Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » kytka vadne
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

kytka vadne Příspěvek č. 1


ahoj mam docela velky problem kytka je 9dni na 12/12 a nektere kytky jakoby vadli nechapu co delam spatne hnojim porad stejne zalevam stejne takze jsem celkem prekvapenej :/ kytka neni prelivana ani prehnojovana takze prosim o pomoc a vase rady diky zde par fotek.

zacinajici pestitel

Old Post 24-12-2015 v 18:40 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 2

trošku více info by nevadilo ...
jinak píšeš že zaleváš pořád stejně od jeké doby ?
není to naopak málo zalitý ?
hodnoty výtoku ?
používáš enzymy ?
lepší fotka by taky neuškodila

Old Post 24-12-2015 v 22:09 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 3

no zalivam kazdy den cca na jeden 7L kvetinac 0.5L vody 0,4L do ted nebyl problem a zajimave ze nektere kytky jsou v pohode a nedelam zadnej rozdil mezi nema. Jinak pouzivam plagron terra bloom a plagrom green sensation nic vic. hodnoty vytoku jsem doposud nemeril coz byla chyba a hned to priste napravim. jinak dik za radu zitra pridam fotky ted spí tak tam nebudu lézt

zacinajici pestitel

Old Post 24-12-2015 v 22:15 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 4

v kolikátým seš týdnu že používáš senzaci ?
jedeš v hlíně nebo kokos ?

Old Post 24-12-2015 v 22:24 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od rubie
no zalivam kazdy den cca na jeden 7L kvetinac 0.5L vody 0,4L


Při tomhle způsobu zalévání bych odhadl že bude totálně zasolený substrát. Bohužel se obávám že kytky to asi nerozdejchaj. Ale můžu se mýlit.

Old Post 25-12-2015 v 08:18 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 6

jedu cistou hlinu muj odhad byl ze prelivam tak jsem pres noc nechal schnout a zacali uvadat dalsi tak jsem okamzite zacal podlivat s hnojkama a cistou vodu jsem rozprasovacem postrikal listy. myslel jsem ze kytky dojeli ze jsem neco posral byly totalne zvesene dolu podivam se a za 30 minut po zaliti jako nove takze jsem malo zalival

zacinajici pestitel

Old Post 26-12-2015 v 00:34 AM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2020 - Pomoc - kytka vadne - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6031560 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív