Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Homebox ve skříni II
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 33

bojim bojim troubo.... tak přijeď Benešov u Prahy chytráku. až tu budeš napiš PM navedu tě kontrétně. A uvidim rád jakej hrdina dětských pískovišť budeš já problém nemám,ale pak nebreč jo fakt k zamyšlení že jo jen tak z nudy budu někomu dávat bad karmu...a třeba že tu fu gunguju jen na mobilu a občas se sekne dotyk a udělá to později nebo zaklikne jinam než sem chtěl tě nenapadlo že... stupid boy... fuck...fakt se ti musím smát...

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 17-02-2016 v 11:26 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 34

Paráda Do Prahy jezdim často tak až budu mít cetu vemu to přes Benešov, je to po cestě. Pošli mi do pm svý tel. číslo ať pak nemusim čekat než se přihlásíš... seš tu tvrďák celkem tak sem zvědav jestli ti to vydrží...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-02-2016 v 11:41 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 35

pm..

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-02-2016 v 12:03 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 36

máš to tam

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 17-02-2016 v 12:17 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 37

Zhulbongu vis jeste do tech kokotu sem si rikal ze jen trpis tim ze proste sazis jedno sprosty slovo za druhym. OK sam sem hulvat a vim ze kdyz nekomu reknu ze je curak tak se nemusi tak bat jako kdyby mi to rekl treba kamos co nejsprotsi slovo pouzive vole. Ale misto toho abys vysvetlitl a trosku zaradil zpatecku se stavas arogatnejsi a sprostis. vsimni si ze nikdo na tebe nehodil zadnou urazku ani invektiv. Jediny kdo to tu pouziva si ty. Osobne bych se za tkaovy projev stydel. Ale je mi jasne ze ti to jedno pac jinak by ses tak neprezentoval.

Kvalita predevsim!

Old Post 17-02-2016 v 12:28 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 38




Takže dneska sem šel kolem akvaristiky tak mi to nedalo koupil jsem 1m hadičky(6Kč); 1x spojku(5Kč) a vyrobil jsem po domácku výrobník co2 pomocí kvasnic. Vzhledem k mému povedému přehnojení a tudíš i pozastavení vývoje jsem si řekl,že nemám co zkazit a buď jim to udělá dobře a nebo nic. Do 2l láhve cca dva hrnky cukru krystal,zalil jsem vlažnou vodou. Vedle ve 2dcl vlažné vody jsem nechal rozpustit droždí a když začalo kvasit tak sem přelil,do 2l láhve a promýchal. Naplněno do 3/4 láhve ů.

No a uvidím

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 17-02-2016 v 14:51 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od zhulbong
Takže dneska sem šel kolem akvaristiky tak mi to nedalo koupil jsem 1m hadičky(6Kč); 1x spojku(5Kč) a vyrobil jsem po domácku výrobník co2 pomocí kvasnic. Vzhledem k mému povedému přehnojení a tudíš i pozastavení vývoje jsem si řekl,že nemám co zkazit a buď jim to udělá dobře a nebo nic. Do 2l láhve cca dva hrnky cukru krystal,zalil jsem vlažnou vodou. Vedle ve 2dcl vlažné vody jsem nechal rozpustit droždí a když začalo kvasit tak sem přelil,do 2l láhve a promýchal. Naplněno do 3/4 láhve ů.

No a uvidím


pro radost a pro ten pocit proč ne, bohužel to "vytvoří" pouze minimum co2, takže to kytkám nijak neprospěje... ale neboj ani neuškodí...

Old Post 17-02-2016 v 15:26 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od Balon


pro radost a pro ten pocit proč ne, bohužel to "vytvoří" pouze minimum co2, takže to kytkám nijak neprospěje... ale neboj ani neuškodí...


Přesně těch 11Kč vem čert a pro ten pocit

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 17-02-2016 v 15:41 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 41

Čágo grower´s

Takže bohužel nemám možnost teď fotit nebo ano ale foťák mi ostří od půlky nahoru což je na piču,ale co neudělám nic. Kytičkám se daří jak mám. Po přehnojení a prúplachu substrátu se holky vzpamatovali a krásně jedou.Jen včera jsem objevil po zalití vyplavení nějaké havěti z květináčů ze substrátu nejspíše prý to jsou chvostoskoci(nejsou pro rostlinu nikterak moc škodlivý,ale stejně mě to sere nechápu jak se tam vzali,pač pes do pokoje nechodí když du do boxu,ještě mám v té místnosti králíka domácího,ale nemyslím že z něj...nechápu).No jinak výška 98cm max.(což je už až dost do mého boxu 140cm když odečtu 25cm výšku kvetináčů a zavěšení výbojky i když je na konstrukci tak je to dalších 25cm minus takže tak ). Teplota den 26°C vlhkost 35%max. noc 19°C a 48% max. Týden a půl sem lil jen H2O+AH PH down vzhledem k přehnojení,teď týden budu zalývat AH Final Solution a pak už poslední týden opět jen H2O+AH PH Down. Za týden a půl max dva kosím. Kytičky krásně voní,jsou obsypané nádherně pryskyřicí a to hlavně i ty nejspodnější paličky. No zítra se snad zadaří udělat nějakou fotku

Takže to něco nového ode mne a zas brzy něco přibude.

Mějte se a smějte se!

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Naposledy upravil zhulbong 05-03-2016 v 16:15 PM

Old Post 04-03-2016 v 20:42 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 42

Jo, ale tohle je studený CO2, proto bude padat k zemi a je mnóhem lepší dát hadičku někam na úroveň kytek nebo těsně nad kytky a k ofuku, a taky snížit ventilaci

Old Post 05-03-2016 v 15:35 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 43

zelenymuz: To už tam stejně dávno nemám na tenhle styl kašlu to je k prdu.Zainvestuji a pořídím si celý CO2 set a hlavně CO2 budu používat jen na růstu a ne na květ Takže tak a na navýšení pryskyřice neboly obsypání palic v květu budu používat UV

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 05-03-2016 v 16:21 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 44





Čágo people's

Tak se mi dnes podařilo udělat snad pár použitelných detailních fotek tím mým sráčem co nechce ostřit tak něco pro Vaše oko

P.S. sorry ale,nechápu proč se mi ty fotky nahrávají některé jak mají a jiné opačně fuck...

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 06-03-2016 v 13:50 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 45




Nějaké foto celku v boxu také

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 06-03-2016 v 13:53 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 46




no a ještě nějaký celkový pohled

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 06-03-2016 v 13:55 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 47

fuuu vylitly nahoru jak blazen. Jakej den to mas na kvetu?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-03-2016 v 14:41 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 48

Crazyben: jo no vylítly jak kráva a sem rád že už víc ne. Heleď dnes je to 55.den kvetení. Tohle pheno má být prý za 9týdnů což znamená posledních 10dnů,ale vše prozradí přesně trichomy. Ve středu jedu pro mikroskop Lumagny 100x takže už žádné počítání dnů ale jen dle mléčných trichomů.

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 06-03-2016 v 15:14 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-08-2016 - Homebox ve skříni III. - 101 odpovědí
08-09-2015 - Homebox ve skříni - 180 odpovědí
15-11-2002 - Mazar ve skříni - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9507770 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív