Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Soil, 400w, Bush, Indica Mix (15ks?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 49

Lampa je dle mýho moc nízko, nečetl jsem to celý, ale už tu ta rada dát lampu níž, co teplota dovolí padla. Tj trochu problém se řídit názorem někoho, kdo třeba nemá se 400W ani zkušenosti..nechci se stavět do tý role. Podle mě by tomu prospělo protrhání těch nejzarostlejších listů, přepínačka a lampa na doporučenou úroveň pro 400W..FAQ, kterej nikdo nečte, ale z kterýho se vychází udává efektivní dosah 80 cm.

Old Post 03-02-2016 v 01:02 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 50

[QUOTE]Původní příspěvek od zelenymuz
Lampa je dle mýho moc nízko, nečetl jsem to celý, ale už tu ta rada dát lampu níž, co teplota dovolí padla. Tj trochu problém se řídit názorem někoho, kdo třeba nemá se 400W ani zkušenosti..nechci se stavět do tý role. Podle mě by tomu prospělo protrhání těch nejzarostlejších listů, přepínačka a lampa na doporučenou úroveň pro 400W..FAQ, kterej nikdo nečte, ale z kterýho se vychází udává efektivní dosah 80 cm. [

Efektivní dosah 80 cm?Ano máš pravdu,čteš správně.Víš tedy co to znamená?Nebo by podle tebe měli všichni zavěsit svou 4stovku na 80 cm?To jsem si měl pořídit větší box.Abych neměl lampu brzy u sousedů.Díky za upozornění.

Old Post 03-02-2016 v 03:10 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od zelenymuz
Lampa je dle mýho moc nízko, nečetl jsem to celý, ale už tu ta rada dát lampu níž, co teplota dovolí padla. Tj trochu problém se řídit názorem někoho, kdo třeba nemá se 400W ani zkušenosti..nechci se stavět do tý role. Podle mě by tomu prospělo protrhání těch nejzarostlejších listů, přepínačka a lampa na doporučenou úroveň pro 400W..FAQ, kterej nikdo nečte, ale z kterýho se vychází udává efektivní dosah 80 cm.


Dik za reakci... je 30-35cm nad kytkama coz neni nejak extra nizko, ale taky sem mel stejnej pocit (vaweflector bude taky asi hrat roli, je to znat oproti minulymu kolu)... bylo to strasne nahusteny na sobe (jednotlivy patra) tak sem dal vcera vceral lampu vejs (cca 50cm) a cekam jestli se malinko vytahnou nahoru... ano efektivni dosah 80cm, ale dulezity je aby prave v tom efektivnim dosahu bylo co nejvic zelenyho... nebo ne? Vazne 80cm nad vrchama se mi zda moc...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-02-2016 v 17:55 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 52

Je pravda že nemám žádné zkušenosti a to nejen se čtyrkilem.To ale neznamená že ti tu radím něco vycucanýho z prstu.Než jsem začal pěstovat,pročetl jsem mnoho různých stránek o pěstování pod umělým osvětlením.Sám zavěšuji lampu co nejníže to jde s ohledem na rozptyl a teplotu u vrcholků rostlin.Mám cooltube tak proto ti píšu co dovolí lampa.Je mi jasný že bez ní to tak nízko nejde.Já mám lampu, jak můžeš vidět na fotkách opravdu hodně nízko,akorát na rozptyl.Na popálení světlem u čtyrkule to nemáš dostatečně nízko.To už spíš ta teplota a na to rozhodně nevypadají.Nebo snad ano?

Old Post 03-02-2016 v 21:02 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 53




Ne to ne, taky si myslim ze moc nizko to neni, teploty sou 29 opravdu max (vetsinou 27)... jak sem psal tak jediný co se mi zdálo, že sou patra hodně nahuštěný u sebe a kromě jedný to sou nízký a fakt hodně hustý keříky... taky to sou indiky a zástřih tomu asi taky napomohl. Ale nechci to zbytečně holit tak sem dal lampu vejš aby se trošku vytáhli... stejně budu muset asi brzo přepínat, jede to teď pěkně.

Na fotce už je vidět že dneska se ten brainstorm konečně zazelenal trochu víc fishmix šlape.

Jo a povedlo se mi zachránit ještě dva critical kushe (dalším dvoum nevyrostlo prostě nic, jen děložní lístky a je to pár dní co kompletně uschly, neměly ani žádný kořeny)... tak sem je opatrně přesadil oba do 11l květníku a dám je asi pod zářivky co sem měl na předpěst... třeba z nich ještě něco bude. (Za tu fotku sorry, podvacátý formátovaná paměťovka už trochu zlobí občas)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 03-02-2016 v 21:34 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 54

Vypadá to na prales. :-D Uvidíme co z těch C.K. bude.Vypadají hladově. Nojo ,brainstorm začíná zelenat.Dej mu napapat je vidět že mu to svědčí.Klidně to krm více tím biobizzem.Ten light mix musíš řádně hnojit. Nepřeháněj,ale nesmíš se bát.Sám,dokud jsem řádně krmil,vypadali a rostli nádherně.Jakmile jsem ale snížil dávky kvůli ECčku,začali takhle blednout.

Old Post 04-02-2016 v 10:07 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 55

Jo to minuly kolo sem se hrozne bal dat jim trochu vic na rustu... ted jim leju 2x tolik a sic se na par cepelych objevila znamka mirnyho prehnojeni, nijak se to nesiri a jak je videt na brainstormu... teprv ted jim cpu akorat Vsude ctu jak je biobizz levnej, ale ono kdyz clovek veme tu koncentraci a to kolik tam toho naleje, rozhodne s tech levnejsich neni! (GOLD LABEL starter kit co vydrzi na cely kolo 700,- (me vydrzel celou sezonu ve skleniku!) to je u biobizzu docela pohadka a podle me ten gold label taky neni vubec spatnej)

Ja EC v hline neresim vubec... multimetr abych to zmeril bych v garazi sice nasel, ale pokud nebudes brat vodu z nakyho staryho lomu tak si myslim neni v hline az takovej problem, to bude spis na ty co jedou coco a hydro., ale mohl bych si aspon vodu co doma tece zmerit

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-02-2016 v 10:19 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 56



Tak dnes je to přesně 30dní co svítíme...
15 dní pod zářivkama a úsporkama, pak přesazeno a 15 dní pod sodíkem. A takhle to vypadá.

Teď jak sem dal lampu vejš, mam zas opačný "problémy"... vlhkost je teď krásnejch 65%, teplota u vrchů příjemnejch 25 stupňů... ale u přítahu a ve spodní části boxu to klesne i ke 20 sem tam. PH zálivky se snažim stále držet celou dobu na 6,2 / 6,3... teploty a vlhkosti mírně kolísaj, ale žádný extrémy. Zatim mnohem lepší než minule, teď to jen přepnout ve správnej čas... jak to vidíte vy? Moc prostoru už nezbejvá myslim.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-02-2016 v 11:55 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od crazyben
Jo to minuly kolo sem se hrozne bal dat jim trochu vic na rustu... ted jim leju 2x tolik a sic se na par cepelych objevila znamka mirnyho prehnojeni, nijak se to nesiri a jak je videt na brainstormu... teprv ted jim cpu akorat Vsude ctu jak je biobizz levnej, ale ono kdyz clovek veme tu koncentraci a to kolik tam toho naleje, rozhodne s tech levnejsich neni! (GOLD LABEL starter kit co vydrzi na cely kolo 700,- (me vydrzel celou sezonu ve skleniku!) to je u biobizzu docela pohadka a podle me ten gold label taky neni vubec spatnej)

Ja EC v hline neresim vubec... multimetr abych to zmeril bych v garazi sice nasel, ale pokud nebudes brat vodu z nakyho staryho lomu tak si myslim neni v hline az takovej problem, to bude spis na ty co jedou coco a hydro., ale mohl bych si aspon vodu co doma tece zmerit


:-D
No o ceně za BioBizz,když tam leju plnou palbu pro coco,bych se raději ani nebavil.Stará mi ho málem utrhla když viděla,kolik jsem dal za poslední objednávku. :-D
Ale jak říkám.Jak to začalo kvést,tak jsem myslel podle konečků a blednutí sem-tam,že je překrmuji.Koupil jsem tedy EC metr a na základě jeho hodnot to sral ještě více.Dával poloviční dávky,průplach atd...ještě že mi to hned došlo.Ty konečky (cípy) listů můžou znamenat i nedostatek.

Old Post 04-02-2016 v 12:35 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od AladinWarrior
[QUOTE]Původní příspěvek od zelenymuz
Lampa je dle mýho moc nízko, nečetl jsem to celý, ale už tu ta rada dát lampu níž, co teplota dovolí padla. Tj trochu problém se řídit názorem někoho, kdo třeba nemá se 400W ani zkušenosti..nechci se stavět do tý role. Podle mě by tomu prospělo protrhání těch nejzarostlejších listů, přepínačka a lampa na doporučenou úroveň pro 400W..FAQ, kterej nikdo nečte, ale z kterýho se vychází udává efektivní dosah 80 cm. [

Efektivní dosah 80 cm?Ano máš pravdu,čteš správně.Víš tedy co to znamená?Nebo by podle tebe měli všichni zavěsit svou 4stovku na 80 cm?To jsem si měl pořídit větší box.Abych neměl lampu brzy u sousedů.Díky za upozornění.


určitě se nebudu s někým přít, není potřeba to hrotit. Jen říkám, že kdyby tu lampu krapet zvednul, trochu to probral a přepnul, ve finále by sklidil víc (ber to jako lepší poměr g/W). Taky už jsem pod 400W odjel jednu sklizeň a další pod 600W a rozdíl je akorát ten, že kromě víc lumenů to víc pálí vrcholy a výsledek je ten, že musíš lampu pověsit vejš.-tj 400W ti z tý optimální pozice efektivně osvítí jen menší část toho, co 600W.

jinak příznakem, že jsou kytky moc blízko jsou právě malý vrcholky (změnšené) a taky to, že se ty kytky držej takhle při zemi- tvořej podle mě málo větších listů, který potom brání aby trochu povyrostly a vytvořily tolik chtěné salámky, které se tady jaksi neobjevují-dejme tomu celej grower. Podívej co udělala třeba vrrrn pod 400W. Tím, že jsem psal, že efektivní dosah je 80 cm, tak to je maximum a tzn. že když to pověsí 0.5 metru nad vrcholky, tak logicky bude mít furt super osvícené rostliny.

Old Post 04-02-2016 v 13:12 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 59

jasně něco na tom bude a teď ji mam zrovna těch 50cm aby se ještě trochu vytáhli, ale myslim že vhodný to bude právě dokud se takhle drží při zemi, metrovou kytku už pak taky pořádně neosvítíš když bude lampa 50cm nad, v tom efektivnim dosvitu budou už pak jen vrchy.

Myslim že světla měli akorát, proto se nikam nemuseli hnát nahoru, což chci právě změnit a dovolit jim trochu se povytáhnout... ale nemyslim si že měli toho světla tolik aby jim to nějak ubližovalo, na květ rozhodně zas pude 30-35 cm nad

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-02-2016 v 13:39 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 60

V květu jasně, taky nevim přesně kdy by to mělo jít níž. Jak tu řešíte to hnojení, tak to bude taky záležet, jak to kytkám sedne, ph. ec všechno hraje svou roli..pak jak moc ti tam jde vzduch, aktivní/pasivní přítah, odtah atd. Taky jsou rozdíly mezi výbojkami, growlumeny co počítal x-papoušek taky stojí za zhlédnutí. A občas peroxid a nebo enzymy, nelze to kombinovat. Zajímavé by taky mohlo být porovnat kolo bez zvhčovače a s ním..přecijen zabírá místo pro jednu kytku

Old Post 04-02-2016 v 15:40 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 61

Jinak se omlouvám, přečetl jsem si teď že jsi chtěl jet technikou monster bush. To je celkem logický že jsi chtěl mít světlo taky nízko. Jsem spíše zvyklý na to, že lidi tady jedou na výnos a poslední dobou (jel jsem to i já) na co nejtvrdší palice na konci. Na druhou stranu je škoda mít nízký výnos pod skoro 0.5 kW proto ta rada ode mě. Ať to roste

Old Post 04-02-2016 v 15:58 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 62

jo chtěl sem aby se pěkně rozvětvili už malinký, teď by se mohli malinko vytáhnout vetve na kterejch budou topy, abych to mohl přepnout, protoze takhle by tam asi vazne moc nebylo s tim souhlasim.

Minulý kolo sem jel bez zvlhčovačky, ale je toho víc novýho (ofuky, stínítko, nová výbojka ikdyž stejnej typ to samý předřadník plus jinak to hnojim), takže moc směrodatný to nebude. Papouškovo forum o světlech sem pročet celý asi dvakrát a to mě dovedlo spíš ke kvalitnejšímu stinítku než výbojce (na tu dojde časem i s předřadníkem taky) ale dik za tip. Cirkulace vzduchu vzhledem k možnostem už asi lepši nebude (panelak), ale tak nějak to de zatim (v lete budu muset zasnout asi). PH hlidam EC neřešim... tak doufám že to moc nezasolim no. Neříkám že mi je uplně fuk kolik toho bude, ale hlavně teď experimentuju a zkoušim různý techniky.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-02-2016 v 16:47 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 63



No malinko se povytáhly... ta kytka vepředu hned u zvlhčovačky od ní docela dostává záhul

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-02-2016 v 18:01 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 64

Některý kusy sem ještě lehce oholil, přeházel je mezi sebou, lampu ještě nechám trochu vejš a uvidim co to udělá.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 06-02-2016 v 19:09 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2948350 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív