Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Soil, 400w, Bush, Indica Mix (15ks?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 113

takhle mimo stan se to blbě odhaduje(ta velikost), ale vypadá to, že se to může klidně přepnout. jinak se neboj to stříknout i po přepnutí..

Old Post 17-02-2016 v 16:20 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 114

díky... vejška je 35 - 45cm od hlíny (zhruba), nebejt toho stříkání a svilušek přepínal sem možná už před pár dnama. Taky sem si říkal že dokud to nezačne chlupatět a kynout tak by to nemusel bejt problém.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-02-2016 v 16:26 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 115

tak to klidně přepni dneska, ten postřik kytky nezpomaluje ani nestresuje. svilušky trošku jo, ale ty už budou ode dneška historie... když je nouze nejvetší dá se postřik použít i v pozdní fázi květu( chce si to pohlídat ochranou lhůtu) a nestříkat to do palic. jednou mě navštíví svinušky až kolem 50 dne květu(gen byl 77dní), tak jsem si namíchal vertimec do kyblíku, vzal houbičku a list po listu jsem asi 4 hodiny otíral kytku po kytce. výsledek plísen nula, svilušky nula...

Old Post 17-02-2016 v 16:33 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 116

No dneska je nechám, ale zejtra už jim teda dám 12h tmy. Dneska se mi fakt nezdaj v nejlepší kondici.

V záloze je kdyžtak i biool... v letáku s tim Vertimecem píšou že postřiky by se neměly opakovat víckrát bez proložení jinym postřikem aby si ty mrchy nevytvořili odolnost (což bych opravdu nerad) a ten biool navíc neni taková chemka, bude šetrnější a na tu první fázi květu asi i vhodnější.

Jinak du ještě preventivně postříkat každej kousek zelenýho co v bytě najdu

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-02-2016 v 16:57 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 117

Biool není chemka, je to tuším řepkovej olej nebo co...zalepí jím dýchací cesty.
Na přepnutí to ale už určitě je

Old Post 17-02-2016 v 17:10 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 118

jasně napsal sem to trochu nešťastně, někde sem to čet řepkovej 55%, jeho nevýhoda oproti těm chemkám je že musíš právě přímo postříkat každýho jedince a musí zůstat morký dokud nezačnou umírat. Za to kytku nijak neotráví jako pesticidy a insekticidy, ale stříkat to do palic asi taky nebude nejlepší.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-02-2016 v 17:26 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 119




Zpátky na místě činu. Trosku povadle, uvidime zejtra.

Teplotu ještě necháme nízko a vlhkost co nejvejš, ať těm sviluškám znepříjemnime i to umírání.

Ty dva critical kushici vypadaj ze by z nich nakonec mohlo neco bejt. Mozna je tam jeste nacpu az pude ven zvlhcovacka, zacinaj vypadat jako kytky

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-02-2016 v 20:46 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 120

citace:
Původní příspěvek od crazyben
Zpátky na místě činu. Trosku povadle, uvidime zejtra.

Teplotu ještě necháme nízko a vlhkost co nejvejš, ať těm sviluškám znepříjemnime i to umírání.

Ty dva critical kushici vypadaj ze by z nich nakonec mohlo neco bejt. Mozna je tam jeste nacpu az pude ven zvlhcovacka, zacinaj vypadat jako kytky


Koukám že máme stejně řešeno chlazení výbojky. Nicméňe vypadá to k světu. Pár dní a vrátí se do normálu. Já sem před dvouma rokama měl stejnej problém(ať svýho amstafa mám rád sebe víc,tak díky tý svini chlupatý) natáh mi je tam(od té doby pes nikdy neleze se mnou do,místnosti kde je box když otevírám a nic) a nejhorší bylo že tři týdny před kosou. Naštěstí po důkladném omývání a stříkání to bylo ok. Jinak přeju ať se ty criticaly vzpamatujou a jedou. Na další kolo to byl můj favorit. Tak growu zdar

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Old Post 17-02-2016 v 21:58 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 121

Díky
Jo to chlazení takhle mi dost pomohlo. Už ho tam taky nebudu pouštět, pro jistotu sem celej pokoj kde je box uklidil a i samotnej box a už tam psa taky nepouštim (ale pro jistotu sem ho vykoupal taky )... doufám že už se neukážou.

Teď už docela ujdou ty criticaly... sou sice pořád takový zabržděný a pomalejší, ale svítim jim teď jen 2x18w.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-02-2016 v 22:21 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zhulbong
Stálý Člen

Karma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% PěstitelskáKarma uživatele zhulbong - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 122




citace:
Původní příspěvek od crazyben
Díky
Jo to chlazení takhle mi dost pomohlo. Už ho tam taky nebudu pouštět, pro jistotu sem celej pokoj kde je box uklidil a i samotnej box a už tam psa taky nepouštim (ale pro jistotu sem ho vykoupal taky )... doufám že už se neukážou.

Teď už docela ujdou ty criticaly... sou sice pořád takový zabržděný a pomalejší, ale svítim jim teď jen 2x18w.


Mě také. Pořád jsem řešil problémy s teplotou 28-30•C v zimě jak to mám ještě ve skříni... Tak sem pořídil jeden ofuk pro výbojku jak ty a po problému 25,5-26,5•C většinou takže pohodička. No a v létě jak loni skříň do kořan,stojanovej větrák na max. kterej to chladí celý z venku a zvládá to i v létě...i když přemýšlím že to tt125 nahradím za něco kolem 360m3/h . Pacháč to dá ten je 360m3/h a to tt teď dá max. 280m3/h. No uvidím ještě.

Jinak ty zářovky jsou dobrá věc,že člověk na mimina nemusí svítit sodou. Já jsem si teda udělal co sem tu měl zbytky lamina takovou zálesáckou matkárnu,ale co za málo pěněz(zařivka 45Kč a zářivkové těleso 234Kč) hodně muziky a svůj účel plní. Jedu tam od semen do 10-15cm(max. co se tam vejde je 25cm) a sem naprosto spokojen. Na těch mejch 10miminek (1x vždy navíc ať se vyhodí či ne) mám 1x Philips Master TL-L super 80 18W a naprosto dostačující

Pěstujeme a kuřme trávu, hlavně nefetujme !
Ať to roste !

Naposledy upravil zhulbong 17-02-2016 v 23:29 PM

Old Post 17-02-2016 v 22:40 PM
zhulbong je offline   Profil uživatele zhulbong   Find more posts by zhulbong   Foto galerie člena zhulbong   Click here to Send zhulbong a Private Message   Add zhulbong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele zhulbong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 123


zhulbong, jo pěknej boxík... vevnitř bych ještě vylepil nějakou fólii nebo aspoň bílou barvu jinak mam přesně stejnej typ zářivky.




Tak, kytky dneska už vypadaj líp... dvě sou pořád malinko povadlý, ale zbytek se napřímil tak se snad cejtí dobře

Svilušky... ty svině tam ještě nějaký sou (sem už z toho nějakej nervózní)... ale chvilku sem sledoval a pohyb sem nezaznamenal, tak v kouktu duše doufám že umíraj. No pro jistotu to du zase vyndat, probrat a obrat... a postříkám to ještě aspoň vodou pořádně.

Hodiny nastavený na 12/12 takže včera byl poslední den růstu, což nám dělá přesně 44dnů, z toho 15 pod zářivkou... docela dost co? Tak teď sem teprv zvědavej co budou dělat!

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-02-2016 v 09:11 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 124

hele zrovna to obírám a ještě než to stříknu vodou... neni to blbost? abych ten vertimec nesmyl z těch listů takhle?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-02-2016 v 10:19 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 125

nech to bejt. svilušky jsou mrtvý

Old Post 18-02-2016 v 11:37 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 126

díky, jen to teda oberu růčo z těch listů ať to můžu za pár dní vklidu zkontrolovat a případně se zbytečně neděsil jen kvuli těm mrtvolkám co by tam zůstaly.

A rovnou některý trochu prostříhnu asi... se mi zdá že potřebujou kadeřníka už, sem tam nějakej zbytečnej malej spodní list a na některejch sou i takový nevýrazný prd větvičky... stejně by na nich hovno bylo.

Jinak sem utrch dva listy z jednoho S.A.D.u a co se na mě vyvalilo za vůni... mi spadla huba, 5minut sem čuchal až sem si začínal připadat jak nějakej fetišista, takhle mi to nevonělo ani v květu předtim (a to mam rýmičku). Tohle kolo bez pacháče asi nepude.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-02-2016 v 11:47 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 127




¨Sorry neumim pořádně fotit prostě...

Trochu sem se rozohnil při depilaci, ale zdá se mi to takový vzdušnější, lepší... trochu sem zkusil i srovnat vejšku.

Jinak normální světlo... zdá se že jim něco pořád trochu chybí, co?... no přiznám se, doteď sem se neodvážil dát jim tabulkově plnou dávku hnojiv. Prostě se mi to zdá šílený ikdyž jim míchám pořád víc a víc... teď sem na 2,5ml/l fishmix/grow + 1ml/l bloom + 2ml/l bioheaven a sem tam přidám 2ml/l alg.a.mic... ale hnojim teď co zálivku už to nestřídám s vodou.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 18-02-2016 v 16:05 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 128

To sis pěkně máknul což? Také si tu sračku preventivně objednám na léto,určitě to nebude na škodu.Na můj vkus se opravdu držíš hnojkama dost při zemi. Mám na mysli především fishgrowmix s bloomem.

Old Post 18-02-2016 v 16:44 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2814050 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív