Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x600W - NFT - White Rhino 40x
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od turolop
zelenymuz: Už jsem si objednal hodinového manžela Já bych to vážně nějak zkurvil, kdybych to měl montovat... I když podle tvého návodu to nevypadá složitě



Snad ne. Spíš si ohlídej toho cápka, ať ti to udělá pořádně, obrousí zbytky barvy, pokud to bude montovat na trubku, utěsní ten restrictor a přidělá ho vertikálně. Do odpadu se musí udělat dírka, ale jinak to jde připojit i přes tu věc na pračku..chce to jen T-éčko se zábrusem. U mě doma to takhle odhalený není ty trubky, takže to může bejt zase trochu jinak všude, snad si s tím poradí.

pak tam taky píšou, že se to má občas vyměnit ta patrona, popř. připojit na spínačky.

Old Post 11-01-2016 v 21:18 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 50


zelenymuz: Díky, dám si na to bacha a budu ho kontrolovat.... Zítra má přijet, tak se těším...

Jinak holky statečně plní prostor, což mi dělá velikou radost ale vypadaj jako 6den 12/12 u kcb Tak jsou u 4dny pozadu hold no... Na první NFT grow nemyslím, že by vypadali špatně. Velkou roli určitě hrály živiny na začátku, než jsem sehnal destilovanou vodu - naše voda čistá EC 0,8.... SHIT.

Old Post 12-01-2016 v 10:18 AM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 51

Je pravda, že ti to pomaleji roste. Podle mě si měl problém s těmi kořeny. Co si nakonec udělat změnil si průtok, už nehnědnou ? Každopádně jak jsem spal přišla ti včas protože cca 30 den by si zažil peklo dolívám do tohohle systém deně 20L. Až jí budeš mít řed si to se svojí vodou na EC 0,3 a zažiješ slast.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 13-01-2016 v 06:22 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 52

Ano pomohlo zmenšit průtok a pak jsem tam ještě přidal peroxid 30%, který přidávám teďka každý 4dny v dávce 1ml/l.
Achjo, tedka mi volal ten hodinovej manžel co mi měl přijet zamontovat tu RO a že prý nemůže přijet, že je v nemocnici a blábláblá.... Takže tedka nevím jak to udělat, obvolal sem asi 30 těhlech expertů a z toho měl čas jeden, kterej skončil v nemocnici. A ostatní? Prý se má volat minimálně 3 týdny předem... Paráda!!!!! Mám tady posledních 25l destilky, který tam dneska naleju. Po zředění s vodou získám cca 45l vody a to jim vystačí tak na 2-3dny a do tý doby to musím nějak dát do kupy....

Old Post 13-01-2016 v 08:51 AM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 53

nic ti nezbývá, než se do toho pustit sám...či globus to jistí tam sem koukal, že mají po 5L asi za 35 kč. nebo si jí přavař hh. Ne tak to zvládneš. Hele ty stínidla nemyslíš, že nebude lepší je dát k sobě vlastovkama? Já to tak mám ať to svítí po délce a né do stran.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 13-01-2016 v 08:58 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 54

Kámo já mám jedno stínítko napevno a druhý mi jezdí po zbylé ploše na Light Railu

Old Post 13-01-2016 v 09:13 AM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 55

Cau sefe,

dotaz - 45l na 2-3 dny? Trosku sileny. Fakt tak hrozne (v jejich velikosti) chlastaj?

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Old Post 13-01-2016 v 10:31 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 56


ano, protože ono tam zbyde třeba 10-15l ale jak je nádrž velká, tak se tam nedostane čerpadýlko, protože ta voda se rozprostře po celé ploše... Plánuju nějak naklonit tu nádrž ale musím prvně vyřešit podstavu na vršek systému aby to tam nebylo přelámaný...

PS: ony už nejsou tak malinké 11den 12/12

Old Post 13-01-2016 v 10:59 AM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 57

Myslim, že tohle ti taky může bodnout http://www.darwiniana.cz/chramst/ww...anku=2005120801

Tady by ti pomohl podlě mě víc než hodinovej manžel instalatér, zase je ale otázka, kde ho seženeš na takhle malou zakázku Možná ti to pravděpodobně ani nebude stačit, když ty kytky takhle chlastají i když http://www.pepinuvutes.estranky.cz/...zni-osmoza.html tady píšou, že výkon je poměrně vysokej. Zase ber v potaz, že to neni zadarmo a účinnost může být malá http://www.filtrypitnevody.cz/proc-...everzni-osmoze/

Naposledy upravil zelenymuz 13-01-2016 v 22:34 PM

Old Post 13-01-2016 v 22:17 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1+1=2
Stálý Člen

Karma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 1+1=2 - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 58

Hezký jaký držíš prosímtě pH?

Naposledy upravil 1+1=2 16-01-2016 v 09:58 AM

Old Post 16-01-2016 v 09:29 AM
1+1=2 je offline   Profil uživatele 1+1=2   Find more posts by 1+1=2   Foto galerie člena 1+1=2   Click here to Send 1+1=2 a Private Message   Add 1+1=2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 59

Hm, to je divne. Ja vodu menim kazdy tyden a vse ok. Neni problem s PH?

LED SUCKS

.. PO VÁLCE JE KAŽDÝ GENERÁL ..

Naposledy upravil MethodMan 16-01-2016 v 10:03 AM

Old Post 16-01-2016 v 09:48 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 60





14.den 12/12

- Holky prostor celkem hezky zaplnily. Příští kolo bude mnohem lepší!

- Technická důležitá otázka: Když sem před 4 dny měnil kompletně celou zálivku, tudiž vše sem vylil co tam bylo a napustil novou vodu a do ní dal květové hnojivo A+B (namíchaný roztok EC 1,7), tak od tý doby mi přijde, že ty kytky to vůbec nežerou a jen stoupá EC. Tady menší historie co sem si to začal zapisovat-
Včera:
1,85 v 9:00
1,86 v 12:00
1,75 v 21:00 ( dolil sem v 19:00 krapet čistý vody abych to zmenšil )
Dnes:
1,87 v 10:00

Proč to EC tak stoupá a holky to nepapaj, když dostaly novej roztok ? Přidal sem do toho roztoku ještě 30% peroxid v poměru 1ml/l a hnojiva květové mám Canna Aqua Flores A+B . PK13/14 tam začnu přidávat až v pozdější fáze květení.

edit: čtvrtá fotka, to je druhá polovina boxu, je blíž k tomu kde odtejká voda do nádrže a je znatelně horší.

1+1=2 - pH držím tedka stabilně na 5,8 od tý doby co sem začal používat mínusovou kyselinu na květ, tak opravdu pH drží hezky. Tím odpovídám i na otázku MethodMana, že v pH by problém neměl být, protože se to drží opravdu tedka poslední 4dny stabilně na hodnotě 5,8.

Za chvilku jdem zapojit konečně tu RO, tak do zítra snad udělá 25l a zkusim tam nalejt novou zálivku a dám tam na 24hod čistě "Atazymes" , tak snad to trochu pročistí a pak tam dám zase novou zálivku s květovou živinou. To je jediná možnost která mě napadá, kterou bych tomu mohl pomoct aby holky víc žraly živiny.

PS: nebude vadit, když používám hnojiva canna a dám tam atazyme od jiného výrobce?

Old Post 16-01-2016 v 09:55 AM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 61

To, že ti stúpa EC znamená, že dievčatá viac vody stihnú odpariť cez listy ako stihnú spracovať živín z roztoku. Ja to riešim doliatím vody čistej vody s upraveným PH.

Old Post 16-01-2016 v 10:38 AM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 62

Všem, kteří sledují můj thread jako seriál, tak Vám s radostí oznamuji, že RO už je zapojená a plně funkční! Bylo to jednoduché díky bohu...

kubok: Takže radíš abych jen dolíval čistou vodou? Nemusím se ničeho bát co by mohlo bejt mezi kořenama atd?

PS: zajímalo by mě k čemu všemu se dá použít ta voda z RO, krom aquaristiky a hydroponie? Je to jako destilovaná voda?

Naposledy upravil turolop 16-01-2016 v 11:34 AM

Old Post 16-01-2016 v 11:12 AM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% PěstitelskáKarma uživatele Johnny Blaze - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 343  

Příspěvek č. 63

Mala by to byt v podstate "cista" voda,bez necistot mineralov atd. niekto to pije,niekto tvrdi ze to z tela vyplavuje mineraly,mozno by som semtam ztoho uvaril caj Podla mna je to nieco velmi podobne destilovanej vode ale isty si niesom vobec.

Old Post 16-01-2016 v 11:46 AM
Johnny Blaze je offline   Profil uživatele Johnny Blaze   Find more posts by Johnny Blaze   Foto galerie člena Johnny Blaze   Click here to Send Johnny Blaze a Private Message   Add Johnny Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 64

Mě napadlo právě jestli bych to mohl lejt do chlazení do auta atd... Pít to asi ne, vždyt to nemá žádný minerály ) ale asi to neuškodí ale nepřispěje, tipoval bych a možná bych to přirovnal k tomu jako když piješ roztátej sníh ze skleničky...

zelenymuz: Díky moc za návod jak u ty RO se hadičky zapojujou atd... Když sem to zapojil, tak sem si začal ťukat na čelo proč sem se toho tak bál, když je to tak snadný... k+ letí kámo...

Old Post 16-01-2016 v 12:05 PM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-06-2008 - 2x600w..nft..white Russian - 57 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0418140 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív