Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Homebox ve skříni II
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Obecné Homebox ve skříni II Příspěvek č. 1

Zdravím Grower's.
Po tom co jsem prodal komplet mou first skříň a nějaké době váhání sem opět nakoupil vybavení a rozjel pěst číslo 2.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75425

Můj problém spočíval v tom že můj box 60x60 byl 1) v noci hlučný když jel na max a za 2) z estetického hlediska bydlím s dcerou a ženou takže návštěvy atd...

No a tak sem přemýšlel jak to vyřešit...

No a ejhle nápad byl na světě. Box umístím do skříně.

Tento styl již aplikuji po druhé. A vřele doporučuji všem!

musím říct,že mě to vše překvapilo,ale jen pozitivně.

Po zandání boxu do skříně jsem dosáhl snížení hluku cca o 50% né li více...na teplotu v boxu to má minimální vliv.

Takže když to shrnu tak pozitiva na všech stranách...
1)cena
2)vzhled (nikoho by nenapadlo co ve skříni je mám jí v barvě nábytku v ložnici)
3)hluk rapidně snížen
4)žena již neřekne ni slovo

Něco o mém boxu:
DARK STREET 60 -60 x 60 x 140cm
Stínění Stínidlo CLASSIC HAMMER 50x40 cm s aktivním chlazením(ventilátor Davo VK-6 15cm 15W )
Na rostlinkysvítím výbojkou Sylvania 250W růst poté Sony Master SON-T PIA Plus 250W květ
O elektriku se stará předřadník GIB PRO-V-T 250W 230V
Odtah TT 125 280m3/hod.
0,5 aluflex
2m sonoflex
Pacháč jsem zvolil filtr PRIMA KLIMA ECO K2600 - 360m3/h
Aktivní přítah ventilátor do potrubí 125 VKO1
Cirgulaci vzduchu obstaráva ventilátor CORNWALL 15cm
Teplotu mi zobrazuje digitální wifi meteostanice Hama EWS 110
Vlhkost má na starost zvlhčovač Neptune Kit M1 s plovákem
PH a EC měřím digitálními metry

Médium: Plagron grow mix

Hnojiva : vše Plagron

Osazení: 9x Amnesia Haze(semená banka z Vídňe). Klony byly přivezeny 31.12.2015 a též den zasazeny a osvíceny.
Teplota v rozmezí 24,5-26max. Ale většinou se drží na 25-25,5
Vlhost krásných 65-70%.

Tak to je pro začátek vše a s dalšm foto a pěstreportem se brzy přihlásím.

Mějte se a smějte se a všem ať to roste

Naposledy upravil zhulbong 10-02-2016 v 20:23 PM

Old Post 03-01-2016 v 20:44 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 2




Photos dodám nejdou mi nahrát momentálně

Naposledy upravil zhulbong 04-01-2016 v 12:54 PM

Old Post 03-01-2016 v 20:48 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 3





.

Naposledy upravil zhulbong 04-01-2016 v 12:53 PM

Old Post 03-01-2016 v 21:46 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 4




...

Old Post 03-01-2016 v 21:48 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 5

Máš to pěkně esteticky pořešený... mě furt taky nadávaj že to v ložnici vypadá hrozně a nemůžem si domu vodit návštěvy (teda jak který žejo)... ale s mym boxem 1x1x2m bych těžko hledal vhodnou skříň, jedine bych si jí namíru zbouchal.

Zajímá mě teplota mezi vnitřnim boxem a venkovní skříní (přecejen je tam nějaká elektronika), nevyhřeje to tam předřadník atd.? Větráš tu část zvlášť, nebo máš jen okruh až do vnitřního boxu? Máš to nějak zabezpečný kdyby se něco stalo? zkrat/požár? Já mam strach už takhle když musim pryč a doma nikdo neni, natož kdybych to všechno měl ještě v dřevotřískový skříni...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-01-2016 v 09:38 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 6

heleď jedu druhé kolo takhle a nikdy nic.Nikterak zabezpečeno a řešeno to není. Snad jen mou osobou sem 24hod doma pracuji z domu na PC...
Jinak momentálně mám skřiň rozdělenou na dvě části. Dole velká na box a horní cca 50cm hloubka a 90cm šířka na předřadník a komplet vzduchotechniku.Jinak nikterak něvětrám a mám jen přímý okruh do boxu a ven. Teplota tam kde elektronika(předřadník,ventilátor... ) nějaká je průměr 30-35 ale nepřasahuji 40oC jak uvádí výrobce ventilátoru například... Jinak ano i s první skříní sem měl problém je to atypický rozměr. Po nechání si nařezání lamino,desek mě to vyšlo,na 2250kč cca a u truhláře 5000.... takže dle mě seš v tom tak za 3-4 tis v případě že si jí zboucháš sám ...

Naposledy upravil zhulbong 04-01-2016 v 20:52 PM

Old Post 04-01-2016 v 12:45 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 7




Zdravíčko přátele co sledujete.

Takže dneska jsou kytičky 8.den na růstu.
Průměrná výška15-20cm takže sem přesadil do 5,7l.Na růstu budou ještě dva dny takže 10dní celkem od přesazení klonů do 1,5l květníků a dnes 8.den do 5,7l.Matkář od kterého byly klony říkal že se pak vytahujou jak sviňa že jeho maj 1,5m což můj box 140cm by nedal tak proto budu přepínat tak brzy. Zálivka plagron vita race a plagron power roots. PH krásných 6 a EC 0,9. Teplota stabilní 25,4oC a vlhost 58%. Odběr 313W komplet dle watmetru.
No takže prozatím tak.

Mějte se a smějte se.

Naposledy upravil zhulbong 09-01-2016 v 02:04 AM

Old Post 08-01-2016 v 21:16 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 8




Zdravíčko přátele zeleného listu

Dneska se tedy kytičkám po 10.dni na růstové výbojce už rozsvítila květová výbojka Philips 250W. Dostali zálivku plagron power roots and plagron pure enzyme. Substrát mám plagron grow mix (hnojen na tři týdny) takže klasické růstové hnojivo až za týden. No teplota krásných a stabilních 28oC vlhost 40-50% zatím bez odvhčovačky,ale bude třeba. Průměrná výška rostlinek 25-30cm.
Přikládám nějakou fotku(nahrávám z mobilu tak snad zas nebudou obrácené a to je upravuji. fuck android) a za pár dní zase opět se přihlásím

Naposledy upravil zhulbong 11-01-2016 v 22:20 PM

Old Post 11-01-2016 v 17:33 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 9




Up.
5.den 12/12 . Každý druhý de zálivka plagron power roots a plagron vita race. Každé 500ml .

Old Post 15-01-2016 v 14:25 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reworgout
Stálý Člen

Karma uživatele reworgout - 29% PěstitelskáKarma uživatele reworgout - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 10

Ahoj, vypadá to moc pěkně zaplněný. Budu sledovat. :-)

špek, gandža, tráva, brčko, rostlina, joint, hulení, zelí, marijánka, skunk, skéro, maruška, marihuana

Old Post 15-01-2016 v 21:19 PM
reworgout je offline   Profil uživatele reworgout   Find more posts by reworgout   Foto galerie člena reworgout   Click here to Send reworgout a Private Message   Add reworgout to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 11

reworgout:
Zdravím tě. Jedu druhej pěst,první sem jel stejnej box link zde http://grower.cz/forum/showthread.p...939#post1142939

Nicméňe po dobrém a klidném kole kdy sem tam měl 5x bublegum a 1x northern light si řekl že zbytečný nevyužít celý prostor. Nicméňe v prvním kole sem dal ma rady né těch moc zkušených no. Tudíš druhé kolo ponaučen a jedu full prostor.

Jinak teplota 27,5-28,5 max.u vrcholků,vlkost 30-35% .Jak se teď ochladilo kolísá to sem tam dle topení v pokoji. Ve tmě krásných 19°C vlhkost 45%max. Odtah jede nonstop na stupeň I. 220m3/hod. Spotřeba celé skříně cca.280W dle watmetru. Kytičky krásně rostou každým dnem. Obden každá dostává 0,5l zálivky 5l vody+ 5ml plagron power roots + 5ml plagron vita race.

Growu zdar!!!

Naposledy upravil zhulbong 17-01-2016 v 12:21 PM

Old Post 17-01-2016 v 12:04 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 12



Zdravičko přatelé. Tak mi to nedalo a pokračoval jsem v odhlučňování. Cely horni box na vzduchotechniku jsem oblepil polystyrenem o tloušťce 3cm. A závěr? Dejte svůj hombox do skříňe,pro rozvod vzduchu použijte jen sonoflex,oddělte vzduchotechniku od boxu a opolystyrenujte a nevite že nějaký homebox doma máte

Old Post 01-02-2016 v 16:17 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 13





A zde nějaké fotečky ze zahrádky jsme třetí týden na květu. Zálivka obden. Již ne pure enzyme a power roots nýbrž Plagron terra bloom, PK 13-14, Sugar Royal. Zítra očekavám dodávku digi EC a PH metru tak pak přidám ještě green sensation. No toť vše pro zatím a opět přihazuji nějaké foto slečen

Old Post 01-02-2016 v 16:23 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 14

Jak vysoko máš lampu? zdá se mi to strašně vytahaný...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-02-2016 v 16:34 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 15

25-30cm nad vrchy (chladim výbojku). Jinak je to Amnesia Haze od matkáře co má matky 1,5m vysoký... sam mi říkal ať počítám že sou vytáhlý. Takže tak a sem na 60-90cm

Old Post 01-02-2016 v 20:58 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 16





Tak jsem tu zas.
Máme před sebou poslední měsíc květu. Včera sem udělal tunning skříňě kdy jsem pořídil ješt jeden klipsňák a ten je jen pro výbojku chlazení(pač box mám 140 tak abych se vyhnul spálení. Když člověk veme v potaz výšku květníku a zavěšení lampy tak v mém případě nastal problém abych nepálil. Kytky mají 90-100cm. Ph 6,5 EC 1,8-2 . Teplota stabilní. 26-28© nějaké foto přikládám

Old Post 11-02-2016 v 10:35 AM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-08-2016 - Homebox ve skříni III. - 101 odpovědí
08-09-2015 - Homebox ve skříni - 180 odpovědí
15-11-2002 - Mazar ve skříni - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1455840 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív