, že

Old Post 02-10-2016 v 18:51 PM
Free-world je offline   Profil uživatele Free-world   Find more posts by Free-world   Foto galerie člena Free-world   Click here to Send Free-world a Private Message   Add Free-world to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tominus 333
Stálý Člen

Karma uživatele tominus 333 - 24% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 31

cus tak jsem letos odjel taky neco od sweet....Green poison f1...v zahonku z neho bylo 560g suchyho oholenyho materialu+nejaky spodary co jsem nevazil....plisen na nem byla ale az tyden pred kosou navic jenom na stonku...krasne pronikave to voni,palky tvrdy az moc a nahuluje to fest dalsiho Poisna jsem mel v 50l kalfasu a nejakych 170g na nem bylo.sklizenej
15.září...ten v zemi sel 20.Zaří....pristi rok ho jedu urcite zas..... Dalsi jsem zkusil S.A.D f1 dost jsem na neho spolihal mel jsem asi šest seminek ale oproti tomu Poisonu tezka nuda....vynos tak polovicni...a proste mi nevoni to s.a.d...ma fakt takovy neprijemny aroma jedna co byla v kvetinacu tak smrdi ze sem ju ani nezkousel hulit ale jinak palky taky celkem tvrdy...ke konci se do nekterych pustila padli takze odolnost nic moc...dozraly nekdy zacatkem řina....kazdopadne f1 nezklamaly

Old Post 30-10-2016 v 21:39 PM
tominus 333 je offline   Profil uživatele tominus 333   Find more posts by tominus 333   Foto galerie člena tominus 333   Click here to Send tominus 333 a Private Message   Add tominus 333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tominus 333
Stálý Člen

Karma uživatele tominus 333 - 24% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 32

tady jsou nejaky palice z toho GP

Old Post 30-10-2016 v 21:48 PM
tominus 333 je offline   Profil uživatele tominus 333   Find more posts by tominus 333   Foto galerie člena tominus 333   Click here to Send tominus 333 a Private Message   Add tominus 333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2021 - F1 Fast version - fairseeds - 2 odpovědí
14-09-2009 - Africká semínka - 20 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8417000 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív